Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kormánybőrözés és tsai


warwolf

Recommended Posts

  • Hozzászólások 145
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Warwolf, ez az ismerősöd csinál teljes belsőt is? Kb: mibe fájhat 1 teljes bőrözés? Van esetleg honlapja?

Honlap nincs, egy F Astra bőrözése pedig, tehát kormány és váltószoknya, 12e. volt. legutóbb.S, nagyon profi a srác, de időpontot kell vele egyeztetni, mert elég sok melója van.

Link to comment
Megosztás:

Honlap nincs, egy F Astra bőrözése pedig, tehát kormány és váltószoknya, 12e. volt. legutóbb.S, nagyon profi a srác, de időpontot kell vele egyeztetni, mert elég sok melója van.

Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy az ismeretségi körödben csinált-e valakinek teljes belső átalakitást? /Ülések, ajtó.../ Gondolom nagy munkánál is marad a kedvezményes szorzó, nem?

Link to comment
Megosztás:

Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy az ismeretségi körödben csinált-e valakinek teljes belső átalakitást? /Ülések, ajtó.../ Gondolom nagy munkánál is marad a kedvezményes szorzó, nem?

Nos ez már inkább autókárpitosi hatáskör.De van ott is ismerős, aki vérprofi.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
csongrad megyeben erdekelne valaki aki muszerfalat tudna beburkolni borrel. tudtok valakit? nem surgos de jo lenne talalnom valakit aki nincs messze szegedtol es jol melozik. koszike B)

Szerintem nagyon drága lesz egy ilyen mutatvány sajnos. :blink: Pedig nagyon jól mutatna az biztos. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon drága lesz egy ilyen mutatvány sajnos. :blink: Pedig nagyon jól mutatna az biztos. B)

Sajnos Tomnak van igaza,nagyon drága és ha valaki el is vállalja nagyon kell majd rá vigyázni,mert a bőr nem szereti e melget,a müszerfal meg ugye nyáron ha éri a napfény elég forró tud lenni!

Jobban jársz egy bontott jó állapotúval és kicseréléssel! :D

Link to comment
Megosztás:

Jobban jársz egy bontott jó állapotúval és kicseréléssel! :blink:

Ez sem megoldás Johnny, mert a Mantáknak sajnos betegsége, hogy középen az összes szétreped. Én még nem is láttam talán gyárit, ami egyben lett volna. Tehát a gyári jó állapotú ritka, mint a fehér holló. Nem is beszélve arról, hogy öreg autóról beszélünk, amit mindenki szeretett piszkálgatni, tehát valószínű, hogy még ráadásul össze is lehet furkálgatva a műszerfal.

Talán a flokkolás lenne jó megoldás, bár a bőr-fa belsődhöz kétségtelen, hogy a bőr lenne az igazi.

Link to comment
Megosztás:

Én kérdeztem a kormánybőrözős embert a műszerfal bőrözésről.

Azt mondta meg lehet csinálni, de tartós eredményt senki ne várjon. Ha letakarod akkor is felmelegszik és elengedi a ragasztás.

Tökéletes szerinte, csak akkor lehetne, ha mindenütt le tudnák szorítani valamivel, arra meg sajnos nincs lehetőség. Kivéve azoknál a kocsiknál ahol gyárilag úgy van kialakítva a műszerfal, hogy lehessen bőrözni.

Sajnos felejtős a téma, inkább flokkolni kellene, de arra is láttunk már példát, hogy nem a tartósságáról híres.

Link to comment
Megosztás:

kerdes:mi az a flokkolas? B) es sanyi? te mit tanacsolnal? te mar lattad, csak otleteket varok egyenlore hogy eldontsem mit csinaljak a csupasz muszerfallal. :blink:

Flokkolni ne, mert egy bársony bevonat elég sérülékeny, azaz nem tarthatsz rajta semmit.

Amellett elég gusztustalanul tud kinézni x év után.

Link to comment
Megosztás:

Flokkolni ne, mert egy bársony bevonat elég sérülékeny, azaz nem tarthatsz rajta semmit.

Amellett elég gusztustalanul tud kinézni x év után.

akkor 3. otlet van? :blink: igazabol bort szerettem volna, az illik bele, hatha talalnek valaki szakeretot, aki ezzel foglalkozik, mondana aratt is meg minen,

Link to comment
Megosztás:

Nono! A napszemüveg smafu? Mindíg oda teszem! Egyébként a bőr lenne szerintem neki a legjobb megoldás, persze csak ha a pénz nem számít. Mert ugye keskeny a műszerfal, tehát normálisan ki lehet feszíteni. Egyetlen probléma a nap, de az mindennek ellensége. Talán bőrápolóval ki lehet tolni a fakulást. De az a gyönyörű vajszínű bőrbelső nagyon kívánja a bőr műszerfalat. A mostani plüs abszolult nem vág össze vele. Egyébként Kecskeméten van egy nagyon ügyeskezű mester, de erről Wolfiék többet tudnak mesélni.

A flokkolt egyébként így néz ki Baby:

1. http://img.tar.hu/d4k/img/21487615.jpg#3

2. http://img.tar.hu/d4k/img/21487560.jpg#3

Link to comment
Megosztás:

Nono! A napszemüveg smafu? Mindíg oda teszem! Egyébként a bőr lenne szerintem neki a legjobb megoldás, persze csak ha a pénz nem számít. Mert ugye keskeny a műszerfal, tehát normálisan ki lehet feszíteni. Egyetlen probléma a nap, de az mindennek ellensége. Talán bőrápolóval ki lehet tolni a fakulást. De az a gyönyörű vajszínű bőrbelső nagyon kívánja a bőr műszerfalat. A mostani plüs abszolult nem vág össze vele. Egyébként Kecskeméten van egy nagyon ügyeskezű mester, de erről Wolfiék többet tudnak mesélni.

A flokkolt egyébként így néz ki Baby:

1. http://img.tar.hu/d4k/img/21487615.jpg#3

2. http://img.tar.hu/d4k/img/21487560.jpg#3

nagyon nagyon nem rossz :blink: , de akkor nezne ki tutin ha passzolna a tobbi cucchoz a kocsiban, es te is tudod hogy az egesz borrel lvan bevonva. asszem erdekelne az a kecskemeti ipse. :D ha nem is azonnal lesz megcsinalva akkor is tudni szeretnem hogy kicsit kell a nadragszijjamat szoritani vagy addig amig el nem ajulok. szoval kell egy ar hogy tudjam mibe fogok bele B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.