Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Sok PÜ-t és emailt kapok azzal kapcsolatban, hogy a fórum frissítést követően a fórumra bejelentkezés követően megjelenik a fórumozok nick neve alatt egy "Figyelmeztetés státusz" felírat.
Szeretném kijelenteni ettől még nem kapott figyelmeztetést senki. A fórum frissítés után mindenki a saját neve alatt bejelentkezés után látja ezt a szöveget. Itt tudja ellenőrizni milyen figyelmeztetéseket kapott (lehet semmit), hogy pl meddig van kitiltva, letiltva, stb. Ezt mindenki csak magánál látja. Ez nem látszik senkinek, nem jelenik meg, csak az adminoknak és moderátoroknak. Ha maga a felhasználó sincs bejelentkezve , akkor Ő sem látja a nevénél.

A moderátorok, adminoknak pedig minden név alatt látszik.

Szóval emiatt nem kell semmi rosszra gondolni.


Üdv, forumadmin

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

Opel 1.7 TD Német motoros az autóm. A turbóm szerintem nemműkődik. Van egy ugynevezett "labda" vezérlő amit nyilván gondolom vákum működtet és abból kijön egy rövid rudazat,ami nyitogatja a kipufogónyilásba egy pillangószelepet. Ez a rudazat nekem megsemmozdul! Bármennyi gáztadok. Hogyműködik ez? Mennyire kellene ennek mozogni? Kb: mennyi gázadásnál múködikez?

Ez nem motorhiba bejelentő, hanem a fórum hibáinak a jelentésére szolgál.

Link to comment
Megosztás:

Pc-n:

Azt vettem észre, hogy topicok közti váltáskor vagy csak következő olvasatlan téma sorra kattintáskor - ez mondjuk ua. - befeketedik a monitor egy pillanatra. Három különböző géppel is ugyanez történik!

Mobilon:

Ez a mobillal is előjön de annál közben mutatja a profil gombra kattintáskori menüt, majd befehéredik az egész és kb 2-3 oldalnyival megnyújtja lefelé a képet. Kicsit bosszantó minden egyes topic váltásnál fel tekerni az utolsó hsz-hoz

és a hsz-ok elküldése után is

Módosítva : straega
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hi!

Érdekes dolog történt az előbb...

Az Astra F en belül megnyitottam az egyik topicot, mikor ugye végeztem az olvasásával. alul r kattintottam a "vissza a Astra F" gombra, és mikor be töltött az összes topic "olvasott" lett.

2nappal ezelött ilyet nem még nem csinált...

Nálam van a hiba?

Hát nem tudom. Próbálkoztam, de nem tudtam reprodukálni sajnos a hibát.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ha emailben kapok értesítőt és azt opera-ban olvasom el, akkor a forum-ra mutató link nem müködik.

Mondjuk eddig csak az "Astra J" topicot olvastam és csak opera-ból próbáltam, de a hiba így fenn áll.

Szintén opera-bol, de a többi forum linkjét se nyitja meg.

Módosítva : Colin
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.