Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Klubtagok esetén 30 nap után jár le a hirdetés. Maximum 2x lehetett megújítani.
Módosítottam. Most már 10x lehet. A másik gond lehetett még az is, hogy az elérhetőséget illetve pár indóf újra meg kell adni, mert "elfelejti".
Ha így sem menne, kérlek PÜ-ben írj nekem, a meghosszabbítandó hirdetést kérem LINK formájában.
További szép napot és jó fórumozást kívánok!
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Idén kb. mikor? :)

Itt és itt van pár megoldási javaslat, de nem működnek. Miért?

Szia!

A belinkelt képeket lekicsinyíti a fórum. Beállítottam, egy 600-as szélességet. A képre kattintva megnyílik eredeti méretben, lásd ezt megelőző hozzászólásom. Szerintem ez a célnak megfelel.

Illetve a saját képgalériádból is tudsz képet felhasználni (lásd Média fájljaim) . Akkor 100x100-as lesz.

Üdv, admin

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Újabb kérdések :) :

- Miért nem tudok a GY.I.K.-ba írni?

Sokszor gondoltam rá, hogy egy gyakran felmerülő kérdésre inkább kicsit bővebben és általánosabban válaszonék, de a többi komment közt elveszik. Éppen erre lenne való a gyik, de nem tudok új témát nyitni benne. Szerintem felesleges a túlzott megkötés. A fórum többi részén is nyithatok új témát, akkor itt miért nem? Moderálni pedig ezt is lehet utólag. Fűnek fának persze nem kellene engedélyezni, de tagoknak célszerű lenne. Talán rajtam kívül is érezne valaki kedvet bizonyos témák megírásához.

- Rengetegen jönnek új felhasználók, hogy adjunk linket kézikönyvekhez/használatihoz stb.... Nem lehetne minden nem tag számára minden hozzászólás előtt láthatóan kiemelni néhány alapvetést, a szabályzatból?

Link to comment
Megosztás:

Üdv...hsz-küldésekor "eltűnik " a fórum, csak egy fehér képernyőt látok és minden frissitéskor elküldi a hozzászólást, amit ugye én nem látok mert még mindíg fehér a képernyő....az oldal becsukása majd kinyitása után szembesülök azzal hogy hányszor küldtem el ugyanazt a hozzászólást. Nálam van a hiba vagy nálatok?

Link to comment
Megosztás:

Üdv...hsz-küldésekor "eltűnik " a fórum, csak egy fehér képernyőt látok és minden frissitéskor elküldi a hozzászólást, amit ugye én nem látok mert még mindíg fehér a képernyő....az oldal becsukása majd kinyitása után szembesülök azzal hogy hányszor küldtem el ugyanazt a hozzászólást. Nálam van a hiba vagy nálatok?

Na..most is....

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Szia!

A pontos kivizsgálás érdekében kérem, hogy a hibajelentésben szerepeljenek a következőek:
  • a hiba észlelésének minél pontosabb időpontja
  • hibajelenség pontos leírása (pl.: 403-as hiba,404-es hiba, fehér oldal,nem érkeznek levelek, nem mennek a levelek, nem megy a webmail , stb .)
  • érintett link/postafiók/felhasználónév megnevezése
A beérkező hibajelentésekre igyekszek minél gyorsabban válaszolni, előre is köszönöm a türelmet.
Üdv, admin
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.