Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

Kép van, csak kisméretű ahhoz, hogy látszódjon. Node mondom, ha már a Mikulásban, húsvéti nyúlban, a gólyában nem hiszek, legalább ez az egy maradjon meg nekem. Márpedig metálszemcsék igenis léteznek azon az autón! :D

A lakodalmas autóitok pedig nagyszerűek voltak! Ha odakerül a sor, lehet, hogy kibérlem őket a saját lagzimra (mert az enyéim addigra sem készülnek el. :D)

Link to comment
Megosztás:

akármilyen kicsik is azok a képek, azért látni azt a csillanást :D nektek semmi nem elég... :D ha megmutatnám a stigmáimat, azt sem hinnétek el! :D

és azért lenne még itt valami... bár autó az nincs rajta, csak opelesek, de azért... :D

az egész egy barátsággal kezdődött...

Aztán kezdett már túl lenni a barátságon...

és a végén: túl is lettünk a barátságon :D

Link to comment
Megosztás:

akármilyen kicsik is azok a képek, azért látni azt a csillanást :D nektek semmi nem elég... :D ha megmutatnám a stigmáimat, azt sem hinnétek el! :D

és azért lenne még itt valami... bár autó az nincs rajta, csak opelesek, de azért... :D

az egész egy barátsággal kezdődött...

Aztán kezdett már túl lenni a barátságon...

és a végén: túl is lettünk a barátságon :D

Azt a jó mindenit! Ki az a begerjedt sárgainges krapek? Mellesleg az nem is úgy volt, ahogy itt látszik! Ezek csak kiragadt pillanatképek! Élőben és folyamatában biztos sokkal borzasztóbb volt! :D

Húúúúú de kompromitálóak. Tudod mit? Én is látom a szemcséket, és eddig is láttam, és innetől szentül hirdetem az igét, hogy Hajni Mantája mindenhol metálszemcsés! ;)

Mellesleg jókat röhögtem a képeken. ;) Kösz Hajni, feldobtad a egyébként szar napom. Hiába, ezt a lagzit nem lehet, és nem is szabad elfelejteni! (Igaz nem is engedik. :D)

Link to comment
Megosztás:

Húúúúú de kompromitálóak. Tudod mit? Én is látom a szemcséket, és eddig is láttam, és innetől szentül hirdetem az igét, hogy Hajni Mantája mindenhol metálszemcsés! :D

Még a motorban is! :D

Aprót az aprókért! :D

Nem-nem.

2 db eldobható hengerfejet, amit a jövőbeni környékbeli talikon szívesen felajánlok/lunk dobálni. (vagy ahova kéri valaki, oda elviszem)

Link to comment
Megosztás:

Kép van, csak kisméretű ahhoz, hogy látszódjon. Node mondom, ha már a Mikulásban, húsvéti nyúlban, a gólyában nem hiszek, legalább ez az egy maradjon meg nekem. Márpedig metálszemcsék igenis léteznek azon az autón! :D

A lakodalmas autóitok pedig nagyszerűek voltak! Ha odakerül a sor, lehet, hogy kibérlem őket a saját lagzimra (mert az enyéim addigra sem készülnek el. :D)

ilyen terveid vannak? De arra készülj fel, hogy a mi lagzinkkal sok egyéb más probléma mellett rád is várunk. a mantás felvonulásunkon neked is ott a helyed a saját verdáddal. remélem az elkövetkezendő pár évben készen lesz a mantád ,mert nem akarok vén menyasszony lenni :D

ilyen agresszív mama leszek és haragudni fogok az autókra, mert még nem tudtam férjhez menni. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.