Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Vegyek Calibrát vagy ne ?


Zorro_16V

Recommended Posts

Nekem személy szerint a gyári Calibrák tetszenek, szóval én az enyémet nem tuningolnám semmilyen extra karosszériaelemmel :) de ez a személyes véleményem :) persze, motorikusan jó lenne valami huncutság, hogy jobban menjen ;) lassan kinövöm az autót :D

Én nézelődtem annak idején, mikor én kerestem, de arra jutottam, hogy sokszor a 600 000 -es autó is olyan állapotban van, mint a 250 000-es.... csak első ránézésre tűnik jobbnak. :) Persze, biztos vannak kivételek! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem személy szerint a gyári Calibrák tetszenek, szóval én az enyémet nem tuningolnám semmilyen extra karosszériaelemmel :) de ez a személyes véleményem :) persze, motorikusan jó lenne valami huncutság, hogy jobban menjen ;) lassan kinövöm az autót :D

Én nézelődtem annak idején, mikor én kerestem, de arra jutottam, hogy sokszor a 600 000 -es autó is olyan állapotban van, mint a 250 000-es.... csak első ránézésre tűnik jobbnak. :) Persze, biztos vannak kivételek! :)

Milyen motor van a tiédben? Ha esetleg V6, és kézi váltós, és eladnád, írj pü.t! Nyár környékén lenne aktuális. Én nem növöm ki, pályázni nem járok, utcára meg bőven elég a 170 LE.

Link to comment
Megosztás:

Hi Grofbandi,

Mi lesz 2.2 G-vel? Mennyire ismered V6 Calikat?

Én amúgy tatabányai vagyok. :) Így biztos rémlek http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=11728

:)

Milyen motor van a tiédben? Ha esetleg V6, és kézi váltós, és eladnád, írj pü.t! Nyár környékén lenne aktuális. Én nem növöm ki, pályázni nem járok, utcára meg bőven elég a 170 LE.

Link to comment
Megosztás:

Hi Grofbandi,

Mi lesz 2.2 G-vel? Mennyire ismered V6 Calikat?

Én amúgy tatabányai vagyok. :) Így biztos rémlek http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=11728

:)

Ismerlek, bár még nem találkoztunk, és az autódat is. Láttam az Andrisnál, mielőtt megvetted. Az Astrát is szeretem, de a lelkem mélyén Calibrásnak érzem magam. Nem tudom igazán elmagyarázni, de ahogy fentebb írtam, az álmaimban gyakran visszatér az exem. Az Astrát eladnám, mert két autót nem tudok hosszú távon eltartani. Erre is költeni kéne, lakatosmunka van rajta, és ha igazán szépre szeretném, akkor le is fényeztetném teljesen. Viszont ha ennyit rászánok, akkor érdemesebb lenne egy Calibrát rendbe rakni inkább. Lassacskán hibátlan állapotba hoznám, maradna az eredeti külső, semmi tuning, csak kerék meg ültetés.

Hogy mennyire ismerem a V6-ot? Magát a motort nem ismerem, épp itt lenne az ideje. A Z22SE-t sem ismertem, sőt az előző autóimat sem, megvétel előtt. De egy közös dolog van mindben: emberek rakták össze.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ezt az autót nem ismeri valaki esetleg? http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/calibra/opel_calibra_2.5_v6-7456288

Megnéztem a gépet. Elsőre tetszett, de jobban átnézve sok olyan hibát sikerült felfedezni, amit a tulaj telefonon elfelejtett közölni. Többek között pl. a forgalmi sincs a nevén...

Továbbra is figyelem a V6-os Calikat, ha valaki tud egy gyári állapotút, ne tartsa magában!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.