Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ceramic: "Ricky, ha pasi lennél, nem felételezték volna az egyesbe váltást 90-nél. Bár így sem értem...hiszen mi nők is tudunk vezetni!!!Pláne egy jó kis Tigrincset!!na jóóóóóóóóó a parkolás...az néha kicsit túl nőies...

de akkoris háborodjunk fel"

FEL VAGYOK HÁBORODVA!!! A parkolással kapcs.-ban igazad van. De nem is merem leírni, hogy mit csináltam. :oops: :oops:

Őszintén bevallva én is elég béna vagyok parkolás kapcsán :roll:

A nagy svug kiséretében megejtett ilyen manővereknek köszönhetően már két alkalommal kötött az autó futó ismeretséget az Eurocenterben található oszlopokkal :(

Link to comment
Megosztás:

Őszintén bevallva én is elég béna vagyok parkolás kapcsán :roll:

A nagy svug kiséretében megejtett ilyen manővereknek köszönhetően már két alkalommal kötött az autó futó ismeretséget az Eurocenterben található oszlopokkal

jajjjjjjjjjjj szegény!!De sajna előfordul.Nem baj, ennél nagyob kocc ne legyen és akkor minden ok. én probálok teherautónyi helyekre beállni :wink:

egyik ismerősöm már felajánlotta parkolóradarok beszerelését...de talán nem lesz rá szükség.

Viszont a spoiler annyira lacsony, súrlódok itt-ott... :oops: Pedig úúúúúgy vigyázok!!Nem magyar utakra tervezték, az már biztos.

Link to comment
Megosztás:

....jajjjjjjjjjjj szegény!!De sajna előfordul.Nem baj, ennél nagyob kocc ne legyen és akkor minden ok. én probálok teherautónyi helyekre beállni :wink:....

Egyszer már rám tolatott egy teherautó :roll:

Parkolásos dolgoknál egyik alkalommal sem úgy lavíroztam, hogy vam-vam-vam, hanem vam-vammm-waammmmmmmmmm :(

Ott figyelmetlen voltam inkább :roll:

De két autó közé, párhuzamosan beállni, naaaa az nem a kedvencen, ezért inkább nem erőltetem :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

hahaha.

akkor nem csak a lanyok bénáznak!!nálam nem tudom mi okozta ezt a szindrómát.talán mert a legkönyebb azt mondnai:"nem tudom". Vagy inkább féltem a kocsit??Kéne kölcsönkérnem egy buszt vagy egy ifa-t és gyakorolni kicsit.haha reszkessen mindenki a parkolóban!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

hahaha.

akkor nem csak a lanyok bénáznak!!nálam nem tudom mi okozta ezt a szindrómát.talán mert a legkönyebb azt mondnai:"nem tudom". Vagy inkább féltem a kocsit??Kéne kölcsönkérnem egy buszt vagy egy ifa-t és gyakorolni kicsit.haha reszkessen mindenki a parkolóban!!! :twisted:

Ja még annyit hozzátennék hogy a haladási iránnyal megegyező parkolást nem igazán bírom, ha merőleges akkor semmi problematic, csak kb. fél évente megtalálok egy oszlopot :( :(

ui: ceramic mindig zargatlak :lol:

miért nem használod a smile-kat ?

Link to comment
Megosztás:

Ja még annyit hozzátennék hogy a haladási iránnyal megegyező parkolást nem igazán bírom, ha merőleges akkor semmi problematic, csak kb. fél évente megtalálok egy oszlopot B) B)

ui: ceramic mindig zargatlak B)

miért nem használod a smile-kat ?

mert szerintem a hahahaha ugyanazt jelenti, sőt! vagy csupán nem lennék elég mosolygós??neeeeeeeeem az biztos hogy azt nem lehet rám mondani. de ahogy kívánod :( :( :lol: :D :D :D :D :D B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) :D :D :D :D B)

Link to comment
Megosztás:

mert szerintem a hahahaha ugyanazt jelenti, sőt! vagy csupán nem lennék elég mosolygós??neeeeeeeeem az biztos hogy azt nem lehet rám mondani. de ahogy kívánod :( :( :lol: :D :D :D :D :D B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) :D B)

Kössziiiiii :D

Sokkal aranyosabbak ezek, mitha leírnád : haha :wink:

Azt megen honnan tudjam, hogy mennyire vagy mosolygós ? :D

Gyere el egy talira és bizonyítsd be mennyire vagy az :wink: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.