Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

És azt hogy a fogyasztást is mutassa, azt is belelehet majd utólag tenni /tehát átprogramozva/ ??

Mert nekem csak a szimpla display van ez --> 2005050509452248IM7.jpg átprogramozva ez a display is tudná mutatni a fogyasztást???

erre ezt írja a fáma

BC (Board Computer)

Fedélzeti számítógép. Ez az egyik olyan extra, amit utólag éri meg berakatni, mert úgy jóval olcsóbb. Új autóba rendelhető kb. 70e. Ft-ért, ekkor érzékelőket is kapsz hozzá, melyek folyadékszinteket, és a keréknyomást is jelzik. Ha azonban nem akarsz rá ennyit költeni, utólag felprogramozható a teljes BC (ingyen-től kb. 10e Ft-ig, szervízben, TECH2-vel), KIVÉVE, ha 2 soros kijelződ van. Az utólagos, felprogramozott BC-vel viszont nem kapsz érzékelőket, tehát a folyadékszint és keréknyomás kijelzést nem kapod meg, de minden mást igen:

- pillanatnyi fogyasztás

- átlagfogyasztás

- megtett km

- elfogyasztott üzemanyag

- még megtehető km

- stopperóra

Link to comment
Megosztás:

erre ezt írja a fáma

BC (Board Computer)

Fedélzeti számítógép. Ez az egyik olyan extra, amit utólag éri meg berakatni, mert úgy jóval olcsóbb. Új autóba rendelhető kb. 70e. Ft-ért, ekkor érzékelőket is kapsz hozzá, melyek folyadékszinteket, és a keréknyomást is jelzik. Ha azonban nem akarsz rá ennyit költeni, utólag felprogramozható a teljes BC (ingyen-től kb. 10e Ft-ig, szervízben, TECH2-vel), KIVÉVE, ha 2 soros kijelződ van. Az utólagos, felprogramozott BC-vel viszont nem kapsz érzékelőket, tehát a folyadékszint és keréknyomás kijelzést nem kapod meg, de minden mást igen:

- pillanatnyi fogyasztás

- átlagfogyasztás

- megtett km

- elfogyasztott üzemanyag

- még megtehető km

- stopperóra

Keréknyomás csak a GIDben van BID ben nincs

Link to comment
Megosztás:

pedig ahhoz nem is kell semmi extra érzékelő, minden adott... egészen egyszerűen figyeli az ABS visszajelzőt, és ha valamelyik kerék sebessége konstans eltér a többitől, akkor az picit laposabb/keményebb...

Hat sajnos opeléknál nem igy müködik ha jol tudom és ha minden igaz utolag be se lehet szereni mert az senzorokat meg csak csak meg lehet venni ebayon 100 euro körül de állítolag hiányzik egy kabelködeg meg valami cucc az elektronikabaol. ami mar macerássá és költségesé teszi a dolgot!

De ezt csak mondtak meg nem olyantól hallotam aki megprobálta megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Hat sajnos opeléknál nem igy müködik ha jol tudom és ha minden igaz utolag be se lehet szereni mert az senzorokat meg csak csak meg lehet venni ebayon 100 euro körül de állítolag hiányzik egy kabelködeg meg valami cucc az elektronikabaol. ami mar macerássá és költségesé teszi a dolgot!

De ezt csak mondtak meg nem olyantól hallotam aki megprobálta megcsinálni.

sztem bármi szenzorozás csak túlbonyolítása lenne a dolognak... nyomásérzékelőt tenni minden felnibe, kiegyensúlyozni, elemet rakni bele vagy valamilyen induktív elven tápot adni neki, kiolvasgatni... közben meg ott van a kerék fordulatszáma, ami egyértelmű információval szolgál ha eltérés van kerék és kerék között...

Link to comment
Megosztás:

sztem bármi szenzorozás csak túlbonyolítása lenne a dolognak... nyomásérzékelőt tenni minden felnibe, kiegyensúlyozni, elemet rakni bele vagy valamilyen induktív elven tápot adni neki, kiolvasgatni... közben meg ott van a kerék fordulatszáma, ami egyértelmű információval szolgál ha eltérés van kerék és kerék között...

és ha egy nyújtott kanyarban haladsz, akkor is eltér a forgási sebesség, és ha akkor kapsz defektet, akkor mihez nézze? Vagy egy hegyi szerpentinen? amikor állandóan kanyarok vannak, és mindig változik a kerekek forgási sebessége.

Link to comment
Megosztás:

sztem bármi szenzorozás csak túlbonyolítása lenne a dolognak... nyomásérzékelőt tenni minden felnibe, kiegyensúlyozni, elemet rakni bele vagy valamilyen induktív elven tápot adni neki, kiolvasgatni... közben meg ott van a kerék fordulatszáma, ami egyértelmű információval szolgál ha eltérés van kerék és kerék között...

Sajnos most pont nincs ebayon sensor de a nyakamba a rozsdás bököt ha nem sensorosan van megoldva. azt mar nem tudom hogy az a senzor mit néz meg pontosan hol van! egy ilyen kis kocka egy kiálló pöcccsel.

Vectra és signumét találtma a Hastraje szerintem ugyan ugy néz ki.

9d59_1.JPG

Link to comment
Megosztás:

és ha egy nyújtott kanyarban haladsz, akkor is eltér a forgási sebesség, és ha akkor kapsz defektet, akkor mihez nézze? Vagy egy hegyi szerpentinen? amikor állandóan kanyarok vannak, és mindig változik a kerekek forgási sebessége.

ha defektet kapsz akárhol, akkor nem a visszajelzés fog érdekelni, hanem az hogy ne ess le az útról, sztem észreveszed visszajelző nélkül is... :lol: ennek az a dolga, hogy a "szépen lassan eresztget a kerék" helyzetet jelezze...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos most pont nincs ebayon sensor de a nyakamba a rozsdás bököt ha nem sensorosan van megoldva. azt mar nem tudom hogy az a senzor mit néz meg pontosan hol van! egy ilyen kis kocka egy kiálló pöcccsel.

Vectra és signumét találtma a Hastraje szerintem ugyan ugy néz ki.

http://i8.ebayimg.com/07/i/000/bd/38/9d59_1.JPG

Képpel nem idézünk! Javítva. MS :lol:

hát ha tényleg így működik, akkor izé, meg bigyó, meg hogyishíjják... :lol: ezt berakod a kerékbe, és akkor hallgatod a pályán hogy kopp kopp kopp, és tudod mennyit forog? :lol: azt tudom hogy vw-nél az abs adja vissza a jelet... lehet az szabadalmaztatott? opelék meg külön raknak valami bizbaszt a fordulatszám mérésre?

Link to comment
Megosztás:

ha defektet kapsz akárhol, akkor nem a visszajelzés fog érdekelni, hanem az hogy ne ess le az útról, sztem észreveszed visszajelző nélkül is... :lol: ennek az a dolga, hogy a "szépen lassan eresztget a kerék" helyzetet jelezze...

lassú defekttől még nem esel le az útról, a durrdefektet meg egyből észreveszed. szerintem.

Renaultokban is ilyen bigyóval oldják meg a guminyomás figyelését. Ehhez van egy vevő is, ami veszi a jeleket. Asszem

Link to comment
Megosztás:

Én anyit tudok hogy ezeket a kütyüket be kell rakni és ugy tudok kalibralni őket hogy a bal első kereket 2,7 re fujod a bal hatsot 2.8 ra a job hatost 2.9 re a jobb elsőt 3.0 és akkor nyomkodsz valamit és beáll a cucc! ugyhogy tutti biztos nem az ABS jeladot figyeli

Link to comment
Megosztás:

BC kormányvezérlős problémák... amikor tempomatot szereltettem,erre is rákérdeztem... (amúgy magam hoztam a bajuszkapcsolót és a kuplungkapcsolót is...fazon azt mondta,5ezertől max. 10 ezerig lesz a cucc...ehhez képest 13ezer felett volt a beszerelés..igaz,be kellett húznia a kábelt a kuplungkapcsolóhoz,de akkor is...:S) kérdezte,h akkor van-e,ha ég a lámpa...és valóban... kipróbáltam, csak akkor szarakodik a kormányvezérlő,ha ég a lámpa...ez szerintem arra utal,hogy szoftverhiba... (amúgy hiába kértem,h frissítse,azt mondta,á,az drága lenne...és nem tudni,hogy a kábel,a szoftver vagy a CIM modul a hibás...) szerintetek? hol mennyiért frissítenek ilyen szoftvert?

Link to comment
Megosztás:

BC kormányvezérlős problémák... amikor tempomatot szereltettem,erre is rákérdeztem... (amúgy magam hoztam a bajuszkapcsolót és a kuplungkapcsolót is...fazon azt mondta,5ezertől max. 10 ezerig lesz a cucc...ehhez képest 13ezer felett volt a beszerelés..igaz,be kellett húznia a kábelt a kuplungkapcsolóhoz,de akkor is...:S) kérdezte,h akkor van-e,ha ég a lámpa...és valóban... kipróbáltam, csak akkor szarakodik a kormányvezérlő,ha ég a lámpa...ez szerintem arra utal,hogy szoftverhiba... (amúgy hiába kértem,h frissítse,azt mondta,á,az drága lenne...és nem tudni,hogy a kábel,a szoftver vagy a CIM modul a hibás...) szerintetek? hol mennyiért frissítenek ilyen szoftvert?

garis az auto?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.