Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Élménybeszámolók


nyuszifül

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tegnap találkoztam nyuszival, mackósajttal, adorjant-vel, Sörös Sanyival, Dj Jonny-val és Attilával (piros Manta tulajdonosa) a Kishegyesi úton lévő mekiben (reggelire sajtburger, azaz adjunk a koleszterinnek rulez).

Megtartottuk a találkozó előtti utolsó nagy terepszemlét. Ennek keretében kipróbáltunk ezt-azt, minek folyamán sikeresen lefogott egy aszfaltra ragadt rágógumi, amit kilómétereken át húztam...

A szemle után még benéztünk az Opel Olympiába (itt mackó és Attila levált), ahol a gyári hangtechnika bemutatása közben Sanyi kiszúrta az ablakmosóval feltölthető nyelű, spriccelős ablakmosóm (egyik fele szivacs, a másik a lehúzó gumicsík) és sajnos ő is rájött, hogy az tud spriccelni...

Ez után ellátogattunk az EW-be (itt adorjant hagyott el bennünket), ahol nyuszi TV-t, Sanyi mp3 lejátszót, én ismerősnek LCD monitort néztem. Sikeres szemle után hazarepítettem nyuszit és Sanyit (aki nyuszi előtt parkolt szuzival), majd hazaindultam. Út közben egy goromba kő (vagy szikladarab) utamat állta, de szerencsére sem a gumi, sem a felni nem sérült (bár itthon úgy tűnt, de huplira álltam, azért tűnt laposabbnak a gumi a többihez képest). A kapunkban vettem észre, hogy az eddig csak remegő kipufogóvég teljesen ki van szakadva, épphogy el nem hagytam. Kiszedve elég sportos hangot adott a gépsasnak, de inkább elmentem haverhoz és meghegesztette nekem. Maga a dob levétele is egy élmény volt, mivel annó úgy meghúztuk a hátsó dob bilincsét, hogy belemélyedt a csőbe, így nem tudtuk a bilincs levétele után sem leszedni a hátsó dobot. :rolleyes: Azért sikerült megoldani a problémát.

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

I.Berettyóújfalui Találkozó 2008.05.01.

Köszönöm szépen Berlináék meghívását, nagyon jól éreztem magam. A babgulyás isteni volt, a hangulat fergeteges. Endlos hangutánzó mivoltáról eddig nem is tudtam, de nagyon tetszik, remélem lesz még hozzá szerencsém máskor is. :sowwy: :lol: Azt hiszem nem is tudom mikor volt ennyire mozgalmas szabadtéri napom, túra, labdajáték, majdnem horgászat, vadászat :lol:

Képeket hamarosan a weblapon közzétesszük. a Zöld harmónia kompozíció pedig igazán feledhetetlen élmény volt :lol: Örültem az új arcoknak, és a régen látottaknak.

Folytatás Tokaj környékén valamikor. :P

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali!

Lehet nem pont ugy élmény nektek mint nekem, de részemről ide tartozik:

Megvan az új szekér :rolleyes: ;) ;)

Astra GCC X18XE1 !!!

Rakok fel képeket is róla...

No csak ennyit szerettem volna így élményszámban megemlíteni.

Üdv all. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Lehet nem pont ugy élmény nektek mint nekem, de részemről ide tartozik:

Megvan az új szekér :rolleyes: ;) ;)

Astra GCC X18XE1 !!!

Rakok fel képeket is róla...

No csak ennyit szerettem volna így élményszámban megemlíteni.

Üdv all. :lol:

Engem a régi gépeid érdekelnének. Elvileg van vmi gyönyörű veterán gépd is, vagyis 2? Egy VW, és egy Opel? Tsiga mondta.

Link to comment
Megosztás:

Engem a régi gépeid érdekelnének. Elvileg van vmi gyönyörű veterán gépd is, vagyis 2? Egy VW, és egy Opel? Tsiga mondta.

Nos kicsi pontosítással:

Páromnak van (jelenleg még szétszedve felújítás alatt) egy 68'-as bogár. Létezik fateréknak egy A senator, de nem törik magukat, hogy talpra álljon, nekünk meg nincs rá keret, pedig abszolút menthető állapotú.

Igy közelebb van a valósághoz a helyzet, bár van még nekünk egy V8 is, de mivel van jelenleg fontosabb, így a bogár javára a chevy-t áruljuk.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Élménybaszámoló:

Tennap arramentem, amerre az Elektroworld parkolója lészen, és kit láttam, ott? :-DDDDDDDD

Hát senkit.

Nade kisvártatva megérkeztek az urak, akikkel előre, jóelőre (2órával korábban kb.) megbeszéltük, hogy talizunk, és összefutunk ott, meg a nyálaszánkban. Ezért hát hirtelen felhívtam mackót, hogy jöjjön, bár nemszokott mostanság. Más emberke nem jutott eszembe hirtelen. Voltunk így 10-en, vagy nemtom, de elfértünk egy nagyobbacska mekis asztalnál. Lényeg, hogy bocsika azoktól, akik jöttek volna, mert már korábban jelezték, hogy szóljunk, ha lesz valami összeruci, de nagyon hirtelen jött. A jóelőre megbeszélt dolgok nem nagyon szoktak nekünk összejönni. És remélem, hogy senki nem gondolja, hogy a múltkor mackóhoz azért nem mentem, mert személyes problémám van vele. Tényleg ki voltam akkor készülve. Most jó kedvem volt, csak párocskám volt kifingva, úgyhogy hamar leléptünk, éjfélkor már otthon voltunk.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Nna akkor rövid élménybeszámoló "IV. Hungarian Blitz Weekend, Balatonszemes":

Csodálatos idő (szánsájn, bícs, tücsök, sok német "khm") egészen tegnap estig, haza is indultunk úgy este 10 óra körül -hajnal fél 4-re itthon is voltunk. Érdekes programok amik nem szakították el a hámot, katasztrófális szervezésnek köszönhetően balhéra is került sor állítólagos túlkapás miatt (csak azt nem tudom hogyan lehet a száraz gyepen megfütyöltetni a gumikat -bár minden bizonnyal én vagyok a béna), nyeltük a port, a sört és a pálinkát (nap csúcsa -pláne miután majdnem nem tudtam hol vagyok), Endlosékkal beültünk vacsizni egy vendéglőbe ahol kifektette a röhögéstől a kiszolgálókat. Mantababyéket Soltig elvezettük mert szegénynek az égbe volt állítva a fényszórója és ugyebár szakadó esőben és viharban érdekes ily módon haladni. Amúgy asszem nagyjából minden rendben volt bár volna egy keresetlen bejegyzésem a camping panaszkönyvébe miután nem akartak autóval beengedni az első kapun, na itt aztán nálam is majdnem kicsapta a biztosítékot az egész hóbelevanc. Szóval történtek érdekes dolgok amiket összefoglalva csak annyit tudok mondani, hogy okos döntés volt 2 nappal előbb a helyszínen lenni de csak a Blitzért kár lett volna elgurulni odáig, tekintve a camping által "újraszabott" körülményeket melyet asszem a vezetőség sikeresen megoldott, amit tulajdonképp Berlina barátommal már az odaérkezésünkkor felületesen ecseteltünk a kissebbik főnöknek (ami süket fülekre talált) -péntek este már fortyogó hangulat jelezte mindazt.

Gratulálok a Vadvirág Camping vezetőségének az Opeles vendégek felé nyújtott nem kifejezetten tisztelettudónak mondható magatartásáért valamint köszönet a szervezőknek a mellettünk való kiállásukért! Majd a következő minden bizonnyal jobb lesz...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Megállok vhol, hogy itt most merre kell menni, nézem a térképet mögöttem megálltak anyámék a szukával, idejöttek, gondolkozunk, egyszercsak egy ilyen halovány dübbenés, és éreztem, hogy megmozudfl az autó, na mondom, most durrant ki a légrugó, nem bírta a plusz terhelést, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-DDDDDDDDDDDDDDDDD

Mindössze csak nem húzta be Tomi a kéziféket, és mivel lejtőn álltunk a szuka belémgurult :DDDDDD, de megörültem, hogy csak ennyi, a vonóhorgomnak nem fájt (ja annyit kell tudni róla, hogy ezeréve nem fújtam fel a légrugőt, mert nem cipeltem nagy terhet, és nem voltam biztos benne, hogy nem fújtam-e túl, emiatt aggódtam egész úton hazafelé)

(ugyanaz az út:)

Szar volt a tudat, hogy én a 600kg greslappal max 120-at tudtam menni, (afelett már éreztem a füstöt, az olajat meg nem akartam kiköpetni vele), de az autók többsége, akiket előztem Szutyukis 90-nel száguldó bal###### állatok egymás mögé tömörülve (több szutyuki) eddig nem utáltam őket, de lassan fogom grrrrrrrrrrrr. Komolyan mondom balesetveszélyes, mert jófijú vagyok, és egy darabig próbáltam megmaradni mögöttük, de elkezdtem elbóbiskólni, meg elhagyni a sávomat, iesmi. Egyszerűen 90-nél elalszok. Persze ezek mind a régi szviftesek voltak, új szvifttel már mennek rendesen végre

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Torkos Csütörtök 2010.02.18

Karikás Étterem, Hajdúszoboszló

szinte hagyományként indult útnak az idei torkoskosdás,melynek most Hajdúszoboszló adott otthont.

Remek étterem,nagyon hangulatos,igényes hely,különválasztott dohányzó-nemdohányszó szekció,élőzene :P (erről majd később).

Szinte mindenki egyszerre érkezett,majd elfoglalhattuk az asztalunkat.

lássuk a versenyzőket:

Sanciék

DSCF0439_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Endlosék

DSCF0441_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Természetesen Endlost nem sikerül elsőre elcsípni :lol:

DSCF0442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

végül pedig mi

DSCF0443_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

gyors ital- és ételválasztás után hamar megérkezett a vacsora,amit jól elfelejtettünk rögzíteni az utókornak :D

közben élménybeszámolót tartottunk a friss házasok életéről :D

DSCF0451_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSCF0453_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

majd egy picit hosszú várakozás után megérkeztek a desszertek is

DSCF0444_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSCF0447_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

van aki két tányérral kapott :lol:

DSCF0448_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

aztán érkezett a sztárvendég,a zenész :lol:

egészen profi volt a MIDI fájlok betöltésében,ugyanis a kezei nem mozdultak soha,ellenben zene volt,és énekelt is :D

majd miután sikerült elcsípni egy eltévelyedett pincért,kértük a számlát,amit endlos fénymásoltatni akart,máig tisztázatlan matematikai műveletek elvégzésére,de aztán inkább számoltunk helyette :(

meg is lepődött:

DSCF0454_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

aztán lassan indulnunk kellett,kicsit túlléptük a 1,5 órás foglalást :D

mi nagoyn jól éreztük magunkat,örülünk,hogy sikerült összejönni,ha csak ilyen kis létszámban is.

Sancinak köszönjük,hogy elintézte a foglalást,és hogy ilyen remek étterembe vitt minket :D

ui: bocs a képek minőségéért,de nem mertünk sokat vakuzni,a gyenge elemek miatt

Link to comment
Megosztás:

Torkos Csütörtök 2010.02.18

majd miután sikerült elcsípni egy eltévelyedett pincért,kértük a számlát,amit endlos fénymásoltatni akart,máig tisztázatlan matematikai műveletek elvégzésére,de aztán inkább számoltunk helyette :lol:

meg is lepődött:

Nem figyeltél, a pincér ajánlotta fel, hogy lefénymásolja nekünk, hogy át tudjuk nézni, kinek mennyi a része a dologban, mert neki rohannia kell, nem tudja megvárni, míg kiszámoljuk, de el kell vinnie a blokkot. Azt én sem értem, hogy miért akarta elvinni, de aztán végül otthagyta, hogy majd visszajön érte. (lehet, hogy mivel ugye fele annyit fizettünk, állandóan ki kellett sztornózniuk, hogy ne dupla pénz után adózzanak.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.