Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

60ezrenként??? Ez tuti? Mondjuk ez nem törvényszerű, hogy mindegyikbe ilyen hamar meg kell adnia magát! Amit én néztem ki abban 55 ezer körül van a km, de vmi igazgatóé az autó, végig hordta szervízbe és ahogy átnéztem a motort nem volt vele semmi, nagyon halk is volt! Neked ilyened van wessz??

de 60 e km max 73 e km és vége

Link to comment
Megosztás:

És? Ugyanaz benne minden alkatrész, kivéve a logót :)

A motor tipust nézd meg, hogy ez a 2.2-es a problémás-e vagy sem.

És ilyen infóra hol lelhetnék? Egyébként ennek a szivattyúnak ez pontos neve, hogy nagynyomású szivattyú? Nem volt még ilyen autóm azért kérdezgetek ilyen részletesen! Köszönöm a választ előre is!
Link to comment
Megosztás:

Nem pont ez az a 2.2-es motor aminél a lánc ugrik néha egy pár szemet az gyenge olajozása miatt?

Itt olvastam: erre tessék :)..

De igen.Épp ma jön egy ilyen motoros Zafira B javitásra,épp ezzel a problémával.Jobban mondva vontatják ide,mert jönni nem tud :D

Keményen 23ezer mérföld van benne.Azt mondta a srác,hogy elindul és megy is a piacra.Márkaszervizben 440fontot mondtak neki arra,hogy megnézik mi lehet a baja :D

Link to comment
Megosztás:

De ennek az autónak amiről szó van a motorkódja: Z22YH!

Kinéztem a linkről amit küldtem, ezt találtam elsőre, de ez nem jelenti, hogy a Z22YH nem ugyanazzal a hibával küszködik.

Lapozd át a fórumot amir a link mutat és megleled a megoldást, elég sok oldal, lusta vagyok mind végig böngészni :)

Amúgy meg vegyél dízelt! :D

Link to comment
Megosztás:

Kinéztem a linkről amit küldtem, ezt találtam elsőre, de ez nem jelenti, hogy a Z22YH nem ugyanazzal a hibával küszködik.

Lapozd át a fórumot amir a link mutat és megleled a megoldást, elég sok oldal, lusta vagyok mind végig böngészni :)

Amúgy meg vegyél dízelt! :D

Felhívtam egy opel szervizt és azt mondták, hogy a hiba amiről szó van attól függ, hogy hogy használják az autót, milyen benzinnel, stb. Egyébként egyáltalán nem törvényszerű, hogy 60ezernél behal az adagoló. Még a srác magyarázta is, hogy van náluk egy 300000kmt futott olyan Vectra, de abban még nem volt cserélve! De köszöntem a válaszokat és linket!

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam egy opel szervizt és azt mondták, hogy a hiba amiről szó van attól függ, hogy hogy használják az autót, milyen benzinnel, stb. Egyébként egyáltalán nem törvényszerű, hogy 60ezernél behal az adagoló. Még a srác magyarázta is, hogy van náluk egy 300000kmt futott olyan Vectra, de abban még nem volt cserélve! De köszöntem a válaszokat és linket!

Látom Te már eldöntötted, hogy neked az a jármű kell, függetlenül attól mennyi és miféle hibái lehetnek.

Szerelem ez már! :)

Az Opel szervizes nem feltétlenül fogja szapulni a saját márkáját, hiszen abból él, hogy ilyen autókat javít.

Én is láttam már olyan embert aki 110 évig élt, de ugye nem ez az általános ...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hát inkább az van a dologban, hogy mivel dízelt nem akarok így marad a benzines, de abból meg ezek az 1.6 - 1.8-as motorok szerintem "gyengék" egy ekkora kocsihoz, így ez jó lenne!

Egyébként az autó ahogy átnéztem rendben van, garantáltan 1. tulajdonos 55ezer km van benne és folyamatosan szervízelve volt! És a MOLnak valami igazgatójáé az autó! :D Szóval benzint se hiszem, hogy valami "csempészettet" tett bele! :D

A szervizes dologra meg annyit még, hogy közben felhívtam a pesti szervizt ahová a pali horda az autót szervizbe és ott meg azt mondták, hogy "igen, ez tényleg 60-70 ezer kmnél előfordul amit Ön kérdez", szóval pesten így mondják, máshol meg úgy!

De am bejön a verda jah! :)

Link to comment
Megosztás:

szerviz vagyunk nem véletlenül mondom, hogy ezek behalnak.

Hát inkább az van a dologban, hogy mivel dízelt nem akarok így marad a benzines, de abból meg ezek az 1.6 - 1.8-as motorok szerintem "gyengék" egy ekkora kocsihoz, így ez jó lenne!

Egyébként az autó ahogy átnéztem rendben van, garantáltan 1. tulajdonos 55ezer km van benne és folyamatosan szervízelve volt! És a MOLnak valami igazgatójáé az autó! :D Szóval benzint se hiszem, hogy valami "csempészettet" tett bele! :D

A szervizes dologra meg annyit még, hogy közben felhívtam a pesti szervizt ahová a pali horda az autót szervizbe és ott meg azt mondták, hogy "igen, ez tényleg 60-70 ezer kmnél előfordul amit Ön kérdez", szóval pesten így mondják, máshol meg úgy!

De am bejön a verda jah! :)

Link to comment
Megosztás:

Hello,

ami a nagynyomasu (120baros) szivattyut illeti: A Siemens markaju szivattyuk 30-60e km-t birtak hasznalattol es benzinminosegtol fuggoen, konstrukcios hibasak. Beszallitovaltas ota nincsenek vele bajok (az uj szivattyuk Continental markajuak). Nyomasszabalyozot iden visszahivta az OPEL, erdeklodj a szervizben. Vezermulanc nalam is cserelve lett kb 60e km-nel, mert zajos volt. Ezen felul sajnos most is rossz a szivooldali pillangoszelep rudazatat mozgato motor, emiatt sokat fogyazt a kocsi es a teljesitmenye sem megfelelo. Most nincs ra penzem, hogy megcsinaljam, de igy is megy az auto, csak nem megfelelo a teljesitmenye. Mivel a motor es a rudazat 100ezres nagysagrend...

Mas bajom nem volt vele, csak aprocsepro dolgok. De ez is eppen eleg! Mikor megvettem, egy Opel szerviz majd 500ezres javitasi ajanlatot rakott elem. Vegul a szivattyut angliabol rendeltem meg féláron.

Ami a szivooldali pillangoszelepvezerlest illeti, szivesen vennek tanacsokat, mivel ki akarom cserelni, csak felek, hogy atvernek. :)

A hibajel az, hogy a rudazat szorult, de kezzel is siman lehet mozgatni, ami azt jelenti, hogy a motor nem mozgatja a rudazatot, tehat a motor rossz feltehetoen. Egy szervizes meg ismozgatta a diagnosztikai muszerevel es valoban nem mozgott, csak nagyon lassan a rudazat. Van tippetek, vagy olcso forrasotok erre a motorra?

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Ami a szivooldali pillangoszelepvezerlest illeti, szivesen vennek tanacsokat, mivel ki akarom cserelni, csak felek, hogy atvernek. :)

A hibajel az, hogy a rudazat szorult, de kezzel is siman lehet mozgatni, ami azt jelenti, hogy a motor nem mozgatja a rudazatot, tehat a motor rossz feltehetoen. Egy szervizes meg ismozgatta a diagnosztikai muszerevel es valoban nem mozgott, csak nagyon lassan a rudazat. Van tippetek, vagy olcso forrasotok erre a motorra?

Üdv!

Mindenképpen külföldről.Mi is a szerepe ezeknek a pillangóknak?Valami szivócsőhossz variálás?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok ..érdeklödnék egy különleges hibára a 2.2 direct.automata benzines 155 lovas Z22YH motoros 2006 os facelifted modelü C vectrám ban .

A probléma a következö ..: Hidegen, de néha meleg motoral is, furcsa csörömpölös hangot add ki kb mint egy diesel M3 BMW normál járaton .Én a vezérmü láncra tippelek de vanak akik az üzemanyag befecskendezö tartó bakon található müanyag betét elkopására . Továbbá a következö lenne a kérdésem ... hogy tudnék átszerelni egy 6 sebeséges automata váltót az 5 sebeséges hejére ?? Kivitelezhetö-e vagy csak egy hülye gondolat ? Válaszotokat elöre is köszönöm .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.