Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

Ezt a fórumot bárki használhatja, aki OPELES

Ne hiszem, hogy veszekednetek kellene ezen a témán megint, felesleges. Mivel egyikőtök sem jár MOTE rendezvényekre, nem kell itt "enyéimet" és "tieid" duma:))

Hozzák azok létre az Omega szekciót, akik mindig itt a MOTE klubban érzik magukat otthon.

Nem baj, ha van másik társaság is. Ez egyik nem zárja ki a másikat. Szóval „mindenki” ide sem kell….. Nem baj, ha valaki nem, de az se legyen "ellen" aki igen.

Egyelőre az Omega szekciót felfüggesztem.

@flowa

Flowa nem kell úgy érezned, hogy a MOTE-val kell törődnöd. Vannak, akik alapból szívesen teszik ezt. Én elfogadom, hogy a saját utad járod, te is fogad el azt, hogy ezt észrevételezem. Erre utaltam akkor, amikor a saját pecsenyesütésre gondoltam. Nem szemrehányás ez tény.

@Omegatd

Véleményem szerint a MOTE nem törekszik "nagyságra" "minőségre" "nézetségre". Ez is egy baráti társaság ( társaságok szövetsége), hiszitek vagy sem. Én kívánom, legyen sok jó talija az omega-club-nak. Remélem a www.omegaclub.hu egyszer a tiétek lesz.

Viszont flowa ötlete szerintem rossz és kivitelezhetetlen és szükségtelen a MOTE alatti mükédésről.

Link to comment
Megosztás:

Hemi!

Örülök, hogy reagáltál, de szerintem nem veszekszünk (ellentétben az eddigiekkel), hanem beszélgetünk.

Mivel egyikőtök sem jár MOTE rendezvényekre, nem kell itt "enyéimet" és "tieid" duma:))

Cöcöcö... :)

Bár szerintem nem a talirajárás dönti el ki mekkora klubtag, de mindenképp fontos a személyes kontaktus...

Ja és neked is tartozom vörösborral, a talin (amelyikre eljutok) megisszuk...

Link to comment
Megosztás:

Na most jól megkaptam, amiért nem mentem el az Évzáróra... :roll: Pedig szerettem volna. Na mindegy. Majd 2005-ben bepótolom a lemaradást. :)

Mellesleg - nem kényszerből - törődnék én a MOTE-val, de még sftp elérhetőséget sem kapok, hogy frissíteni tudjam az Omegás honlapot...

De miért kell felfüggeszteni a szekciót? (Különben is, ki vagy Te itt, hogy felfüggesszél bármilyen szekciót, kedves Webmester úr?! :) )

Link to comment
Megosztás:

Milyen avatarod van? Eladtad a c20ne-t?

Mit adtam el? Dehogyis... Az avataron a még jelenleg használatban lévő (No. 6) bordó C20NE kombim van, amit idén vettem Kelemenb-től.

Vettem viszont azóta egy kettőhatos szedánt, azt éppen tyuningolják nekem. :) Íme egy kép róla:

http://flowa.freeweb.hu/kerekiv.jpg

A bordót az öcsém veszi meg jövőre (januárban vagy februárban), én pedig veszek egy nyolcadik Omit. :wink: A megtört - de azóta gyönyörűen helyrepofozott - kettőfeles Omi is megvan még, továbbá az egynyolcas is a leendő apósomnál.

Link to comment
Megosztás:

Az alapja a c30se...

Ezzel tökéletesen tisztában vagyok. Ahogyan azzal is, hogy csak a főtengely bele 6-7 ezer (!) ajróba kerül újonnan, és akkor még nem beszéltünk a hajtókarokról, csapágyakról, dugókról, szelepekről... (Tas mutogatott ilyen árakat nekem.)

És tekintve, hogy egy C40E (Irmscher) motorral szerelt gyári Senik 8-10 ezer ajró környékén mennek még mindig, kétlem, hogy milliós befektetés alatt megúsznád a C30SE>M4000 ápgréjdet.

Persze elképzelhető, hogy rádszakadt az OTP vagy nyertél a lottón, de kíváncsi leszek rá, hogy el fogod-e költeni egy szép MV6-os árát egy motortuningra. :wink:

Én egyelőre reálisabb terveket szövögetek. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.