Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kitiltott fórumozók


uhuhu

Recommended Posts

Sajnos ma a második fórumozó érdemelte ki, azt hogy a fórum elérhetőségét megszüntessük.

az első a Ralliscsaj volt, tudja mindenki miért.

Sajnos ma peter12 telespamolta a fórum összes topikját a motorolaj kérdésével, és két moderátor egy háromnegyed órát töltött azzal, hogy az ő hozzászólásait törölgesse.

Privát üzenetben figyelmeztettük 3 alkalommal, de nem reagált rá, ugyanugy másolgatta a hozzászólásait.

A vezetőség ugy döntött, hogy ideiglenesen megvonja tőle a fórum használatát.

Ha szeretné, és elmond 3 bocsánatot viasszaállitjuk az elérését.

ahová peter12 levelet írhat: akos@corsaklub.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

bendeguuuz nevű felhasználó nicknevét kitiltottam, mert könnyen összetéveszthető bendeguzz nevű felhasználónkkal.

válasza:

tiltsad .. tulajdonképp csak jópár éve ez nickem a neten ... de, ha ez valaki szemét kibacottmód bacca ... van ugyis annyi fórum még .. aki nem ennyire érzékeny
-uhuhu
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
havay4 fórumozónak adtam egy sárgalapot az A Vectra->Egyéb csevegésben folytatott stílusa miatt. Konkrétan a "most még nem halsz meg" mondata miatt érdemelte ki ezt.
Én pedig egy pirosat...

"De elnök úr most nagyon megijedtem. még a végén nem lesz hol fórumozzak."

Azt hiszem errre itt a fórumon nincs szükség...!!!!

uigyhogy -1 havaj4

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

zorro nevü fórumozót kitiltottam, vagyis átmenetileg, amíg meg nem változtatja a nicknevét, megvontuk a hozzászólási jogát.mert könnzen összekeverhető Zorro16V vel.

ezt kaplta levélbe:

Szia!

Te a www.opeforum.hu-n regisztráltál mint Zorro.

a fórum üzemeltetője a Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete /opelklub/ akinbek az egyik alapitója évek óta használja a Zorro16V nevet.

Mivel övé az elsöbbség, illetve igy nagyon könnyen összekeverhetőek lennétek, igy a jelenlegi nevedet kérlek változtasd meg, illetve regisztrálj ujat.

a zorro nevet letiltom, ezentul azzal nem fogsz tudni fórumozni.

Megértésedet köszönöm!

Ákos/uhuhu

akos@opelklub.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sámli nevű user egyelőre kitiltva, mert nem vette figyelembe a forumadmin közleményét.

Közlemény :

Kedves fórumozók!

Kérek mindenkit hogy a beállított E-mail címét ellenõrizze, ha kell módosítsa, mert egy idő után a visszapattanó levelek gazdáit kérdezés nélkül törölni fogom a fórum felhasználói közül.

Ez annyiban változik, hogy nem törlöm csak tiltó listára kerül addig amig nem add meg normális címet.

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hancy user kitiltva!

A fórum nem az ingyen reklám helye. A szabályzat mindenkire vonatkozik!

A megsértett szabálypontok:

Szigorúan tiltott

1. Ne Spammelj – ne hirdess oldalakat a fórumokban

5. A fentiek megszegése az üzeneted eltávolítását, az azonosítód és IP címed azonnali bannolását vonja maga után korlátlan időre.

Szabályok, Moderátorok és Adminisztrátorok

1. A szabályok megváltoztatására csak a weboldal tulajdonosának van engedélye.

8. Ha úgy érzed egy Adminisztrátor visszaél a jogaival, nyugodtan látogass el egy másik weboldalra.

A moderálásra vonatkozó egyéb tudnivalók és alapelvek

- Tilos engedély nélkül autós és számítástechnikai termékeket, szolgáltatást reklámozni!

User ténykedései:

A regisztráció után "display" nevet váltott és egy akciósbolt URL címét használta. A kitiltást avval érte el, hogy minden nap szülinapja volt, ezzel engedély nélkül hirdetett az oldalon.

Az oldalon lehet hirdetni, de engedélyt kell kérni.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

kadett kombi nevezetü regisztrált emberszabásut az első hozzászólás után kitiltottam, mert 1 mondatban több volt a kötőszó, mint az értelmes beszéd....

ilyen emberekre nincs itt szükség, reméljük a barátjával együtt elfelejtik ezt a fórumot....

Link to comment
Megosztás:

kadett kombi nevezetü regisztrált emberszabásut az első hozzászólás után kitiltottam, mert 1 mondatban több volt a kötőszó, mint az értelmes beszéd....

ilyen emberekre nincs itt szükség, reméljük a barátjával együtt elfelejtik ezt a fórumot....

Megkérnék mindenkit, hogy ha összetüzésbe kerültök valakivel, azért ne regisztráljatok fickanicket, "kadett kombi" pl ilyen.

A Kadett kombi nevü fickanick kitiltásra került. Megsértette az Etikai szabályzat- Hozzászólások törlése- c.) Alpári illetve agresszív, fenyegető hangnemű hozzászólások című rész .

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=493

Kerüljük az alpári megnyilvánulásokat, fickanickek használatát. Arra ott a PÜ.

Kérjük, viselkedjünk felnött módjára.

üdv, Admin

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Kedves Admin vagy bármely Moderátor!

Arra még nem gondoltatok, hogy ha ki is tiltotok valakit ezer és egy módja van , hogy újra itt fórumozhasson???

Akár másik gépről (más IP cím, más nickkel stb....) és jót röhög a markába.

Nem hinném, hogy bármelyikőtök is tudná ki van a gép túl oldalán :(

Nyilvánvaló, hogy kell egyfajta szabályosság és kultúrált emberi megnyilvánulási forma, melyek alapján lehet értelmesen beszélgetni, véleményt nyilvánítani és tapasztalatokat cserélni.

Véleményem szerint egy picit túl lő a célon, ha vkit azért tiltol ki mert nem jól kérdez, vagy nem annyira választékos a stílusa, ebből könnyen lehet negatív diszkrimináció mely egyes embereket sérthet is akár!

Igazán nem kötekedni akarok, csak inkább viccesnek tartom , mint célra vezetőnek az ilyen "megoldásokat" :P

Link to comment
Megosztás:

Kedves Admin vagy bármely Moderátor!

Arra még nem gondoltatok, hogy ha ki is tiltotok valakit ezer és egy módja van , hogy újra itt fórumozhasson???

Akár másik gépről (más IP cím, más nickkel stb....) és jót röhög a markába.

Nem hinném, hogy bármelyikőtök is tudná ki van a gép túl oldalán :(

Nyilvánvaló, hogy kell egyfajta szabályosság és kultúrált emberi megnyilvánulási forma, melyek alapján lehet értelmesen beszélgetni, véleményt nyilvánítani és tapasztalatokat cserélni.

Véleményem szerint egy picit túl lő a célon, ha vkit azért tiltol ki mert nem jól kérdez, vagy nem annyira választékos a stílusa, ebből könnyen lehet negatív diszkrimináció mely egyes embereket sérthet is akár!

Igazán nem kötekedni akarok, csak inkább viccesnek tartom , mint célra vezetőnek az ilyen "megoldásokat" :P

A demokrácia sem tökéletes,mégsincs jobb! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg van valami konkrét sérelmed?

Az esetek nagy részében nem szoktunk senkit kitiltani.Ahhoz már elég durván kell viselkedni,hogy valaki erre a sorsra jusson :(

Minden ok!, csak olvasgattam és közben tettem egy észrevételt, gondolom nem probléma... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

A mai nap kitiltottam Robi_19 nevü nicket. 5 hozzászólása volt, és mind az 5 reklámból állt, ami ezen a fórumon nem megengedett.

Szigorúan tiltott

1. Ne Spammelj – ne hirdess oldalakat a fórumokban

- Tilos engedély nélkül autós és számítástechnikai termékeket, szolgáltatást nagy mennyiségben -kereskedelmi céllal -reklámozni!

hát ennyi.

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.