Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Énis benne vagyok egy régiótaliba. Anno volt fehérváron, majd Várgesztesen egy kis sütögetéssel és Opel Nyugatosok is jöttek. :)

Várgeszes szinte mindenkitől egyenlő távol van. Egy napra megérné felugrani szerintem.

Van már valami bevált hely, ahol elférnek az autók és még akár sütögetni is lehet? Esetleg várgesztesi lovagi játékokkal párhuzamosan?

Link to comment
Megosztás:

Várgeszes szinte mindenkitől egyenlő távol van. Egy napra megérné felugrani szerintem.

Van már valami bevált hely, ahol elférnek az autók és még akár sütögetni is lehet? Esetleg várgesztesi lovagi játékokkal párhuzamosan?

Gesztes nekem is jó, ha igényt tartotok rám. :P

Link to comment
Megosztás:

Várgeszes szinte mindenkitől egyenlő távol van. Egy napra megérné felugrani szerintem.

Van már valami bevált hely, ahol elférnek az autók és még akár sütögetni is lehet? Esetleg várgesztesi lovagi játékokkal párhuzamosan?

Sziasztok!

Mint ex-közép-dunántúlos lehet, hogy én is csatlakoznék egy ilyen talihoz. Persze csak ha ti is akarjátok. Ha van konkrét hely és időpont akkor majd szóljatok. :) Nyilván a hétvégék lennének jók, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nincsen 2/3-ados többségi döntésed. :D :P

De még lehet. :evilgrin: :D

Szerk.: Komolyra fordítva, egyébként Én még nem tudom hogy tudok-e majd menni, pedig mennék szivesen. A helyzet az hogy 1hónap és Blitz, addigra pedig el kéne készüljön a szívósorom. Lehet hogy összerakni 1hét lesz és működni is fog, de lehet hogy elhúzódik majd, szal sajnos Én nem tudom 100%ra mondani hogy megyek.

Link to comment
Megosztás:

De még lehet. :evilgrin: :D

Szerk.: Komolyra fordítva, egyébként Én még nem tudom hogy tudok-e majd menni, pedig mennék szivesen. A helyzet az hogy 1hónap és Blitz, addigra pedig el kéne készüljön a szívósorom. Lehet hogy összerakni 1hét lesz és működni is fog, de lehet hogy elhúzódik majd, szal sajnos Én nem tudom 100%ra mondani hogy megyek.

Eljössz busszal. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De még lehet. :evilgrin: :D

Szerk.: Komolyra fordítva, egyébként Én még nem tudom hogy tudok-e majd menni, pedig mennék szivesen. A helyzet az hogy 1hónap és Blitz, addigra pedig el kéne készüljön a szívósorom. Lehet hogy összerakni 1hét lesz és működni is fog, de lehet hogy elhúzódik majd, szal sajnos Én nem tudom 100%ra mondani hogy megyek.

Max kölcsön adom a sz@romat addig..58 km-et kibír :D Én még nem tudom hogy fogok e menni,van túlórázos szombat is betervezve stb. szal majd ha tudtok dátumot akkor kiderül :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De még lehet. :evilgrin: :D

Szerk.: Komolyra fordítva, egyébként Én még nem tudom hogy tudok-e majd menni, pedig mennék szivesen. A helyzet az hogy 1hónap és Blitz, addigra pedig el kéne készüljön a szívósorom. Lehet hogy összerakni 1hét lesz és működni is fog, de lehet hogy elhúzódik majd, szal sajnos Én nem tudom 100%ra mondani hogy megyek.

Ha nem lesz kész jöhetsz vagy jöhettek velem Bliccre. ;)

Csak ketten megyünk a gyerekkel úgyis.

Felajánlottam Zocsának és Szilvinek de nem jönnek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem lesz kész jöhetsz vagy jöhettek velem Bliccre. ;)

Csak ketten megyünk a gyerekkel úgyis.

Felajánlottam Zocsának és Szilvinek de nem jönnek. :unsure:

Az az igazság hogy ha törik ha szakad akkor is kész lesz. Ha kézzel kell majd tépnem a gázbowdent, akkor is lemegyek vele. :D

De köszi a felajánlást. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Igaz nem találkozó, de mégis..

A MVOK szervezésében megyünk BP- SZfehérvár- Veszprém -Ajka- Körmend- Szentgotthárd Végállomás. Opel Gyár Látogatás.

Szeptember 22. Nyilt nap. rendezvényt tartanak. Gyárlátogatás stb.. ha gondoljátok lehet jelentkezni. Nem kell Veterán Opelnak lennie.

Akit érdekel, jelezze. Emilben válaszolok.

monzaattila@gmail.com ide írjatok. Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.