Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem,

lesz egy kis gond a motorszámmal... a motorcsere miatt, de a srácot nem tántorítja el meg akarja venni így is úgy is.

el kell tüntetnem az uccsó 4 karaktert a kódból csak se savam se aknám se flexem, semmim hogy nyúlkáljak oda nincs ehhez.

Tényleg? És hogy csinálsz rá eredetvizsgát??? Amúgy van savam, flexem. Akna meg minek.

Link to comment
Megosztás:

Zsótee! Sajna a kárpitok nincsenek meg, nem tudom hova tűnhettek, ki biztos nem dobtam. Nekem gyanós hogy nincs meg minden kábel se, de ezt majd jól megállapíd te, én odaadom Pistának ha be tud érte ugrani. Ha bármi problem lenne természetesen a pénzed visszaküldöm

Rendben AAAbi. A kábelgondokat megoldom, a lényeg hogy a motorok és az emelőszerkezet frankó legyen. Kábelezést forrasztani nem nagy cucc hozzá. Főleg ha lesz bekötési rajzom. Talán még a kapcsolók az ami jó lenne ha meglenne, a többi filléres dolog. :lol:

Még nem küldtél bszámlaszámot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neeeeeeeeeeeeeem...most öltözünk...visz valahova az asszony... :lol:

Még szombat estére se heverted ki a kalandot ezek szerint, hogy nem jöttetek bulizni :o :lol:

tejoég :) István is 30 :P mégegy ember a veszteséglistán :P

Áshatja már a halógödröt, mi? :lol:

Ha a motorkód maradt akkor nemfognak szólni.

Ha nincs róla legalább adásvételije, akkor fognak.

Link to comment
Megosztás:

na akkor virágnyelven ...

akitől vettem a mostani húst a hamburegrembe megígértem hogy eltűntetem a saláta végét mert ha nem akkor az ő hamburgerét fogják elővenni hogy hó hó ez a hamburger hús pesten van pedig a papírokban az áll hogy ennek a hamburgerhúsnak egy másik hamburgerben kéne lennie egy tök más McDonaldsban! Mer' ugye az ő Hamburgerébe meg egy LET hús került...

ennél meg jobb barátom a srác hogy kitoljak vele...

Köszi Albi akkor ezt telón megbeszéljük még... este lehet lesz foci de nem ígérek még semmit.

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt nem tom...hogy hogy lett ez 93-as...amióta hírdetik mindig 93-asként írják...holott 92-es vóóóót szegénykém... :lol:

Azt tudom, hogy pár hete megint dugólukkal a hasán figyelt valami műhelyben...lehet ez lett a megoldás...

nekem így is kéne..... :lol: ###### vagy,hogy eladtad,mindíg csak erre tudok gondolni.....és most nem azért,tudom,hogy jönnek majd az okosok,hogy így ésszerű,meg nem éri meg stb,de tele van a fülem ezekkel.....

Link to comment
Megosztás:

köszi az ötleteket, bűntársak

Albi akkor majd csörgök asszem...

na de akkor ilyet se vegyek? :lol:

1:kipuff LOL

2:ilyet se? o.O

3:se? 2.0 ecotec...

4:hümm?

5:zümm?

1: elég hülyén néz ki.

2: Gabit kérdezd, mennyire elégedett a 2.0 8v dinamikájával.

3: Lehet hazai első forgalomba helyezésű, de nagyon csóresz felszereltség, igaz, az ára se magas.

4: drága, szerintem.

5: passz, kérem kapcsolja ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.