Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok ,

Épp csak regisztráltam, és máris lenne egy kérdésem... :rolleyes:

Tavaly ősszel vettem egy 2006-os Vectra C 1.9CDTI Caravan (110kW) - gyárilag cd70 van beszerelve. A régebbi nokia telefonokkal (pl :N82) még elfogadhatóan kommunikál a Bluetooth-on keresztül, de a Nokia n97 mini-t folyamatosan ledobja , majd újrakapcsolódik .... aztán megint ledobja. Szóval elég idegesítő , gondoltam már arra is , hogy veszek a gyárilag kiépített konzolhoz adaptert és vezetéken csak összejön a dolog. Itt meg a gyárinak horror ára van , mást meg nem nagyon találtam.

Légyszi segítsetek , mert elakadtam.

Előre is köszi...

Link to comment
Megosztás:

Én csak örülnék neki, de akkor gyárilag miért nem tudja? :rolleyes:

Nekem is 2005-ös Vecim van és működik a távirányítóról az ablak fel-le. Nem akarok okoskodni de én hosszan szoktam nyomni a távirányító gombokat Nyit=Le , Zár=Fel és addig kell nyomni amíg az ablakokat mozgatni akarod.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 2005-ös Vecim van és működik a távirányítóról az ablak fel-le. Nem akarok okoskodni de én hosszan szoktam nyomni a távirányító gombokat Nyit=Le , Zár=Fel és addig kell nyomni amíg az ablakokat mozgatni akarod.

Nem vettem okoskodásnak, és megpróbáltam, azóta nálam is működik! :rolleyes:

Szóval egyszerűen csak rosszul próbáltam, köszi az infót ! <_<

Amit még szeretnék az az elektromos tükör behajtás, mert ezt most tényleg nem tudja!

Erről van valami infótok esetleg, gondolom tükröt kell cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem okoskodásnak, és megpróbáltam, azóta nálam is működik! <_<

Szóval egyszerűen csak rosszul próbáltam, köszi az infót ! -_-

Amit még szeretnék az az elektromos tükör behajtás, mert ezt most tényleg nem tudja!

Erről van valami infótok esetleg, gondolom tükröt kell cserélni?

Azt inkább ne erőltesd sztem :rolleyes: K. drága hozzá minden.

Link to comment
Megosztás:

Tavaly ősszel vettem egy 2006-os Vectra C 1.9CDTI Caravan (110kW) - gyárilag cd70 van beszerelve. A régebbi nokia telefonokkal (pl :N82) még elfogadhatóan kommunikál a Bluetooth-on keresztül, de a Nokia n97 mini-t folyamatosan ledobja , majd újrakapcsolódik .... aztán megint ledobja. Szóval elég idegesítő , gondoltam már arra is , hogy veszek a gyárilag kiépített konzolhoz adaptert és vezetéken csak összejön a dolog. Itt meg a gyárinak horror ára van , mást meg nem nagyon találtam.

Légyszi segítsetek , mert elakadtam.

Előre is köszi...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Új tag vagyok a fórumon, és rögtön egy kérdést intézek hozzátok.

Van egy 2006 Vectra C GTS 1,9 CDTI-m, és egyik pillanatról a másikra, eltűnt a klíma vezérlő menű, sőt a gombok sem reagálnak semmire, se világitás, se venti se semmi.

Dugtam bele egy állítóla jó vezérlőt, de dettó. Néztem a tápokat, biztiket, sőt Opel szervízben is járt, de nem látja a gép a vezérlőt. Találkozott esetleg valaki ilyen x aktával.

Üdv

Attila

Link to comment
Megosztás:

Nemrég vettem egy 2.2 DTI Vectrát, és olyan jelenséget produkál, hogy hidegindításkor a fényszórók és a tripcomputer kijelzője is villódzik egy pár percig. Úgy értem, hogy hol erősebben, hol gyengébben világít. Gondolom ingadozik a feszültség. Találkozott már valaki ilyenne ha igen mi okozzal és hogy orvosolható?

Kösz, ha végigolvastad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szerintem akku csere-. annyira lecsökken a feszültség, hogy villog. de más autó is csinál ilyet, szerintem szarjál rá :rolleyes:

OK, szarok rá <_< Csak néha állítólag (az asszony használja a kocsit, szóval az ő infójára hagyatkozok) kivilágít a műszerfalon egy aksi jel és olyankor az autó is erőtlen. Persze mindez csak első indításkor.

Kösz az infót, megpróbálom megnézetni az akksit egy szakemberrel valamikor.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is akku hiba, nálam is ez volt először a klíma ment el gombokkal együtt majd a többi kütyü a műszerfalon és a középkonzolon a legvégén a kormány szervó ment el, épp egy kanyarba jártam de szerencsére lassan mentem, drága lett volna mert az út két oldalán parkoló autók voltak.

Szóval az akku zárlatos lett és generátort is cserélni kellett. Kicsinálták egymást, engem is :rolleyes:

Itt egy kis hasznos ha valakinek még nincs meg:<a href='http://data.hu/get/2766552/DVD90NAVI_Kezelesi_Utmutato.pdf'>

http://data.hu/get/2766552/DVD90NAVI_Kezelesi_Utmutato.pdf

</a>

<a href='http://data.hu/get/2766576/Opel_Vectra_Kezelesi_Utmutato.pdf'>

http://data.hu/get/2766576/Opel_Vectra_Kezelesi_Utmutato.pdf

</a>

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is akku hiba, nálam is ez volt először a klíma ment el gombokkal együtt majd a többi kütyü a műszerfalon és a középkonzolon a legvégén a kormány szervó ment el, épp egy kanyarba jártam de szerencsére lassan mentem, drága lett volna mert az út két oldalán parkoló autók voltak.

Szóval az akku zárlatos lett és generátort is cserélni kellett. Kicsinálták egymást, engem is :rolleyes:

Itt egy kis hasznos ha valakinek még nincs meg:<a href='http://data.hu/get/2766552/DVD90NAVI_Kezelesi_Utmutato.pdf'>

http://data.hu/get/2766552/DVD90NAVI_Kezelesi_Utmutato.pdf

</a>

<a href='http://data.hu/get/2766576/Opel_Vectra_Kezelesi_Utmutato.pdf'>

http://data.hu/get/2766576/Opel_Vectra_Kezelesi_Utmutato.pdf

</a>

Sziasztok,

Jellemzően a C Vectrák 120-150 000 km között önindító , generátor karbantartást igényelnek. Én az önindítót már megcsináltattam, egy délelőtt 15000Ft. Az új nagyon drága lett volna 120000-150000 között mozgott az ára. Ugyanez a helyzet a generátorral is.

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Viszont a kormány szervót gyengébbnek érzem én is, úgy értem kicsit nehezebb tekerni a kormányt mint előtte. Lehet nálam is kezd az akksi megdögleni. A kijelzőn nincs változás. Szervó hibajel sincs. Megnézem teszt üzemmódban , hátha elárul valamit...

megnéztem.... az Uref _: 13,5 V a másik 13,6-8 Volt... nem hiszem , hogy generátor

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Viszont a kormány szervót gyengébbnek érzem én is, úgy értem kicsit nehezebb tekerni a kormányt mint előtte. Lehet nálam is kezd az akksi megdögleni. A kijelzőn nincs változás. Szervó hibajel sincs. Megnézem teszt üzemmódban , hátha elárul valamit...

megnéztem.... az Uref _: 13,5 V a másik 13,6-8 Volt... nem hiszem , hogy generátor

Az U Ref. érték a generátor lenne ami jó de a másik érték az az akkué? ezt vagy elírtad vagy 1 voltal magasabb a kelleténél. Ez aksi hiba akkor. Nekem ez hamar lezajlott kb. 20km-es út alatt először töltésjelző majd a klíma, műszerfal, kormány szervó és végűl se kép se hang. Pont hazaértem. <_< Én akkor még nem tudtam ezt a TEST modot pedig jó lett volna mert akkor lehet megmenekűlt volna vagy a generátor vagy az aksi. Ki kéne próbálni 1 másik aksival hogy van-e hiba és az aksidat meg rátenni 1 töltőre ami kiírja az állapotát hogy jóje vagy kuka! -_-

Itt az enyém javítás után:image-1221_4C44C55B.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az U Ref. érték a generátor lenne ami jó de a másik érték az az akkué? ezt vagy elírtad vagy 1 voltal magasabb a kelleténél. Ez aksi hiba akkor. Nekem ez hamar lezajlott kb. 20km-es út alatt először töltésjelző majd a klíma, műszerfal, kormány szervó és végűl se kép se hang. Pont hazaértem. :rolleyes: Én akkor még nem tudtam ezt a TEST modot pedig jó lett volna mert akkor lehet megmenekűlt volna vagy a generátor vagy az aksi. Ki kéne próbálni 1 másik aksival hogy van-e hiba és az aksidat meg rátenni 1 töltőre ami kiírja az állapotát hogy jóje vagy kuka! <_<

Itt az enyém javítás után:[ig]http://kephost.hu/image-1221_4C44C55B.jpg

Az a baj , hogy jól írtam. Holnap beugrom és megnézetem , mert szerda este indulok olaszországba vele. Az meg elég ciki lenne, ha ott feküdne ki...

A LEDS mit jelent pontosan ?

Módosítva : uhuhu
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

Az a baj , hogy jól írtam. Holnap beugrom és megnézetem , mert szerda este indulok olaszországba vele. Az meg elég ciki lenne, ha ott feküdne ki...

A LEDS mit jelent pontosan ?

Jól teszed! Pontosan nem tudom mit mutat a LEDS de szerintem a világítással van kapcsolatba, amikor nincs felkapcsolva akkor 100%-on van az érték és amikor rákapcsolom akkor változó 80-90% kb.

Ja, nem tudom mekkora aksi van neked most benne de az enyémbe még a gyári volt ami nagyon kevés volt az autóm áramfelvételéhez ezért jóval nagyobbat vettem bele. Itt megnézheted az autódnak megfelelőt: Akkuáruház

Link to comment
Megosztás:

Jól teszed! Pontosan nem tudom mit mutat a LEDS de szerintem a világítással van kapcsolatba, amikor nincs felkapcsolva akkor 100%-on van az érték és amikor rákapcsolom akkor változó 80-90% kb.

Ja, nem tudom mekkora aksi van neked most benne de az enyémbe még a gyári volt ami nagyon kevés volt az autóm áramfelvételéhez ezért jóval nagyobbat vettem bele. Itt megnézheted az autódnak megfelelőt: Akkuáruház

Ha jól emlékszem 70Ah -s van benne..... Az akkuáruház 80-85Ah -t ír.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.