Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap ötletek, vélemények:)


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 195
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én tudok segíteni a szerkesztésben mert csináltam már ezt az. mondjuk csak Dreamwever-el mert nem igazén vágom a html kodot.

Szia!

Kellene pár banner FLASH-ban, akkor elválalod:)? Opel Klub Magazinra van kedved Feslő header Flasht tervezni?

Na:)) Adjak melót:))))

Link to comment
Megosztás:

kicsit utána kell néznem a flash-t mert azt már nagyon nagyon régen csináltam! Ja és még logok egy forditással!

Képzeld megint kaptam e-mailt hogy jött uj privi és mikor felléptem akkor nem volt semmi pedig 5 e-mail jött!!!

Kicsit kezd idegesíteni!!!

Link to comment
Megosztás:

kicsit utána kell néznem a flash-t mert azt már nagyon nagyon régen csináltam! Ja és még logok egy forditással!

Képzeld megint kaptam e-mailt hogy jött uj privi és mikor felléptem akkor nem volt semmi pedig 5 e-mail jött!!!

Kicsit kezd idegesíteni!!!

Probáld meg kikpacsolni a privi üzi értesítést emailban. Aztán 1-2 nap múlva kapcsold vissza. Né meg hátha oksa.

Link to comment
Megosztás:

de jó!! Akkor lehet ebben a topikban is topikolni??

Mint mondottam én csinálok szívesen html oldalakat, de télleg csak alapszinten egyenlőre. (amit a HotMetal 6.0, meg a hozzá hasonló szerkesztők tudnak, illetve Xara -val dolgoztam) szkriptből nem tok linkelni, meg mysql, flashek se igen mennek így első nekifutásra! (hehhe...akkor mi megy??) :)

De nagyon lelkes vagyok...

Jó lenne látni egy alapot, amiből ki lehet indulni...

Link to comment
Megosztás:

Felapakoltam egy alapot, aki ért minimálisan a HTML-hez az már tudja majd Adminolni.

http://kecskemet.opelclub.hu

1. Nem szivesen adok SuperAdmin jogokat, csak általam már ismerten elkötelezett tagokank pl : Warwolf, Gepard

2. Szívesen segítek az általam nagyra tartott Mambo CMS oldal fejlesztgetésében.

3. Ki dolgozok egy egység weboldal strukit a szekcióknak.

4. Dizájnolni meg lehet majd szabadon:))

További infok a MAMBO CMS oldallal: htt://www.mamboserver.hu

Ott is megtaláltok, ha kell:))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.