Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Utángyártott spirált ne vegyél, szar.

Én vettem, 2200 körül, spanyol utángyártásnak mondták. Gyanítom marokkói, vagy hasonló.

Lényeg, hogy kábé 150 kilométeren át zörgött, majd eltört annál a végénél, ami az órába megy...

Link to comment
Megosztás:

Ja, ha nem tudod berakni, inkább bízd hozzáértőre.

Én szarakodtam vele egy napot, hozzáértő berakta tíz perc alatt, biztos tudta, hol kell fogni....

Kösszi szépen a segítségedet ! Marad a szakember az eredeti spirállal. :oops:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ja, ha nem tudod berakni, inkább bízd hozzáértőre.

Én szarakodtam vele egy napot, hozzáértő berakta tíz perc alatt, biztos tudta, hol kell fogni....

a spirál volt a rossz! a szerelő 10' alatt +csenáta.

Köszi a tanácsot!

Lenne 1 kérrdésem a verdám klímás '97. 12. került forgalomba, most hogy ittn van a jó idő bekapcsoltam a klímát, hűt is rendesen, de amikor legközelebb megyek vele, akkor vmi irrdatlan "áporodott" szagot nyom be a ventillátor kb 3-5 percig <- pollenszűrő lett már cserélve, de a problema +maradt.

Szerintetek miteszi ezt?

Link to comment
Megosztás:

Valsz az, hogy télen egyszer sem kapcsoltad be a klímádat. Ilyennkor a lecsapódó pára közé penész férkôzik, ami használt-zokni szagot eredményez... :? Klímások vállalják a takarítást, legutóbbi infóm szerint 5-8000 Ft-ért.

Télen is érdemes hetente egyszer fullventin járatni a kondit 5-10 percig legalább, de nem árt neki a fél óra sem... Fûtés persze rajta lehet...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Jó jó de nem tom,hogy Uhuhu még ott melózik-e vagy sem? Nem igazán lenne jó ha legombolnának 4-5 rugókkal........jó lenne jelen lenni mikor csinálják........már "skizo" vagyok ettől a B.C. mizériától......... :)

Akárhova mentem mindenhol lehúztak 4 de volt hol 5 rugóval :)

És nagynehezen tudtam csak visszaprogramozni a cuccost......

Egyedül Uhuhu volt ki segített és nem kért money-t hogy visszaprogramozzuk(igaz hogy nem sikerült akkor) de most már nem kellene programozni csak kalibrálni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.