Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Opel a Márkakereskedésben


berlina

Recommended Posts

Hú jó ez a topik!!!! Pénteken és szombaton is átmentem Tatabányán....és nem tudtam, hogy ilyen gép van ott!!! Meg kellett voolna sasolni!

Most hírdetnek egy A Rekordot, ami szintén egy szloné volt, ne kérdezzétek melyiké, elfelejtettem, na a lényeg, hogy szépen fel volt újítva, aztán a szalont átépítették a kocsit kitették az udvarra. Az építkezés elhúzodott, jött a tél, a Reki kintmaradt, motor szétfagyot..... :lol:

Aztán meg az udvaron felejtődött egy pár évig, ahol kicsit megpunnyadt...aztán bagóért eladták... Ez már büntetendő!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem minden valamit magára adó Opel szalonba illene egy ilyen gépet kihelyezni. Ezzel is erősítve az emberekben, hogy egy megbízható márkáról van szó, aminek van múltja. Nem egy ilyen tavaly alakult autógyárról...ahol egy marék rizsért dolgoznak.

Egyébként szerintem az sem mindegy, hogy milyen "nemzetiségű" autót vesz az ember. Százszor inkább vennék valami európai autót (Opel) ezzel az itteni munkások megélhetését támogatva, mint valami távolkeleti csodát.

Na de ne csak dumáljak, itt egy A Rekord, állítólag Miskolcon van.

01.JPG

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

ide írom, mert ide illőnek találom:

Az Adam Opel AG Rüsselsheim-i gyártelepén a K6 csarnokban 7000m2-en rendezi be az új Opel múzeumát.

15 év után Herr Zettl meghalgattatott és javaslata támogatásra talált a Management-ben is.

Egyenlőre a Spiegel oldalán:

Das Weißt du noch-Erlebnis

Az Opel.de Archive oldalán még nem kerestem.

amint lesz időm lefordítom a cikket.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Csá!Áll egy C Rekord Érden a DIFERBEN.Olyan mint az enyém,csak ez fekete és nem coupe!Állítólag Romániából egy fészerből halászták és alig kellett hozzányúlni!A szokásos legendák.Nem egy maku,de nem is gáz.Na én ezt láttam kereskedésben.

Link to comment
Megosztás:

Csá!Áll egy C Rekord Érden a DIFERBEN.Olyan mint az enyém,csak ez fekete és nem coupe!Állítólag Romániából egy fészerből halászták és alig kellett hozzányúlni!A szokásos legendák.Nem egy maku,de nem is gáz.Na én ezt láttam kereskedésben.

Igen egy fekete 4 ajtós.

De elárulhatnád,hogy neked milyen C Rekid van. :D

Nekem Coupé. ;)

diferc.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.