Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Ezt hozza hibának: [#10CFDM2003] A szerkesztésre szánt idő Lejárt

Végeztem két tesztet. Ahogy látható is. Egy klubtag és egy fórumlakó státuszú. Nekem működőt. Probáld meg másik böngészővel vagy másik gépen. Válasz jöhet PÜ-ben is. A hozzáaszólásokat átrakom az Opelfórum hibák közzé.

Link to comment
Megosztás:

Biztos jól írod be a jelszavakat? Több mint valószínű, hogy valamit nem jól csinálhatsz. 2 lehetőség van:

1.Próbálkozol még, kiirod a jelszavakat valahova és onna másolod be. Pl próbáld a jelszót beírni először notpad-be és onnan másold ki. Itt arra vigyázz ne kerüljön szóköz a másolásba. Az emailt meg kell adni.

2. Megírod nekem mire szeretnéd változtatni és én megcsinálom. PÜ vagy Mail.

Link to comment
Megosztás:

Kiprobáltam a szűrést. Nálam Ok, de ez nem elég. Kérlek probáld meg másik böngészővel, géppel. Nézd meg, hogy biztos az összes jelenik meg? Más szűrést nem-e hagytál bekapcsolva, stb.

Hm ez most IE8 és más gép, hát akkor mind1, nálam lehet vmi, ha másnak nem volt bele baja.

Link to comment
Megosztás:

Miért nem megy a fórum expolerrel?

Melyik explorerrel? Mi nem megy? Picit részletesebben, ha kérhetném. Teszteléseim alapján IE8 , IE9 tökéletes, IE6 felejtős, de az már több éve:)

Ha IE használsz feltételezem legális szoftver használsz, érdemes mindig a legfrissebbet használni.

Link to comment
Megosztás:

Ha pda-n normaál neézetet hasznaálok, akkor fektetett moódban csak nagy betuűvel tudok iírni, nem engedi kicsire vaáltani, aálloó moódban, pedig az eékezetes betuükneél, mint laáthatoó, beiírja az alap betuűt is.

Lesz nem sokára frissítés,lehet , megoldódik ez a probléma. Nem garantálom...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

No, miután több hete használom az új fórummotort pár észrevételemet, javaslatomat megosztanám, ha lehet! :)

Pár apróság csak, amire kitérnék, megemlítenék:

Felül, a lap tetején van egy "címsor", amit sokan navigációnak használunk a főmenűbe való visszatérés során:

  1. Opel Fórum- Tartalom
  2. Szabályzatok, információk
  3. Kérdések, kritikák és észrevételek

Ezt a menüsort, ha lehetne akkor az adott topik fejléce alá/fölé nem lehetne beszúrni esetleg?

Hibabejelentő - Opel Fórum

Started By forumadmin, 2005 05 júl 10:37

Pl. ide beszúrni a navisort

A topik létrehozójának fényképe szerintem nem szükséges...

Aztán a másik problem, ami lehet csak nekem jön elő, de sokszor nem frissíti magát a fórum a hozzászólásom után, csak ha visszalépek a fő topikok közé és onnan vissza.

Hirtelen több most nem is ugrik be, majd még megpróbálom összeszedni, remélem nem gond, ha leírom őket. :)

Link to comment
Megosztás:

No, miután több hete használom az új fórummotort pár észrevételemet, javaslatomat megosztanám, ha lehet! :)

Pár apróság csak, amire kitérnék, megemlítenék:

Felül, a lap tetején van egy "címsor", amit sokan navigációnak használunk a főmenűbe való visszatérés során:

  1. Opel Fórum- Tartalom
  2. Szabályzatok, információk
  3. Kérdések, kritikák és észrevételek

Ezt a menüsort, ha lehetne akkor az adott topik fejléce alá/fölé nem lehetne beszúrni esetleg?

Hibabejelentő - Opel Fórum

Started By forumadmin, 2005 05 júl 10:37

Pl. ide beszúrni a navisort

A topik létrehozójának fényképe szerintem nem szükséges...

Aztán a másik problem, ami lehet csak nekem jön elő, de sokszor nem frissíti magát a fórum a hozzászólásom után, csak ha visszalépek a fő topikok közé és onnan vissza.

Hirtelen több most nem is ugrik be, majd még megpróbálom összeszedni, remélem nem gond, ha leírom őket. :)

Ha van idézet a hozzászólásban, akkor nekem sem. Ha csak írok, akkor frissül. Viszont azt nemrég vettem észre, hogy telefonról, az összetett idézés nem működik. Ha csak válaszolok, egy h.sz.-ra akkor megy, de ha többet szeretnék idézni, akkor nem foglalkozik velem. :rolleyes: (Galaxy Ace - ICS v3 )

Link to comment
Megosztás:

@J0hnny

Nem gond ha összeszeded a kívánságokat (sőt), de szerintem ezt a topikot, hagyjuk meg a konkrét hiba kezeléseknek.

Lehet a sablonon változtatni (össze kell írni), de arról majd a vezetőségtől szeretnék konkrét felkérést kapni.

@Dawid

Fogunk frissíteni valamikor az oldalon, sok frissítést adtak ki a készítők. Így elképzelhető, hogy pár bosszantó apróság javításra szorul.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Kódolás miatt van. Lesz egy kis időm megnézem.

Látom már szóltak mások is, de mivel még azóta is rossz, ezért írom, hogy ez nem kódolás probléma, hanem az email "Content-type: text/plain;" headerrel van küldve "Content-type: text/html;" helyett, ezért a levelezőprogramok a html kódokat nem értelmezik és cserélik le a megfelelő ékezetes karakterekre, hanem úgy hagyják, ahogy jött.
Link to comment
Megosztás:

Helyzet jelentés:

- mivel már sokan jeleztétek, hogy zavaró a sok értelmezhetetlen karakter az email értesítőben Most már jó.

Az új fórumfrissítés után a gyors válasz nem igazán működött megfelelően. Itt is előfordult, hogy ha hozászolást küldtünk és tartalmazott dupla ékezetet pl: "árvíztűrő tükörfúrógép" rosszul jelent meg az elküldés után. Amennyiben a "Teljes szerkesztő" -t választottuk ez nem volt így. Ez a probléma javítva. Potyo az email értesítő gondra hitte a többiek észrevételét, pedig ez erről szólt.

Sajnos a WYSIWYG editor is rapszodikusan működött, hol ment, hol nem ment. Ez a hiba is javítva.

Az ADOK VESZEK részben a hirdetés meghosszabbítás problémával még küzdök. Sajnos ez is rapszodikusan mükszik.

A jövő héten kivételes türelmeteket kérem! Nem sokszor leszek gép közelben, ezért lassabb lesz a hibajavítás. A problémákat írjátok le és amint módomban áll megnézem őket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.