Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

Szeva Tas.

Próbáltalak elérni email-en keresztül, de csak így sikerált.

Akkor itt kívánok Boldog új évet, meg hasonlókat. :)

És persze minden más Opelesnek is.

A régi telszámod megszűnt??

üdv: muck

ps.: bocs az offtopicért

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tudna valaki segíteni, hogy a C20NE motoros A Omega alapjárati motorját hogy lehetne letesztelni?

Alapjáraton világít a CHECK Controll, de ha kicsit hozzáérek a gázpedálhoz elalszik. A szerelő azt mondta hogy az alapjárati motort kell kicserélni. Nem volt eléggé meggyőző az érvelése, viszont az alapjárati motor ára elég meggyőző, hogy utánnajárjak.

Előre is kössssssssz. 8)

világitó kontrol lámpával is lehet retket szállitani. nem? :) 8)

Link to comment
Megosztás:

Tudna valaki segíteni...

Látod, ha olyan csóró lennél, mint én, akkor lenne pénzed olyan káposztaszállítóra, aminek a méregdrágán (amúgy nem általam, én már így vettem) felújított C20NE motorja (amit leszaroztál, holott az Opel elismerten valaha gyártott legjobb négyhengerese) nem produkál ilyen hibajelenségeket. Tudod, vannak jó állapotú A Omegák is, de te ilyet még biztosan nem láttál.

Ja bocs, elfelejtettem, hogy még csak kezdő zőcséges vagy, akinek nincs pénze egy normális furgonra vagy pikupra... :)

Nem baj, barátom, gyűjtögess csak 530D-re...! :wink:

Tisztelettel:

Flowa (aki annyira csóró, hogy 4 Omegája van, köztük egy kettőfeles B Omi is)

U.i.: Ami pedig a múltkori hozzászólásodat illeti velem kapcsolatban; KABBE!!! :twisted: :D

U.u.i.: Mottó szellemisége átmenetileg feloldva ezen hozzászólás erejéig...

Link to comment
Megosztás:

Látod, ha olyan csóró lennél, mint én, akkor lenne pénzed olyan káposztaszállítóra, aminek a méregdrágán (amúgy nem általam, én már így vettem) felújított C20NE motorja (amit leszaroztál, holott az Opel elismerten valaha gyártott legjobb négyhengerese) nem produkál ilyen hibajelenségeket.

Megnyugtatlak Flowa igenis produkál! Sajnos motorfelújíátskor az alapjárati motorra általában szarnak nagy ívben. Amit OmegaTD írt az helyes. Ezen felül az alapjárati motort úgy lehet tesztelni, hogy változtatható feszültségű áramforrással megtápláljuk, és 0V-nál teljesen lezár, 12V-nál teljesen kinyit (vagy fordítva, erre nem emlékszem pontosan)

Tudod, vannak jó állapotú A Omegák is, de te ilyet még biztosan nem láttál.

Igen vannak, pl a Tas Omegája ilyen. 3000 24V, fullbőr, Senator belső, kétoldali klíma, felvágott hátsó sárvédőív stb. Az ilyen autót már lehet fanolni.

Ja bocs, elfelejtettem, hogy még csak kezdő zőcséges vagy, akinek nincs pénze egy normális furgonra vagy pikupra... :D

Flowa!

A lelkedbe gázoltak? Mi ez az alávaló stílus?

Nem baj, barátom, gyűjtögess csak 530D-re...! :wink:

Tisztelettel:

Flowa (aki annyira csóró, hogy 4 Omegája van, köztük egy kettőfeles B Omi is)

Na ez már kicsit túlzás.... Az a kettőfeles, ha jól tudom anyukádé.

Kezdjem el én is sorolni, hogy hány Omegám, meg Opelem van? Na ne...

U.i.: Ami pedig a múltkori hozzászólásodat illeti velem kapcsolatban; KABBE!!! :twisted: :lol:

U.u.i.: Mottó szellemisége átmenetileg feloldva ezen hozzászólás erejéig...

Quod licet Iovi, non licet bovi!

Egy intelligens tanárember hogy engedheti meg magának, hogy ide süllyedjen, hogy felvegyi ezt a piaci stílust? Ennél többet néztem ki belőled Flowa, és egy kicsit csalódtam benned :)

Idézném egyik kedvenc szerb mondásom: "Pamet u glavu"

Szó szerinti fordításban: Az észt a fejbe!

Érted!?!?!

u.i. mikó iszunk?

Link to comment
Megosztás:

Mindegyiket én vásároltam, a saját keresetemből. Kérd csak meg Omegatd-t, hogy nézzen utána! 4 db Omega van a nevemen, még ha abból kettőt nem is én használok jelenleg. Sorry. De tényleg ne másszunk bele egymás zsebébe...!

Tas Omegája valóban fanolni való. De most éppen azon dolgozunk (Tassal), hogy a bordó és az ezüst-fekete is olyan legyen. :wink: A bordóra amúgy büszke vagyok, mert egy egyedi darab. De ezt egy gyáli zőcséges nem értheti, hiszen neki csak egy teherautó...

Alávaló stílus?! Hol??? :) Méltó választ adtam a múltkori nekem címzett felvetésekre. (Vita nincs köztünk Ottóval.)

"Ennél többet néztem ki belőled Flowa, és egy kicsit csalódtam benned."

Én a moderátorban csalódtam... :evil:

És hogy mikor iszunk? A következő talin, ahol összefutunk! :wink: :D Ez valószínűleg a 26-i MOTE évnyitó rendezvény lesz, de a március 12-i Omega talira is sok szeretettel várunk a többi MOTE-s Omegás kollégával egyetemben (kivéve Ottót)!

U.i.: Az imént kértem meg Omegatd-t PÜ-ben, hogy csekkolja le az Omegáimat. Majd ő megaszondja a frankót! :wink:

U.u.i.: Amúgy qrvára mindegy, hogy kinek milyen és hány darab autója van, de nem tűrőm senkitől, fikanick vadidegenektől pedig pláne nem, hogy lecsórózzon, vagy a zsebemben turkáljon! Különben sincs semmi bajom a B Omegákkal (most ősszel fogok egy - terveim szerint - facelift-eset venni, hoppá!!!), nem azért fanolom az A Omikat. De ezt kevesen értik meg. (Többek között Tas tanácsára vettem egy elhanyagolt hathengeres A Omit, hogy abból taliautót varázsoljunk...)

Link to comment
Megosztás:

És szépen megkérnék mindenkit, hogy a jövőben tartózkodjon attól, hogy a zsebemben túrkál!!!  :evil:  

Köszönöm.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

:) :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.