Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

bizony!

Csak próbáltalak a tolatási komplexusaid által az ellenkező nem táborának aktív tagjának tituálni, de nem sikerült :(  

off off

Megint gyenge volt amit írtál :lol:

Nincsenek tolatási komplexusaim, csak nem erőltetem az olyan parkolást, amit leírtam, de így mondjuk nem is fogom megtanulni :(

Link to comment
Megosztás:

Kössziiiiii :(

Sokkal aranyosabbak ezek, mitha leírnád : haha :wink:

Azt megen honnan tudjam, hogy mennyire vagy mosolygós ? :lol:

Gyere el egy talira és bizonyítsd be mennyire vagy az :wink: :D :D :D

:( az szoktam lenni. Általában. A köv. tali mikor lesz? Lust voltam informálódni..Ha úgy alalkul hogy el tudok menni, ott leszek.Ja, és a kép is meglesz a napokban.

8)

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi vagyok a képekre :(

Hogy mely településen laksz, azt megkérdezhetem ?

Következő nagy buli ::arrow: http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=835&start=90

De szokott lenni elég sok lokális, vagy országos szintű mozgolódás is.

oké, meglesznek. Köszi a linket. Nem titok hogy hol lakom, de forumokban nem akarom nyilvanosságra hozni. Veszprém és Zala megyében mozgolódok a legtöbbet.

Link to comment
Megosztás:

Nem az utcára és a házszámra gondoltam ám :D

Csak azért kérdeztem a települést, mert ha valaki azt írja mondjuk, hogy gyere ekkor + ekkor moziba a Lurdy-ba, ha van kedved talizni a társasággal, akkor azért nem mindegy milyen messze található tőled az említett műintézmény

tudoooooooooooooom. csak mégis..vannak ilyen berögzült hülyeségeim. Na igen a Lurdy nincs a szomszédban. De a Balaton észak-nyugati partján otthon vagyok. :( :lol: És a Bakonyban is.. :(

Link to comment
Megosztás:

Nahát, ennyi Opeles lány és én ebből a topicból edig kimaradtam! :shock:

Igaz, nekem csak Corsám van :(

Ceramic: én is sokáig para voltam az internettel kapcsolatban, pl. folyton álneveken jelentkeztem be, meg tudlak érteni. :wink:

Parkolás: én általában nagyon pici helyekre is be szoktam állni a kocsival, főleg tolatva hátrafelé, az nagyon megy. (pedig mindenki ettől fél a legjobban a rutinvizsgán) Az egy vonalban álló két kocsi közé, az nekem se jön be, mindig azt hiszem, nem férek be, de mikor kiszállok, látom, hogy 2x is befértem volna..... :(

A fóti talin viszont pont Uhuhu mester szólt rám (asszem), hogy álljak már közelebb a másik kocsihoz, de azért nem álltam közelebb, mert ki volt nyitva az ajtaja és álltak mellette!!!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nahát, ennyi Opeles lány és én ebből a topicból edig kimaradtam! :shock:

Igaz, nekem csak Corsám van :(

Ceramic: én is sokáig para voltam az internettel kapcsolatban, pl. folyton álneveken jelentkeztem be, meg tudlak érteni. :wink:

Parkolás: én általában nagyon pici helyekre is be szoktam állni a kocsival, főleg tolatva hátrafelé, az nagyon megy. (pedig mindenki ettől fél a legjobban a rutinvizsgán) Az egy vonalban álló két kocsi közé, az nekem se jön be, mindig azt hiszem, nem férek be, de mikor kiszállok, látom, hogy 2x is befértem volna..... :D

A fóti talin viszont pont Uhuhu mester szólt rám (asszem), hogy álljak már közelebb a másik kocsihoz, de azért nem álltam közelebb, mert ki volt nyitva az ajtaja és álltak mellette!!!!! :wink:

A Corsa az nem "csak". az is nagyon szuper járgány!!Lehet hogy kimaradtál eddig a topicból, én viszont nem ismerek még senkit, nem úgy mint Te :(

Úgy néz ki nem lesz tali mostanában...szóval ez még egy darabig így is marad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A fóti talin viszont pont Uhuhu mester szólt rám (asszem), hogy álljak már közelebb a másik kocsihoz, de azért nem álltam közelebb, mert ki volt nyitva az ajtaja és álltak mellette!!!!! :wink:

Nem, az én voltam. Neked még könnyű dolgod volt, Rickyt 1/2 órán át irányítottam...

:(

Még mielőtt elásnám magam: Nem azért mert nem jól állt be, hanem mert ő kezte a sort.

Link to comment
Megosztás:

....Nem, az én voltam. Neked még könnyű dolgod volt, Rickyt 1/2 órán át irányítottam... :(....

Látod ez mondjuk nem csodálom, hogy jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó hosszan elnyújtottad egy valódi eszétikai élmények, közelről történő

szemlélését, parkoltatás címszó alatt :wink: :( :lol: :D :D :D 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.