Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Családom tervezi egy Astra G Classic II vásárlását, ezzel kapcsolatban szeretnék tőletek tanácsokat kérni. A legfontosabb: ismeri-e valaki ezt a konkrét példányt?

http://www.hasznalta..._optima-5597772

Szintén érdekelne, hogy az 1.4-es Twinport konstrukciónak van-e különösebb nyűgje, problémája, amire érdemes figyelni?

Köszönöm a segítségeteket!

Üdv!

Jól néz ki,nagyobb gondja nincs,a vezérműtengely csavarjai voltak problémásak,de ezen jó eséllyel nem aktuális már a gond.

Ilyen korban különösebb ráfordítást még nem igényel az üzemeltetése (pl kipufogó,futómű-elemek,amik azért elfogynak hamar)

Alkudni-alkudni-alkudni!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Üdv minden régi és új barátnak.Ismér itt vagyok,bár látom sokan eltüntek már.

Megitn csak Opel tulajdonosnak mondhatom magamat mégha néhány kategóriával feljebb is léptem. Most egy 2000-res Opel Omega B 2.5 TD tulajdonosaként tértem vissza hozzátok, s remélem hamarosan felpezsdül majd megint a Debreceni csapat.Jut eszembe az évek alatt amíg illegalitásban voltam nem csak autót de lakhelyet is cseréltem.Jelenleg Ausztriában Salzburgban élek,de a Szívem mindörökre Debrecené és az opelé maradt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv minden régi és új barátnak.Ismér itt vagyok,bár látom sokan eltüntek már.

Megitn csak Opel tulajdonosnak mondhatom magamat mégha néhány kategóriával feljebb is léptem. Most egy 2000-res Opel Omega B 2.5 TD tulajdonosaként tértem vissza hozzátok, s remélem hamarosan felpezsdül majd megint a Debreceni csapat.Jut eszembe az évek alatt amíg illegalitásban voltam nem csak autót de lakhelyet is cseréltem.Jelenleg Ausztriában Salzburgban élek,de a Szívem mindörökre Debrecené és az opelé maradt.

Üdv újra a fedélzeten!

Hogy fújt a szél olyan messzire?

Gyanítom túlzottan nem vágysz már vissza szép országunkba :)

Az Omegához gratula,méltó utódja az Astrának.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Akkor beköszönök ide is, amíg a napi limitem engedi (vagy mackó nem aktiválja a tagságom). Ismét Opel tulaj lettem én is, és használt autó lévén lesz kérdésem bőven, egyszóval sűrűn meg fogok itt fordulni mostanában.

Hogy ez ne csak kihasználásként jöjjön le (mert nem is ez a szándékom), és mert a régi topic-ockat is szeretném használni, ezért gyorsan a tagságit is befizettem. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor beköszönök ide is, amíg a napi limitem engedi (vagy mackó nem aktiválja a tagságom). Ismét Opel tulaj lettem én is, és használt autó lévén lesz kérdésem bőven, egyszóval sűrűn meg fogok itt fordulni mostanában.

Hogy ez ne csak kihasználásként jöjjön le (mert nem is ez a szándékom), és mert a régi topic-ockat is szeretném használni, ezért gyorsan a tagságit is befizettem. :)

Helyes!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 10 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.