Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

ja... :huh: nem esett le :omg: de köszi a kisegítést :D

és jöjjenek évzáróra ja :D

és megtekinthetik a 2,2es motoromat, amit fóti barátaim varázsoltak be a motortérbe lábadozásom alatt (+Tas, +Bandita, + még tök sokan, akik nem is erről a területről vannak, de azért leginkább de :) ), mert tudták, hogy attól bizony jókedvre derülök :wub: és így is lett :wub:

Egyből hallottam, hogy itt valami történt, és amikor kipróbáltam (mert lábremegés csak a 2,2től jön ám), egyből kerestem egy parkolót, feltéptem a géptetőt, és kb olyan reakcióm volt, mint plázacicának a szezonvégi kiárusításnál, ugráltam, tapsikoltam, visongtam - majd elbőgtem magam... :ph34r: rohadtul meghatódtam az az igazság :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez már elég magas szintű autófília hogy sírva fakadsz egy felnyitott géptető láttán!

Én vajon eljutok egyszer idáig? Mármint úgy ha egy egyébként kitűnő egészségnek örvendő motort kell nézegetnem, nem egy olyat amiből kikandikál a hajtókar, mert attól én is elsírnám magam... :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Azért ez már elég magas szintű autófília hogy sírva fakadsz egy felnyitott géptető láttán!

Én vajon eljutok egyszer idáig? Mármint úgy ha egy egyébként kitűnő egészségnek örvendő motort kell nézegetnem, nem egy olyat amiből kikandikál a hajtókar, mert attól én is elsírnám magam... :D

Hagyd Osinál véletlenül és megörvendeztet reggelre egy turbóval :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

KIcsit OFF talán (bár Mantás kérdés), de talán hozzá tudtok szólni! Szóval ki tudná megmondani, hogy egy Manta 2.0 (karburátoros) motorról csak kívülről vagy megszemlélve, meg lehet e mondani, ( megbizonyosodni) hogy az N-s (90 le-s ) vagy az S-s (100 Le-s) motorról van e szó...??? Varajet II. karbi van benne és a motor oldalán ott van a 2.0. Egyenlőre más kódot vagy számot nem tudok közölni, mert nem az enyém az autó csak közvetítek és hát elég új a project! Volt rajta egy automata szivatós Varajet II. most egy manuális szivatós Varajet II.velmuzsikál.

Előre is köszi a korrekt válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

Ma úgy döntöttem visszatérek csevegni ide az x-be . Annyira régen irtam ide, hogy már mindenki el is feledkezik rólam :D . A mantám kasztnizása folyamatban, lassan már fényképeket is merek róla csinálni. Az összerakás utolsó dátuma a blitz, de leműszakiztatni már nem fogom tudni addigra, szóval marad az omega a bulira !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.