Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Üdv minden debreceni opelesnek!

Még mindig érvényes a csüt. 18 órától a főnixes talik?

Egy ideje péntekenként délután 6 órától vannak de van aki már 5 körül ott szokott lenni bár sokan csak fél 7-7 fele érnek ki.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Ezek a villámtalik Főnix csarnok parkolójában szoktak lenni??? Mert akkor megyek én is, mint legfrissebb Opel tulaj. :excl:

Vannak nagy talik, de sajnos innen nem nagyon szokott eljönni senki, mert ugye a Debreceni opeles klub nagyon fiatalokból áll, aztán mi meg már idős dolgozó emberek vagyunk, nem futja energiánkból a bulizásra, marhulásra. Pedig de jó is volt az........................

Link to comment
Megosztás:

Vannak nagy talik, de sajnos innen nem nagyon szokott eljönni senki, mert ugye a Debreceni opeles klub nagyon fiatalokból áll, aztán mi meg már idős dolgozó emberek vagyunk, nem futja energiánkból a bulizásra, marhulásra. Pedig de jó is volt az........................

Hát én sem az a kisiskolás kiscsóka vagyok!:excl: De a lazításra mindíg kell időt szakítani, mert könnyen elfásul az ember!:(

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Uraim!

Ha már nem sikerült eljutnom a mikulás napi talira, amiért külön elnézéseteket kérem, mert ezerrel ígértem, hogy ott leszek, engedjétek meg, hogy meghívjalak benneteket holnap ( dec. 18.) estére, a Kaptár nevű helyre, ami Debrecenben, a Domb utcán található, ahol játszunk a szinte kizárólag saját számokat játszó, Referendum nevű zenekarommal. Kezdés 20.30 órakor. Az este másik fellépője a Jericho lesz, ők a saját szerzemények mellett klasszikus rockszámokat is játszanak ( Lord, P. Box, P. Mobil...).A belépő ára sajnos nem rajtam múlik, így 500 pénz lesz.

Egy, a koncerten nem hallható dal előzetesnek:

http://www.youtube.com/watch?v=C6G_k--8f48

Mindenkit várunk sok szeretettel!

Üdv: Csab

Link to comment
Megosztás:

Uraim!

Ha már nem sikerült eljutnom a mikulás napi talira, amiért külön elnézéseteket kérem, mert ezerrel ígértem, hogy ott leszek, engedjétek meg, hogy meghívjalak benneteket holnap ( dec. 18.) estére, a Kaptár nevű helyre, ami Debrecenben, a Domb utcán található, ahol játszunk a szinte kizárólag saját számokat játszó, Referendum nevű zenekarommal. Kezdés 20.30 órakor. Az este másik fellépője a Jericho lesz, ők a saját szerzemények mellett klasszikus rockszámokat is játszanak ( Lord, P. Box, P. Mobil...).A belépő ára sajnos nem rajtam múlik, így 500 pénz lesz.

Egy, a koncerten nem hallható dal előzetesnek:

http://www.youtube.com/watch?v=C6G_k--8f48

Mindenkit várunk sok szeretettel!

Üdv: Csab

Nagyon csábító, csak ne kellene vasárnap korán kellni :-))

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.