Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Manta,

ha összejönnek a dolgok (tehát Medgyessy Péter úrnak nem sikerült kib...szni velem az új lakáshitel törvényével, bármennyire pánikszerűen lépett az ügyben), akkor jövő tavasszal Manta gépjárműfelépítmény vásárlást tervezek. Nekem így lesz meg a négy kerék hajtás, Cali első 2 kerék, Manta hátsó 2 kerék ... :)

A lényeg, hogy számíthatok-e rád és tanácsaidra a választásban ?

A válaszhoz ezek közül jelölj be egyet :

O mindenképpen

O fetétlenül

O természetesen

O még szép!

:lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Júúúúúhhhuhhhhúúúj! pic1886603.gif

VENDÉGEIM VANNAK!!!! :) :lol:

Tesókám! Én nem rúglak ki innen úgy, mint te engem! :twisted: merrendesvagyok :wink:

ZORRO!

Micsoda remek ötleteid vannak! :D Vegyél mantát! :lol: Helyes! :lol:

Naná, hogy segítünk! :lol: És soha ne felejtsd: a manta gyorsabban képes menni, mint egy öröklakás! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak megbabonáztad !

Biztos van egy Zorro Vudu babád és egész este küldted rá a mágiát.

Szegény Zorro reggel felébred és első gondolata hogy mantát akarok venni. Brrrrrrr :x

Már én is azon gondolkozom nem kéne-e nekem is egy Manta ??

(lehet belőlem is van egy TesóVudu ???) :shock: :shock:

más, a Vectrát feltetted a többi netes hirdetőre is ??

(hasznaltauto.hu, olcsoauto.hu, vezess.hu, mobile24.hu ......)

Link to comment
Megosztás:

Áh, nem, annyira nem vagyok jó fej...

Az az igazság, hogy mikor elkezdtem alkudozni veled, a tag még nem is tudta, hogy üzletelek a kocsijával. Azért ma reggel felhívtam, mielött feltettem volna :) örült nekem :lol: de tényleg. Legalább valaki törődik a hülyeségeivel, ha már az asszonya nem teszi. 8) Majd felteszem, csak hirtelen annyi dolgom lett :shock:

Különben meg vudu babám mindenkiről van 8) másodállásban vudubaba készítő kisiparos mesterember vagyok :D Szóval, ha valaki szúrást érez a qukijában, nem kell egyből trippere gondolni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérdezem tegnap MrMantát, mit szeretne karácsonyra. Asszonygya semmit. Mondom: összevonhatom a szülinapi ajándékod a karácsonyival, mert spúr vagyok aztán így kettőt ütök egycsapásra... erre elkezd szerénykedni, hogy nemánamá, ne verjem magam költségekbe, de tényleg....a végén kiböki, hogy ő már tud örülni egy sportlégszűrőnek is. :shock:

Link to comment
Megosztás:

Tesókám, nincs itt semmilyen árulásról szó! :wink:

A V6-ra történő csere költséges mulatság és mellé nem fér be még egy autó. A mostanit rendberakom (kiganéjzom), ha jókedvemben talál a nyár, akkor kap egy turbó feltöltőt és kész. ANNAK a V6-nak, amire lecserélném, 2 guriga körül mozog az ára, tehát felejtős... :)

A Manta tetszik, a Cali elődje, tehát belefér a pakliba. Azon is biztosan lesz meló, de van kedvem hozzá. Megaztáncsakhátsókerekes!!! :lol: :D :lol:

Manta, kösz előre is !!!

Link to comment
Megosztás:

:)

Meló mindig van egy mantán. De aki nem állandó, járkálós autónak használja, annak persze kevesebb gondja van vele.

Viszont így télvíz idején nagyon jó látni elvétve egy-két elvetemültet, aki még nem támasztotta le a vasat télire. Bár ilyen kevés van, viszont tovább is tart az autójuk... 8)

Onnan tudom én is, hogy jön a tavasz, hogy rajzanak a manták. Meg a motorosok. De azok annyira nem érdekelnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Manta, sokszor láttalak a XV. Szentmihályin, ahogy jössz szemben, napszemüvegben és felemelt fejjel próbálsz kilátni a kormány felett! :)

Párszor villogtam is rád, a napszemüben biztos nem tünt fel.

Nálam lesz garázs (úgy néz ki,lekopogom), nem lesz rossz dolga a gépnek. De valami erősebb fajta rája kell, 3000 24V-s, vagy hasonló. :wink: És kitűnő állapotú, olcsó, stb... :lol: Na, majd tavasszal, nyár elején szétnézünk! Ha addig belebotlasz valami izgató vételbe, azért szólj!

Link to comment
Megosztás:

Zorro! :oops: Olyan izé vagy, nem menőzésből van rajtam napszemüveg télen, hanem mert pont a szemembe süt a nap, attól meg elkezdek könnyezni, mert nagyon érzékeny az a szép szemem :oops:

A kormány mögül meg ki se látok különben :twisted:

3lityósból meg eddig Magyarországon csak sor6ot láttam, ennek asszem az lehet az oka, hogy a 24V sokba kerül és nehéz hozzájutni. Legalábbis eddig az volt. A sima sor6ot meg már aprópénzért megveheted és alapból 170Le, vagy mennyi. :roll: Viszont ha jó állapotú mantát akarsz, ami tud is valamit, akkor tegyél össze tavaszra olyan 800ezret, vagy inkább egy milkát, mert az alatt ilyet nehéz találni. Szóval én azt gondolom, hogy inkább 2-300ezerért vegyél egy építésre való vasat, és akkor tutira olyan lesz, amilyet elvársz. :)

Link to comment
Megosztás:

Zorro,

én csak viccből írtam, te meg kitörölted Mantát meg FBalázst a reklámtopicomból :)

most aztán haragudni fognak rám... :lol:

Komoly és értelmes emberekkel nem szabad viccelődni, mert komolyan vesznek 8) és mostmár mondhatsz, amit akarsz, úgyse hiszem el, hogy nem ezt akartad. :twisted: de nembaj, nembaj....jön még kutyára gyorsvonat... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a főnök közölte, hogy rossz a kocsija, és mivel hozzánk közel lakik, gondoltam azért mondja, mert haza akarja magát vitetni. De aztán kiderült, hogy csak beszélgetni akart, mert mikor megkérdeztem, hogy haza vigyem e, akkor elsápadt és felvisított, hogy "oh nooooo! It's not my style" :) :lol: :D pedig gondoltam, úgy megmantáztatom, hogy attól kódul :twisted: oszt lesz nagy jutalék évvégén :lol: dehát...ha valaki ilyen beszari... 8)

Link to comment
Megosztás:

szia Mantácska,

úgy látom teljesen kihalt a fórum, a zűrhajónkra se indult be senki ???

akkor küldök egy viccet, remélem nem a saját jövőnket vázolja:

A férj frissen fürödve kijön a fürdőszobából, s félreérthetetlen gesztussal bújik be az ágyba az asszony mellé. A nő persze rögtön jön a kifogással:

- Most ne! Fáj a fejem!

Mire a férj:

- Tökéletes! Éppen most kentem be a farkam aszpirinnel a fürdőszobában. Már csak azt kell eldöntened, hogy szájon át veszed be vagy kúp formájában!? :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

:) úgy érted, a te meg az én jövőmet? :lol: Ilyen űrválság idején a fejfájás a legkisebb tényező :twisted:

A fórum meg persze, hogy kihalt, mert senki nem tudja, ki hol van. Legalábbis én biztos nem tudom :roll: pedig mi mindent megtettünk 8) Itt meg általában én beszélgetek magammal. Ritkán van vendégem,mint most te... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.