Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Megnéztem a mai nap 10 legakítvabb hozzászólóját, azt mondja nekem 19. Az pedig kizárt dolog

Köszönjük az észrevételt, de nem kizárt. Ahogy a többiek is jelezték az elmúlt (lezárodott) 24 órát méri.

Mivel, csak abból tudd konkrét stastzikát kiállítani.

Nem mér "pillanatnyi fogyasztást" a fórum board:)

B) :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hali.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy miként tudok file-t csatolni a hozzászóláshoz?!

Ehez regisztrált klubtagnak kell lennem?

Mert sajna mikor "új hozzászólás" -ra kattintok, és megjelenik az "ablak", nincs olyan "gomb", hogy "file csatolás". ???

Lenne egy olyan kisvideóm (3gp), amit szivesen megosztanék a többiekkel.

Előre is köszönöm a seggitséget.

Üdv. Gábor

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy miként tudok file-t csatolni a hozzászóláshoz?!

Ehez regisztrált klubtagnak kell lennem?

Mert sajna mikor "új hozzászólás" -ra kattintok, és megjelenik az "ablak", nincs olyan "gomb", hogy "file csatolás". ???

Lenne egy olyan kisvideóm (3gp), amit szivesen megosztanék a többiekkel.

Előre is köszönöm a seggitséget.

Üdv. Gábor

Mármint az szeretnéd, hogy a hozzászólásodban újra's újra lejátszódjon 1 videófile ?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Kedves Vezetőség,

Kedves Fórumozók!

Van egy nemzetközi oldal a www.astranation.com, ami a világ minden tájáról gyűjti az Astra tulajdonosokat és ingyenes, szabad fórumozást biztosít.

Van egy része, ami kifejezetetten MAGYAR NYELVŰ KOMMUNIKÁCIÓRA VAN KITALÁLVA:

Astra Nation.com - Magyar nyelvű rész!

A Fórum alapnyelve az angol, de ezen a részen, szabadon tudunk magyarul is beszélgetni!

Amennyiben Ti is úgy látjátok, hasznos lenne a FÓRUMunk - nyilvános - kezdőlapjára kirakni ezt a linket, mint bárki számára elérhető nyilvános OPEL ASTRA FÓRUM - magyarul!

(bocsi, de jobb topicot nem találtam ennek a leírására! Ha van másik, akkor lécci rakjátok át oda!)

üdv, Speed

Link to comment
Megosztás:

Az ötleted tiszteletre méltó, de úgy gondolom ez nem a mi dolgunk. Mi felajánlunk egy alternatívát (ez sem tisztünk, csak példaként szolgál), a további megoldások a http://www.google.com oldalon megtalálhatóak.

Úgy gondolom, hogy ha már mi - mint Opel Klub - nem tudunk a saját felületünkön lehetőséget nyújtani fórumozásra, egy magyar nyelvű - ingyenes és nyilvános - Opel Fórum elérésének megadása kicsit elvenné ennek az intézkedésnek az élét.

Kb. 2 perc a link felrakása a kezdő oldalra... :)

De javíts ki, ha rosszul látom...

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom, hogy ha már mi - mint Opel Klub - nem tudunk a saját felületünkön lehetőséget nyújtani fórumozásra, egy magyar nyelvű - ingyenes és nyilvános - Opel Fórum elérésének megadása kicsit elvenné ennek az intézkedésnek az élét.

Kb. 2 perc a link felrakása a kezdő oldalra... :)

De javíts ki, ha rosszul látom...

Válaszok itt.

Link to comment
Megosztás:

elütna reggeli hozzászólásom, valamint amikor amit máshova írtam az ugyan nem tűnt el, csak nem azt jelőli meg uccsó hozzászólónak. Én rontottam el vmi? :)

most meg pár percel később minden ok

Igazat meg mondva, Én nem tom... Komoly, nem tudom miért lehetet nálad így.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nem lehetne egy kicsit egyszerűbbé varázsolni a fórumra való belépést?

Most ugye úgy néz ki, hogy betöltöm az oldalt, utána bejelentkezés, betölti a másik oldalt, név jelszó ok, betölti a következő oldalt, utána tartalom és betölti megint a következő oldalt. Ekkora jutottam el a fórumra.

Picit hosszadalmas szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nem lehetne egy kicsit egyszerűbbé varázsolni a fórumra való belépést?

Most ugye úgy néz ki, hogy betöltöm az oldalt, utána bejelentkezés, betölti a másik oldalt, név jelszó ok, betölti a következő oldalt, utána tartalom és betölti megint a következő oldalt. Ekkora jutottam el a fórumra.

Picit hosszadalmas szerintem.

Ezt szerintem a böngésző beállításokkal tudod orvosolni. :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én egyedül használom a gépemet, de nekem be van kapcsolva az automatikus bejelentkezés, és a kedvencek közé meg a fórum tartalomjegyzékét (ha úgy tetszik főoldalát) mentettem el, úgyhogy ha én rákattintok a linkre a kedvencek között, kapásból a főoldal jön be, és be sem kell jelentkeznem.

Link to comment
Megosztás:

nalam is benn van a kedvencekben. ugy a legegyszerubb. de en mashogy is be szoktam lepni. be van allitva hogy ertesitsen a freemailomra ha p.u.-t kapok. mivel a napi elso dolgom a gepen mindig a mail ellenorzese igy meghagytam egy ilyen ertesitest a freemailban es csak rakkattintok. maris benn vagyok. ennyi. szerintem ez a legegyszerubb ha nem csak egyedul hasznalod a geped. a mailt meg ugyis csak te nyitod meg :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Fent van a Fóti tali dátuma (ami ca. 3 hét múlva lenne esedékes) a Magazin honlapján.

De még semmi több info nincs róla.

Nem lehetne egy kis infót felrakni róla? Esetleg nem nyitnátok egy TOPIC-ot a témában a találkozók rovatban?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.