Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! 
Opel Astra H, Motorkód Z16XEP.

Autó indításkor kiírta a kijelző, hogy “Kühlmittelstnd.” - hűtés. Pedál teszttel kód nem jött ki. A szervízben kicserélték az érzékelő szenzort. Kb. 10-15 km megtétele után újra kiírta a fent jelzett hibát. Csináltam pedál tesztet és az ECN 011515 kód jött ki.
Rejtett menüben megnéztük, vízhőfok 70-74 fok volt több km út után is. Termosztát csere megtörtént, fűtés megy már rendesen, a vízhőfok is beállt 100-104 fokra, de a hűtést még mindig kiírja a kijelző. Hibakód eltűnt. 
Valakinek van tippje, hogy hol keressük a hibát? Hűtővízszint rendben van! 
Előre is köszönöm a segítséget! 
Üdv, Mariann 

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Mariann1 írta:

Sziasztok! 
Opel Astra H, Motorkód Z16XEP.

Autó indításkor kiírta a kijelző, hogy “Kühlmittelstnd.” - hűtés. Pedál teszttel kód nem jött ki. A szervízben kicserélték az érzékelő szenzort. Kb. 10-15 km megtétele után újra kiírta a fent jelzett hibát. Csináltam pedál tesztet és az ECN 011515 kód jött ki.
Rejtett menüben megnéztük, vízhőfok 70-74 fok volt több km út után is. Termosztát csere megtörtént, fűtés megy már rendesen, a vízhőfok is beállt 100-104 fokra, de a hűtést még mindig kiírja a kijelző. Hibakód eltűnt. 
Valakinek van tippje, hogy hol keressük a hibát? Hűtővízszint rendben van! 
Előre is köszönöm a segítséget! 
Üdv, Mariann 

Melyik erzekelot csereltek? A kiiras a szintre vonatkozik, tehat ha az rendben van, akkor a szinterzekelo, vagy a kabele a hunyo.

Link to comment
Megosztás:

13 órája, Mariann1 írta:

Sziasztok! 
Opel Astra H, Motorkód Z16XEP.

Autó indításkor kiírta a kijelző, hogy “Kühlmittelstnd.” - hűtés. Pedál teszttel kód nem jött ki. A szervízben kicserélték az érzékelő szenzort. Kb. 10-15 km megtétele után újra kiírta a fent jelzett hibát. Csináltam pedál tesztet és az ECN 011515 kód jött ki.
Rejtett menüben megnéztük, vízhőfok 70-74 fok volt több km út után is. Termosztát csere megtörtént, fűtés megy már rendesen, a vízhőfok is beállt 100-104 fokra, de a hűtést még mindig kiírja a kijelző. Hibakód eltűnt. 
Valakinek van tippje, hogy hol keressük a hibát? Hűtővízszint rendben van! 
Előre is köszönöm a segítséget! 
Üdv, Mariann 

Kiegyenlítő tartályt kell cserélni,van benne egy mágneses úszó,az működteti az érzékelőt. Gyárit érdemes venni, utángyártotba lehet hogy nincs úszó. Pl:Csergő webshop, cikkszám:93179469

 
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Kacsandi írta:

Kiegyenlítő tartályt kell cserélni,van benne egy mágneses úszó,az működteti az érzékelőt. Gyárit érdemes venni, utángyártotba lehet hogy nincs úszó. Pl:Csergő webshop, cikkszám:93179469

 

7 órája, Kacsandi írta:

Kiegyenlítő tartályt kell cserélni,van benne egy mágneses úszó,az működteti az érzékelőt. Gyárit érdemes venni, utángyártotba lehet hogy nincs úszó. Pl:Csergő webshop, cikkszám:93179469

 
  •  

Köszi az ötletet. Ma ismét gépre lett rakva, elméletileg a külső hűtő előtét ellenállással van a probléma. Holnap csere, aztán meglátjuk. :/ 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, Mariann1 írta:

 

Köszi az ötletet. Ma ismét gépre lett rakva, elméletileg a külső hűtő előtét ellenállással van a probléma. Holnap csere, aztán meglátjuk. :/ 

A Khülmittelstnd jelzés csak az alacsony hűtővíz szintre vonatkozik. Egyéb hűtéssel kapcsolatos hibára nem ad ilyen jelzést. Ha az érzékelő cserélve volt érdemes ellenőrizni a csatlakozónál (nincs e kontakthiba ill. az érzékelő megfelelően bele van e dugva a tartályba). A csatlakozó vezeték ellenőrizhető: az érzékelőről lehúzott csatlakozóban a két érintkezőt összezárva a jelzés megszűnik. Ha minden Ok, akkor már csak a tartály marad.(Az úszó egy idő után elöregszik, és már nem marad a hűtővíz tetején (elmerül).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Új vagyok itt és lehet nem is ide kellene írnom, ne szidjatok ezért! Olyan kérdésem lenne felétek, hogy kiszereltem gyári fejegységet a kocsimból Astra H 2008 egy érintős 2 din de nem gyári fejegységre! Így viszont a setting eltünt és nem tudom a fedélzetit állítani pl: Óra dátum vízhőfok stb...Multi kormányom van de amit olvastam a bal oldali forrásválasztó gomb hosszan nyomva és bejön a setting nekem valamiért nem működik! Segítsetek!

Köszi: üdv:

RObi

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Estét Márkatársak!
Adott egy Opel Astra H, Motorkód Z16XER.

A mai nap folyamán reggel még működött az első szélvédő fűtésem (digit. klímás -> tehát gombos a szélvédő fűtés) , estére pedig bekapcsoltam , a visszajelző led világít a gombon , de abszolút nem fúj az első szélvédőre semmiféle levegőt, se hideget, se meleget. De az utastérbe, a szellőzőkön át pedig jön a levegő az adott erősségi fokozattal, mintha ott megállt volna abban a helyzetben. Meleg levegő van, ha az utastérbe irányítom, tehát a fűtőmotor jó.

Mi lehet a hiba? Biztosíték? Vagy valami komplexebb?

Válaszukat előre is köszönöm! 

Link to comment
Megosztás:

47 perce, sdavid14 írta:

Estét Márkatársak!
Adott egy Opel Astra H, Motorkód Z16XER.

A mai nap folyamán reggel még működött az első szélvédő fűtésem (digit. klímás -> tehát gombos a szélvédő fűtés) , estére pedig bekapcsoltam , a visszajelző led világít a gombon , de abszolút nem fúj az első szélvédőre semmiféle levegőt, se hideget, se meleget. De az utastérbe, a szellőzőkön át pedig jön a levegő az adott erősségi fokozattal, mintha ott megállt volna abban a helyzetben. Meleg levegő van, ha az utastérbe irányítom, tehát a fűtőmotor jó.

Mi lehet a hiba? Biztosíték? Vagy valami komplexebb?

Válaszukat előre is köszönöm! 

Motorok allitjak a levego utjat szabalyzo lapatokat, nem hiszem, hogy ehhez kulon biztositek lenne.

Elso korben probald meg a levego elosztast allitgatni, es altalaban piszkalni minden gombot a klima panelen, hatha meggondolja magat. Ha nem, akkor kezd kinosabba valni az ugy; lehet, hogy eltort, beragadt a lapat,vagy a motorja romlott el.

Vagy lehet maga a vezerles is... Esetleg erdemes 10 percre lekotni az akkut, a vezerlo meghulyulese eseten segithet. 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Astra H multikormánynál a bal oldali görgetős kapcsoló benyomásra nem működik, le-föl görgetni tudok, minden más rendesen működik a kormányon. De ez a bal oldali görgetős gomb (Ok gomb ha jól tudom) akárhogy nyomom nem. Lehet a gombot javítani vagy cserélni kell? Esetleg ez így is lehet, hogy modul probléma?

Próbáltam utána nézni már mindenhol, de ugyanezt a hibát így nem találtam sehol.

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 01. 28. at 19:12, Arpi305 írta:

Sziasztok!

Astra H multikormánynál a bal oldali görgetős kapcsoló benyomásra nem működik, le-föl görgetni tudok, minden más rendesen működik a kormányon. De ez a bal oldali görgetős gomb (Ok gomb ha jól tudom) akárhogy nyomom nem. Lehet a gombot javítani vagy cserélni kell? Esetleg ez így is lehet, hogy modul probléma?

Próbáltam utána nézni már mindenhol, de ugyanezt a hibát így nem találtam sehol.

Köszönöm előre is!

Próbáltad a kormányrögzítést kioldani, minden irányban jól megmozgatni, visszazárni és úgy leellenőrizni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Astra H esetében erre van/kellene lenni a bluetooth kihangosító mikrofonjának? A telefon kapcsolódik a kocsihoz, a hívó felet hallom a hangszórókon, viszont engem nem hallanak. Hívást is lehet fogadni, indítani gond nélkül. Arra gondolok, hogy az előző tulaj kilopta a mikrofont vagy szimplán csak nem stimmel valami. A kézifék mögött van egy múzeumi telefon dokkoló vagy valami hasonló, nem tudom ez számít-e valamit a történetben.

 

Módosítva : ntamas1
Link to comment
Megosztás:

52 perce, ntamas1 írta:

Astra H esetében erre van/kellene lenni a bluetooth kihangosító mikrofonjának? A telefon kapcsolódik a kocsihoz, a hívó felet hallom a hangszórókon, viszont engem nem hallanak. Hívást is lehet fogadni, indítani gond nélkül. Arra gondolok, hogy az előző tulaj kilopta a mikrofont vagy szimplán csak nem stimmel valami. A kézifék mögött van egy múzeumi telefon dokkoló vagy valami hasonló, nem tudom ez számít-e valamit a történetben.

Ha gyari a kihangosito, akkor a tukor folott, a lampas muanyag alatt van. Ha nem gyari, akkor tehettek barhova, de az a szokasos kornyek.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, csaba66 írta:

Ha gyari a kihangosito, akkor a tukor folott, a lampas muanyag alatt van. Ha nem gyari, akkor tehettek barhova, de az a szokasos kornyek.

 

Köszi a választ.

Igen, UHP4 gyári, azt megnéztem, ki is piszkáltam a modult a kormány alatt. A tükör fölötti műanyagig is eljutottam, mint logikus/gyanús hely de ott a kis rács mögötti tartóban nincs semmi. Egy kábelköteg jön balról, belemegy a sötétedős tükörbe 3 ér ha jól emléxem, a többi meg megy tovább jobbra. Szabad stekkert nem látni amíg be tudtam nézni. Interneten keresgélve annak a mikrofonnak kb. 15-20 centis kábele van egy csatlakozóval a végén. Ha kilopták belőle pl., akkor valahol csak a környéken kellene lenni a szabad csatlakozónak. Lehet, valamelyik nap nekiállok, jobban belenézek.

 

üdv.

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 01. 31. at 13:21, Cserenkov írta:

Próbáltad a kormányrögzítést kioldani, minden irányban jól megmozgatni, visszazárni és úgy leellenőrizni?

Szia! Mármint mire gondolsz pontosan? Magát a bal oldali gombsort kicsavarni a kormányon hátul? Egyelőre nem probáltam egyébként szétszedni semmit a kormányon.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 01. 31. at 23:50, ntamas1 írta:

 

Köszi a választ.

Igen, UHP4 gyári, azt megnéztem, ki is piszkáltam a modult a kormány alatt. A tükör fölötti műanyagig is eljutottam, mint logikus/gyanús hely de ott a kis rács mögötti tartóban nincs semmi. Egy kábelköteg jön balról, belemegy a sötétedős tükörbe 3 ér ha jól emléxem, a többi meg megy tovább jobbra. Szabad stekkert nem látni amíg be tudtam nézni. Interneten keresgélve annak a mikrofonnak kb. 15-20 centis kábele van egy csatlakozóval a végén. Ha kilopták belőle pl., akkor valahol csak a környéken kellene lenni a szabad csatlakozónak. Lehet, valamelyik nap nekiállok, jobban belenézek.

 

üdv.

Szia!

A mikrofon csatlakozója a tetőlámpa négyes, nagy fekete csatlakozójába megy. A szürke és átlátszó butkolatokat kell meleg helyen (vagy felfűtött utastérnél) kipattintani, majd láthatóak lesznek a TX20 csavarok (kicsavarva sem hullanak ki). Utána óvatosan négy fület kell kissé kihajtani (egyesével), közben húzni lefelé a világítás keretet. Ennek a tetején lesz a fekete csatlakozó-gyűjtő.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 02. 02. at 17:46, koco írta:

Szia!

A mikrofon csatlakozója a tetőlámpa négyes, nagy fekete csatlakozójába megy. A szürke és átlátszó butkolatokat kell meleg helyen (vagy felfűtött utastérnél) kipattintani, majd láthatóak lesznek a TX20 csavarok (kicsavarva sem hullanak ki). Utána óvatosan négy fület kell kissé kihajtani (egyesével), közben húzni lefelé a világítás keretet. Ennek a tetején lesz a fekete csatlakozó-gyűjtő.

Üdv

Szia!

 

Köszi az infót. Szétszedtem. A lámpa 4 ere mellett az érkező csatlakozóban van még egy kék-piros - fekete kábel páros ( https://kepkuldes.com/image/1VEGSd ), aminek nincs ellendarabja. Az lenne a mikrofon madzagja? Amennyiben igen, akkor mikrofont vennék olcsón ha valakinek van fölösleges...

üdv. NT

 

 

 

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy H Astra GTC, amin első lökhárító csere volt, a lecserélt verzió nem tartalmazott ködlámpát, míg az új OPC utánzat ködlámpás kivitel ködlámpával szerelt. A ködlámpán az izzó kimenete H11, míg az autón a ködlámpának (ha ez az egyáltalán) más kimenete van. 

A kérdésem az lenne, hogy hogy tudom összekötni ezt a két kimenetet, létezik-e valamilyen adapter ami megoldja ezt  a problémát, és ha van ilyen, hol tudnék szerezni?

Csatolok képet a problémáról.

https://kepkuldes.com/image/1l0Yfl

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.