Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Senator szervízkönyv


eszmo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sziasztok!

Nekem egy Opel Monza-m van.

Szeretném egy kis optikai tuninggal szebbé tenni a kicsikét, plusz egy-két kérdésem lenne Monza tulajoktól!

Van egyáltalán még valakinek ilyen autója?

Sehol sem találok senkit.

Ha valaki tud segítsen egy pár infoval.

Előre is köszönöm....

Link to comment
Megosztás:

hellóka boldog monzatulaj

mijen monzád van A1 vagy A2

nekem van egy A1 senátorom sokban megeggyezik a monzával

eléggé sok infóm van a monzáról mivel azegyi klubtagunknak van de most eladó ha jóltudom mert másik autóba lett szerelmes

dobj egy mailt vagy irjál hogy mi érdekel pontosan

sajnos magyarországon csak rendelésre hoznak spoilert nagyon drágán

de egy jó müanyagos elkésziti fele árért van aki fényképröl is tud koppintani. Abból meg van egy jópár.

üdv. : tascona

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...
  • 1 month later...
Sziasztok!

Nekem egy Opel Monza-m van.

Szeretném egy kis optikai tuninggal szebbé tenni a kicsikét, plusz egy-két kérdésem lenne Monza tulajoktól!

Van egyáltalán még valakinek ilyen autója?

Sehol sem találok senkit.

Ha valaki tud segítsen egy pár infoval.

Előre is köszönöm....

Halika!! hát jó régen írtad ezt a kérdést!! Nekem van Monzám!! Üdv attila

Link to comment
Megosztás:

Pár képet rakhatnál fel róla, mert sajna ezen gyönyörűségekből is egyre kevesebb van. Pedig ebből a típusból, hogy az Opel régen tudott különleges autókat is gyártani, nem csak a tucatmodelleket :P

http://monza-attila.video.xfree.hu Halika!! Itt van pár képem és videóim is!! ha gondolod itt is megnézheted!! Van pár csoda fent!! Üdv attila :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem vagyok túl jártas a fórumokban, ezért lehet, hogy rossz helyen járok. Én a barátomnak szeretnék Senatorhoz szervízkönyvet. Már feltúrtam az egész netet és nem találtam sehol. Tud nekem valaki segíteni? Nagyon örülnék neki.

Halika!! Itt kinált valaki!! Mikori a senátor?? Üdv attila

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.