Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap ötletek, vélemények:)


forumadmin

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Hozzászólások 195
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kellene már csinálni egy normális szexciófotót és azt rakni a kezdő oldalra nem?

Hemi,ha szépen megkérlek módosítod az adataim,az oldalon?

E-mail:J0hnny@fibermail.hu

Életkor:81.06.28

Köszi! :wink:

ménem csináltacc magadnak opelklub.hu s ímélcímet??? az jobban mutatna neeeemmmmmmm????????

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem egyre gondolunk! Én a MOTE hivatalos webcímén nem látom a szekciók között a Gastra szekciót, csak a többit! És nem tom, hogy csak elkerülte a linkelés Hemi figyelmét, vagy csak még nem jutott el addig a melóban!

Ezt mért itt a kecskeméti topikban kérded??? Lehet, hogy a megfelelő szekció topikban megleleld a választ.:lol:))))

Egyébként alig van időm, örülök mostanság, ha a céges dolgaim rendben mennek. Mivel szabadidőm teljesen elmegy más előkészületekre. Ha nem is most, de felkerül majd a link.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hello

Mivel van a szekcioban egy ket olyan ember aki nem félti mályát és is MOTE tag lettem köszönöm még egyszer nekik!!!

Csak szeretnek szolni a webszerkesztő kolégának hogyha ideje engedi a tagok listályáőba engem is soroljonbe!

Köszönöm

Leirás adatok a webcimemen!

Köszi

Habár jelenéleg kicsit mashogy nez ki az auto!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.