Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Előszőr is másik szerelő... ez erősen lenyúlt téged.

Első körben ha teheted, akkor Strohm Kft.(látom Pest megye a hely, de lehet messze van neked.) Alul megtalálod az elérhetőségüket. :huh:

nagyszilent a Csergőnél gyáriban kb. 6200 Ft/db, utángyártott 3700

a kicsi szilentből meg a legolcsóbb 2000/db. Lehet én nem azt rakattam volna be. Lehet addig is fogja bírni.

szerelőd munkadíjáról annyit, hogy én a 2 hátsó nagy, 2 első toronyszilent+toronycsapágy, valamint kartertömítés cseréért (2 tömítéses) fizettem 50e-t.

Futómű állítással, anyaggal, mindennel.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Helló!Érdeklödnék,hogy tud-e valaki Használt 15"-16"- :D os alufelnit,mert a fiamat érdekli a kérdés+hogy-é?Esetleg még ha van rávalo 70-90%-os nyári gumi?

Nézd csak itt az enyém:

Én is eladnám a kereket, jól mutatna a nagyobb :D

4db 5x110 6,5x15" Gumival 195/65-R15 Kleber Viaxer

Még elfut egy nyarat a kopásjelző szerint.

Ára: 50.000 Ft 20/383-16-84

vectra_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A gumik nem 70%-os de kettő belőle még idénre tuti elég...

Link to comment
Megosztás:

Nézd csak itt az enyém:

Én is eladnám a kereket, jól mutatna a nagyobb :D

4db 5x110 6,5x15" Gumival 195/65-R15 Kleber Viaxer

Még elfut egy nyarat a kopásjelző szerint.

Ára: 50.000 Ft 20/383-16-84

vectra_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A gumik nem 70%-os de kettő belőle még idénre tuti elég...

Hali.Én vagyok aki érdeklödött felnik után.Köszike ,de sajna lekell most mondanom rolla mert belekezdtem egy projektbe és kell minden pénzem.De köszönöm szépen a segitséget.

Link to comment
Megosztás:

Föltettem a nyári gumikat.... olyan jópofa az autó az alufelnikkel.... már vártam nagyon. Sajna ahogy feltettem, újból előjött a búgás az autó hátsó részéböl... mostmár tuti, hogy a Barumok miatt.... vadiuj gumi volt a mult tavaszon.... vajon garanciát lehet erre kérni?.... amióta megvettem a gumikat, igy szólnak....

Link to comment
Megosztás:

Sztem ez már bukta.....Mondjuk nem tudom, hogy van-e róla számlád pl.....Talán lehet vele kezdeni v.mit, de kevés eséllyel.Inkább majd a kövi más legyen. :D

Garanciapapir, számla megvan... külsérelmi nyomok nincsenek..... Elmegyek egy gumishoz centiroztatni, hátha tud valami okosat mondani... s majd utána esetleg megpróbálok garanciát érvényesiteni. Nem zavar, csak kicsit félek, nehogy szétmenjen 140-nél

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.