Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

Jelenleg egy szombathelyi garázsban pihen a kocsim. Tavasszal "összerakatom", s végre normálisan használhatom.

Amennyiben a megalakuláshoz csak tagok kellenek, abban tudok segíteni. Veszprémben és szűk környékén szoktam járkálni. Egy-egy cetlit egy-egy Opel ablaktörlője alá nem nehéz betenni. Amennyiben elolvassa és érdekli a dolog, akkor talán van egy új tag. Persze szerintem 100-ból 5-6 embert érdekel. Babra munka lesz, sok cetlit ki kell tenni, de valahogy biztosan belefér az időmbe.

Ha már vagyunk páran, akkor a veszprémi Gulya-dombi parkolóban is összegyűlhetünk. Van elég hely, szép környezet, autók, mi kell még?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 192
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jelenleg egy szombathelyi garázsban pihen a kocsim. Tavasszal "összerakatom", s végre normálisan használhatom.

Amennyiben a megalakuláshoz csak tagok kellenek, abban tudok segíteni. Veszprémben és szűk környékén szoktam járkálni. Egy-egy cetlit egy-egy Opel ablaktörlője alá nem nehéz betenni. Amennyiben elolvassa és érdekli a dolog, akkor talán van egy új tag. Persze szerintem 100-ból 5-6 embert érdekel. Babra munka lesz, sok cetlit ki kell tenni, de valahogy biztosan belefér az időmbe.

Ha már vagyunk páran, akkor a veszprémi Gulya-dombi parkolóban is összegyűlhetünk. Van elég hely, szép környezet, autók, mi kell még?

Kérdés mennyi tag kell, szerintem egy létszámfelmérés után lehet csak kijelenteni, hogy kell-e több vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés mennyi tag kell, szerintem egy létszámfelmérés után lehet csak kijelenteni, hogy kell-e több vagy sem.

Dúúúúúrva a lámpád! :D

Mennyi tag kell? Ahányan szeretik az Opeljüket a Közép-Dunántúli régióban. Legalábbis szerintem. Ha mégsem, akkor szóljatok.

Link to comment
Megosztás:

Dúúúúúrva a lámpád! :)

Mennyi tag kell? Ahányan szeretik az Opeljüket a Közép-Dunántúli régióban. Legalábbis szerintem. Ha mégsem, akkor szóljatok.

Úgy értettem mennyi tag kell minimálisan az induláshoz. Mert neki lehetne zuhanni.

Már visszatettem a gyári lámpát. :D

Link to comment
Megosztás:

Tagok figyelem:)

5fő MOTE Klubtag esetén hivatalosá válik.

1fő csak egy régióban lehet.

Ez a téma nyitó hozzászólása. Azóta olvastam 10 főt is. De például az Astra G klub 8 fős, tehát nagy valószínűséggel még mindig az öt fő az igazi. De lehet, hogy megalakultak 10 fővel, s kettő kilépett azóta.

Valaki tudna hivatalosat?

Link to comment
Megosztás:

Ez a téma nyitó hozzászólása. Azóta olvastam 10 főt is. De például az Astra G klub 8 fős, tehát nagy valószínűséggel még mindig az öt fő az igazi. De lehet, hogy megalakultak 10 fővel, s kettő kilépett azóta.

Valaki tudna hivatalosat?

10 fő szerintem simán meglenne.

Link to comment
Megosztás:

Pedig az FKval lehet látni rendesen. A Sonar a sz@rabb minőségű, na azzal tényleg nem lehet. :D

Én akkorsem láttam vele. A gyárihoz képest gyenge. Tegyél fel egyik oldalra gyárit, és este próbáld ki.de ha gondolod hétvégén bepasszintom a jobb első helyére az angelt és csinálok képet.

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor csináljunk egy listát. Ki tag jelenleg és ki szeretné hogy ez a régió is megalakuljon és valami clubszerűt hozzunk össze. :D

Lista:

1.

2. zocsa001

3.

4.

5. Zsoltee

6.

.

.

.

X

Szeretném, hogy megalakuljon, de még nem vagyok tag:

-1: Arti

-2:

-3:

.

.

.

Link to comment
Megosztás:

Ötlet: ingyen reklám kellene (jó bornak is kell a cégér), mert ide (úgy látszik) kevesen találnak be. Vagy csak kevés idő telt el, nem tudom.

Például tavasszal kellene a veszprémi Gulya-dombra egy "spontán" találkozó. Úgy tudom, hogy délelőtt a Rádió1 műsorát Veszprémben csinálják. Legalábbis én azt hallgatom munkahelyen 10-től. Talán velük lehetne egyeztetni egy kis reklám ügyében. Például heti rendszerességgel a kívánságműsorban kérünk egy zenét a megalakulóban lévő klub nevében és mellé bemondatjuk, hogy délután találka a Gulya-dombon. Vélemény?

Ha kell, akkor cetlizek szívesen. Kellene valami egységes forma, amit elfogad a klub. Ezt könnyebb az ablaktörlő alá tenni, mint egy saját kézzel hirtelen megírt cetlit. Vélemény?

Más ötlet?

Ha csak ülünk a gép előtt és azt mondogatjuk, hogy nem vagyunk elegen, akkor sose lesz semmi.

Link to comment
Megosztás:

Közben keresgéltem a fórumon. Városok és fórum tagok:

- Veszprém: 47

- Esztergom: 16

- Komárom: 12

- Székesfehérvár: 48

Ez simán elég lenne a megalakuláshoz. Persze, a fórum olvasása még nem jelenti a Klubhoz való csatlakozási hajlandóságot.

Link to comment
Megosztás:

Közben keresgéltem a fórumon. Városok és fórum tagok:

- Veszprém: 47

- Esztergom: 16

- Komárom: 12

- Székesfehérvár: 48

Ez simán elég lenne a megalakuláshoz. Persze, a fórum olvasása még nem jelenti a Klubhoz való csatlakozási hajlandóságot.

Tatabányáról is tuti lenne pár tag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.