Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Télleg naon állat. Kaptam egy Opeles hírlevelet, amely szerint már elérhető nálunk is a kereskedésekben. De jó is lenne egy ilyen ótó.

Amúgy meg, csak most nézem hogy milyen komoly az avatarod semmi közöd hozzzá.

Ez az avatar tényleg komoly.... :?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Három napig voltam az Opelpróba keretein belül egy Astra H boldog pilótája.Mentünk vele 876km-t, meg persze bejártuk a Dél-dunántúl jelentős részét, a Mecsek szerpentinjeit, meg a Balatont is körbeautóztuk.

A tesztalany 1.7CDTI(100LE) mocival volt szerelve.Maga az autó nagyon szép volt, bár a beltér formavilága egy kicsit szögletesre sikerült.Sok volt a szürke komor műanyag, de legalább puha volt, nem kopogós.Kellő hely volt benne elöl hátul, az autó ülései nagyon jól variálhatóak voltak, úgy, mint a kormány.Símán elfértem magam mögött a hátsó ülésen.Érzésre talán a csomagtartó volt kisebb, gondolom ezért a hátul ülők nagyon hálásak lettek volna, hiszen így a lábtér hátul kellő mértékű.Az ülések érdekesen kemények, de hosszútávon meghálálja az ember háta ezt a keményésget.A motor nagyon nyomatékos, már olyan 2000RPM körül kapcsol a turbó, és iszonyat vehemensen húz, kb. 4000RPM-ig.Bár ami furi volt, hogy a benzines modellekkel ellentétben váltás, majd gázadás után egy kicsit gondolkodik, de aztán................Talán ennek köszönhető, hogy 4 nap alatt max. 3 autó előzött meg. :lol: Az átlag utazósebesség olyan 110-120km/h volt, és még innen is szépeket lehetett előzni, lendületből, és nem kellett sokat gondolkodni, hogy be fogok-e férni.

Az autó futóműve iszonyat stabil, egy picit pattogós, de mégis kényelmes.A hegyi utakon gyakorlatilag senki sem tudott követni, mert hihetetlen kanyarsebességet engedett meg a jó hangolás.Az igazán jó útvonal ennek tesztelésére a Pécs-Abaliget útvonal volt.Na ott aztán a lehetőségekhez mérten elengedtem a lovakat, ésa eszméletlen volt.Szóval a futómű nálam 5-re vizsgázott, amihez nagyban hozzájárult a feszes futómű mellett az iszonyat erős fék, amit tojás szindrómával kellett kezelni, mert különben kifejeltük volna a szélvédőt.Nagyon hálás dolog volta klíma.Az autó átlagfogyija folyamatos klímával, és a végén 200km 140-es tempója mellett sem kúszott fel 5.5L fölé, ami egy 8100km-t futott autótól szerintem igen szép teljesítmény.

Ami nem tetszett viszont, hogy az elejét egyáltalán nem lehet érezni, főleg a jobb eleje van távol minden fajta érzéstől, ezt Keszthelyen a mélygarázsban sikerült kitapasztalnom, mert vagy 4x tolattam, mire be tudtam állni orral az egyik parkolóhelyre.Elég nagy íven kanyarodik.Néhány apróság még volt, de hanyagolhatóak, mert csak az én bogarasságom miatt vettem észre őket.

Ami viszont naggyon-naggyon rossz volt, hogy vissza kellett adnom a megbeszélt időben.. :lol:

Hát szóval.................

Link to comment
Megosztás:

Valamint még egy apró észrevétel, a hátramenet nagyon macerásan kapcsolható, szokatlanul jobbra hátra, és közben fel kell húzni egy kapcsolót, de nagyon nehéz áterőszakolni az ütközőn.Szal az Y megfordulásokhoz idő kell.Valamint a könyöklő túl hosszú, ami a váltást akadályozza, vagy legalább is megnehezíti.De szerencsére a könyöklő felhajtható.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok,

Valakinek működik az ajtó automatikus reteszelése 1x Km/h elérése után (a pontos szám nem jut eszembe, talán 12km/h)? A leírás szerint ez a funkció aktiválható a bezáró gomb 3 sec-ig való tartásával, de nekem nem műkszik. A szervízben is próbálták, de azt mondták ez az én gépemben nem aktiválható. A kérdésre, hogy miért, sajna nem kaptam választ. :lol:

És még egy kérdés. Van a gépsárkányban computer. Mostanában vettem észre azt a furcsaságot, hogy a mért üzemanyag fogyasztása (literben), a megtett km, ill. az átlagfogyasztás nem stimmel. Pl. azt írja, hogy a legutóbbi nullázás óta megtettem 262km-t, megevett 21,2L üzemanyagot, de az átlag fogyim 7,6L/100Km. Ha én elosztom a megtett km-t, az elfogyasztott naftával, akkor nekem ~8,1L/100Km jön ki. Tudja esetleg valaki, hogy hogyan mér, mi alapján a computer? Amúgy tankolásnál a kútfej alapján mért üzemanyag mennyisége és a megtett km alapján számolt fogyim a computer által jelzett fogyi alatt van 1-2 tizeddel, tehát azt mintha jól mérné. Szóval teljesen érthetetlennek tűnik a dolog. (A dolog akkor tűnt fel, mikor nullázás után 100Km alatt az elfogyasztott üzemanyagra 8,5L-t írt, az átlagfogyira meg 7,4l/100Km-t?) Azóta figyelem, de valami nem kóser...

üdv. grep.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Valakinek működik az ajtó automatikus reteszelése 1x Km/h elérése után (a pontos szám nem jut eszembe, talán 12km/h)? A leírás szerint ez a funkció aktiválható a bezáró gomb 3 sec-ig való tartásával, de nekem nem műkszik. A szervízben is próbálták, de azt mondták ez az én gépemben nem aktiválható. A kérdésre, hogy miért, sajna nem kaptam választ. :lol:...

Majd uhu jól megmondja neked, mi a helyzet. :roll: Én arra emlékszem, hogy minden H Astrában van ilyen funkció (aut. zárás), de lehet, hogy tévedek.

A computerre nem tudok mit mondani. Talán vki, akinek van ilyenje...

Link to comment
Megosztás:

Majd uhu jól megmondja neked, mi a helyzet. :roll: Én arra emlékszem, hogy minden H Astrában van ilyen funkció (aut. zárás), de lehet, hogy tévedek.

A computerre nem tudok mit mondani. Talán vki, akinek van ilyenje...

Köszi. Azért is kérdeztem, mert a legutóbbi Opel-es újságban volt, hogy ez alap. Nekem meg a service-ben azt mondták, hogy az enyém nem tudja, mert ez csak extra, ami nekem nincs. Kérdeztem, hogy milyen extra, ugyanis központizár ugye adott, a sebességet is méri, nézi valami, + van computerem, + gyári riasztó, ha esetleg ilyen kellene hozzá. Persze nem tudták megmondani. A computer viszont számomra a misztikum határát súrolja, amióta észrevettem, hogy valami mintha nem lenne az igazi.

Uhuhu. Tudsz valami infót ezekről? köszi.

üdv. grep

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.