Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Vegyes


Blitz

Recommended Posts

  • Hozzászólások 324
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...

Az "Interjú - Uniós fejlemények" cikk részlete az aktuális Veterán című újságból:

- Mi a hivatalos veterán korhatár a tagállamokban?

- A FIVA hivatalos álláspontja szerint jelenleg 23 év a korhatár, ezt 2008-ra 25 évre fogják felemelni, tehát 25 évnél korábban gyártott jármű tekinthető veteránnak. Négy országban 30 év, 8 országban 25 év a korhatár. Vannak kivételek, például az Egyesült Királyságban 1973 a korhatár, és nem változik, nem gördül előre.

érdekes, értékes információ, amit még nem találtam így összeszedve.

http://www.fiva.org

sokat kell még tanulnom, nagyon sokat

Link to comment
Megosztás:

Igen, a 4-esen haladva tényleg lehet őket látni. De már 10 éve is lehetett. :wink:

Egész pontosan '91 ben már ott voltak, ki tudja mennyi ideje (Szolnokra jártam suliba, láttam párszor)

Viszont. Tegnap a Bakancsos úton, a 17. kerületben, láttam egy Caravan Kapitant( :?: ) Szépen, ott pöfögött hogy kiforduljon az útra, ha minden igaz. (Ahogy elsuhantam mellette nagyon nagyon egyben volt!)

Link to comment
Megosztás:

Én anno 97-ben amikor az első 123-as mercimet akartam megvenni, szemezgettem egy hullaszállítóval. Olcsó volt. Nagyon olcsó. És gondolhatod, hogy nem volt széthajtva, sem hatszor elgörbítve, nem is taxiztak vele. 100 ezerért adták, de nem kellett, mert 2,8-as benzines volt. Én meg tgk vezető. Így inkább 220-ért vettem dízelt. :? Azóta is sajnálom hogy otthagytam. Még ma is meglenne. Azzal járnék kempingezni, kereszttel a tetején. :( A 3. szomszédom egy ex német mentővel járt. Jól néztek volna ki egymás mellett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan nem nagyon van.

Milyen szinű volt a gép?

Azé' vót kérdőjel :( Még porbafingó voltam mikor 1x egy Kapitan megtiszelt... Azóta nem foglalkoztam velük... :oops:

Olyan galambszürke ( :oops: asszem)

Akko' módosítok. Vmilyen szürke öreg, caravan opel vót... tegnap :lol: 8) :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.