Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Hi!

Nem tudok bejelentkezni, csak ha minden alkalommal új jelszót kérek!

ez a hiba .The Felhasználónév you entered does not belong to any account. Make sure that it is typed correctly.

felhasználó név :labai01  nick név : astra 1 a labai01-hez kellene párosítani a jelszót.

Módosítva : astra 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos az új rendszer megszüntette az u.n Display illetve User név különbséget. Választanom kellett frissítéskor így Display maradt.

Így  a bejelentkezéskor a te eseteben  "astra 1" nevet és jelszót kell használnod. Vagy az email címed+ jelszavad párossal is betudsz lépni.

Remélem tudtam segíteni.

üdv, forumadmin

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg még nem lenne ismert:

- Ebben a nézetben nem tördeli a hosszú sorokat:

http://www.opelforum.hu/blogs/blog/38-a-kék/

- Ebben a posztban az összes formázás/kép/link megszűnt létezni, a többi viszont jó:

(Nem tudom csak linkkel beszúrni. :( )

- A teljes hozzászólás szerkesztő megszűnt? És a hozzászólás előnézet? Ugye nem.

- A dupla sorközt át lehet állítani valahogy szimplára?

- A kerek avatarhoz nehéz lesz jó képet találni.

Amúgy a dizájn jó lett. Bár az előző is jó volt.

 

Több helyen lejavítottam a régi tartalmakat. A blogodat is átnéztem, szerintem ok. Javaslom a Firefox böngészőben az írást a jövőben. Megírod valamilyen szövegszerkesztőben a tartalmat majd itt az editorban a betűtípus előtti gombbal Firefox böngészőben, beilleszted. Chromeban nem az igazi, Edgeben nem is próbáltam még...

- A teljes hozzászólás szerkesztő megszűnt? És a hozzászólás előnézet? Ugye nem. --> Jelenleg igen, de ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk

- A dupla sorközt át lehet állítani valahogy szimplára? --> Még erre nem tudok érdemben nyilatkozni. Ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk...

- A kerek avatarhoz nehéz lesz jó képet találni. -->Ez most a trendi :) Próbálkozz. 

Blogod

Módosítva : forumadmin
Link to comment
Megosztás:

Több helyen lejavítottam a régi tartalmakat. A blogodat is átnéztem, szerintem ok. Javaslom a Firefox böngészőben az írást a jövőben. Megírod valamilyen szövegszerkesztőben a tartalmat majd itt az editorban a betűtípus előtti gombbal Firefox böngészőben, beilleszted. Chromeban nem az igazi, Edgeben nem is próbáltam még...

- A teljes hozzászólás szerkesztő megszűnt? És a hozzászólás előnézet? Ugye nem. --> Jelenleg igen, de ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk

- A dupla sorközt át lehet állítani valahogy szimplára? --> Még erre nem tudok érdemben nyilatkozni. Ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk...

- A kerek avatarhoz nehéz lesz jó képet találni. -->Ez most a trendi :) Próbálkozz. 

Elrejtett tartalom

Köszi. FF-et használtam mindig is. A posztokban már én sem látok hibát, de az összesítő nézetnél továbbra is kicsúszik a képernyőből.

Mikor várható a következő frissítés? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On Tue Jul 05 2005 10:50:42 GMT+0200, hemi írta:

privi írásnál ezt írja ki:

 

 

Ran into problems sending Mail. Response: 554 : Relay access denied

 

DEBUG MODE

 

Line : 152

File : smtp.php

Hello mindenkinek nemrég vettem egy opel g astrát 98évjárat az lenne a prólémám hogy fűtés kapcsoló 3.4.fokozatban van búg mi lehet a baja ha valaki tud segíteni előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

1. Nem jó helyre írtad a kérdésedet, ha gondolod tedd fel újra itt: Kezdőlap-->Technika-->Astra-->Astra G-->Általános műszaki problémák!

2. Ha idézést használsz legyen értelme! Jól láthatod az idézett szövegnek semmi köze az Astra G fűtéskapcsoló hibás működéséhez,olvasd ezt el kérlek: Hogyan kérdezzünk okosan?

3. Több mint valószínű csapágyas a ventilátor, érdemes az oldal keresőjét is használni.

Balesetmentes közlekedést és jó fórumozást kívánok.

 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Pár napja regisztrálta hozzátok és szeretném megtudni, hogy miként kell beilleszteni az aláírásomba a spritmonitor.de mileage icon-ját, hogy a fórum elfogadja?

BBcode szükséges? Próbáltam pusztán ctrl+c ctrl+v módjára, de hibára futott (túl sok hivatkozást és túl képet jelez, pedig 1-1 van mindössze)...

 

Előre is köszönöm, ha segítetek. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Üdv,

Ez valami új beállítás eredménye? -> "Kérlek, várj 154 seconds másodpercet, mielőtt újabb keresést inditasz"

Még nem is kerestem, csak beírtam a szót és kiválasztottam melyik topicban keresnék. Majd fenti lett a keresés "eredménye".

Eddig sem volt az igazi a keresés, de ennyit azért nem kellett várni. (be voltam jelentkezve, ha ez jelent valamit)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.