Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kormánybőrözés és tsai


warwolf

Recommended Posts

III. kerület (tudom ez már Buda :D) Pacsirtamező - Perc utcánál lévő lakótelepen van egy emberke. Nekem 2 éve 10-ért csinálta. Biztos lehetne szebb is jobb is, de ennyiért megteszi. Egyéb infóm nincs, a Pacsirtamezőről már lehet leátni mert az első házban aljában van.

Az még belefér a vonzáskörzetbe :D

Ezt a figurát mintha láttam volna a nagy keresgetés közben. Úgy rémlik most 16-ért méri.....de lehet nem ugyanarról van szó :D

Köszi, utánanézek. :D

Brekiiiiiii, ne kapkodjál.....

utána nézek a dolognak :D

Tudsz valamit? Várok-várok :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 145
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én Kisbéren csináltattam egy járműkárpitossal. Über-professzionális lett. A két oldalán a perforált, pöttyös mintájú bőrrel. :)

10+ posta oda-vissza.

Csak ajánlani tudom! :D

Már küldtem neki mail-t, de még nem válaszolt. Holnap megcsörgetem. Nagyon szép munkákat láttam a honlapján.... :D

Link to comment
Megosztás:

Arra tud mondani vki vmit, hogy a kormánnyal mit ehetne kezdeni, hogy ne forogjon a fém karikán a műanyag része?? El van szbadulva vagy mi van vele...

Injekciós tű pillanatragasztó??

Micsoda?Kinek?Hol? :)

Írni tessék már megtanulni...ne kelljen már dekódolni!

Egyébként kormánybőrözés/váltógombbőrözés témára --->> bőrözés

Link to comment
Megosztás:

Én Kisbéren csináltattam egy járműkárpitossal. Über-professzionális lett. A két oldalán a perforált, pöttyös mintájú bőrrel. :)

10+ posta oda-vissza.

Csak ajánlani tudom! :D

Én is ott bőröztettem, nagyon szépen dolgozik. Én megvártam kb 3 óra volt a teljes munka:

Az idei árai itt vannak: honlap

Link to comment
Megosztás:

neked akkor mos van másik kormányod ugye ?

mit szeretnél ?

Van hát. :)

Szeretném, ha kicsit pufibb lenne és a kopottas külső felfrissülne :D

Amúgy válaszolt a mail-re a kisbéri úr.....bőrözés 10....vastagítás 2ezer....futárt küld érte, aki vissza is hozza 3000 :D

Link to comment
Megosztás:

Van hát. :)

Szeretném, ha kicsit pufibb lenne és a kopottas külső felfrissülne :D

Amúgy válaszolt a mail-re a kisbéri úr.....bőrözés 10....vastagítás 2ezer....futárt küld érte, aki vissza is hozza 3000 :D

Na ezt mondtam. :D Ne habozz, nagyon igényes munkát végez.

Én sima bőrözést kértem, de nyilván így is vastagodott kicsit a kormány mert a bőrt az eredeti felszínre ragasztotta fel. Szerintem további vastagítás nem kell rá, de te tudod...

Így is vastagabb mint faterom Focusában a gyári. :D

Link to comment
Megosztás:

Van hát. :)

Szeretném, ha kicsit pufibb lenne és a kopottas külső felfrissülne :D

Amúgy válaszolt a mail-re a kisbéri úr.....bőrözés 10....vastagítás 2ezer....futárt küld érte, aki vissza is hozza 3000 :D

az az érdekes, hogy ő / http://www.varrga.hu / amikor kérdeztem, akkor azt mondta nem tud vastagítani, csak az új réteg rárakásával lesz vastagabb a kormány, igaz én azt kérdeztem, hogy ilyesmire meg tudja-e csinálni, mert ez nagyon tetszik és használtban is szuper >>>>

momo_millenium.jpg

nekem is van levett bőrkormányom és ha minden mindent leegyeztetsz, akkor olcsóbban tudom küldetni + hozatni kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.