Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

udv elobb olvasgattam a mediterranos oldalt HAAAT... ott sem tolonganak a regioba lépők.

ennyire nem lehetnek eletuntak az emberek hogy egy (egyenlore)kotelezettsegek nelkuli csoport vagy tarsasag sem erdekli oket. nem tudom en szivesen ismerkedek beszelgetek emberekkel. elvegre tobbek szerint a homo sapiens vagyis a kétlábonjárok társas faj. vagy ez már a multé? azt nem lehet mondani hogy nem keresik az emberek az opelforum oldalait lásd rengeteg(nyügöm van,segitsetek)hozzászolást ÉS ENNYIvel letudtam a társaságot.?nemértem de hát ez van..??

Link to comment
Megosztás:

udv elobb olvasgattam a mediterranos oldalt HAAAT... ott sem tolonganak a regioba lépők.

ennyire nem lehetnek eletuntak az emberek hogy egy (egyenlore)kotelezettsegek nelkuli csoport vagy tarsasag sem erdekli oket. nem tudom en szivesen ismerkedek beszelgetek emberekkel. elvegre tobbek szerint a homo sapiens vagyis a kétlábonjárok társas faj. vagy ez már a multé? azt nem lehet mondani hogy nem keresik az emberek az opelforum oldalait lásd rengeteg(nyügöm van,segitsetek)hozzászolást ÉS ENNYIvel letudtam a társaságot.?nemértem de hát ez van..??

sokan csak 2-3 kérdés erejéig jönnek fel ide meg bármely más autós oldalra . (talán nem is baj)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a "toborzást" :lol: :huh: .

Csabát pedig megkérem, hogy íratkozzon fel a régiós listára.

előbb utóbb minden kötelező és nem kötelező dolgot beállítok,feliratkozok,stb,de egyenlőre átkell "látnom" a fórumot.......lehet h menet közben megakadok,akkor kérek 1 kis segítséget :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.