Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen én is csekkoltam a kormányon,váltózsákon üléseken a használtságot de egyelőre csak nézelődök élőben csak kiderül pár turpisság.

Ja Maci tényleg, ezekszerint el vagyok tájolva.

Nem rossz ez a coupe sem még a pettyekkel is kiegyeznék csak épp nincs ennyi pénzem...

Tényleg valaki klubbos nem válik meg mostanában a szekerétől?

nem tudom milyen autókat nézzek még... :lol:

Ezt a B veki kérdést jól gondold át...nézd meg az alkatrészárakat hozzá.

Ha pedig mégis ilyet veszel ne 1.8-at,akkor már inkább 2.0,semmivel nem több költség fogyiban és biztiben sem.

Inkább vegyél egy normális A vekit,ha nincs több pénz.

Szárnyat le és ok is...

Link to comment
Megosztás:

Nem kell fosni Zsoltee nálm van a cumód. :lol:

Nem fostam én, csak apró félreértések miatt kicsit megkeveredett a dolog. A mobiltelefont én is ismerem, de pölö mk száma nem volt meg.

Mégegyszer elnézést hogy összekavartam a dolgokat, de Én azthittem hogy... Pedig közben dehogy... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát volt már ilyen is...de pikk pakk elment...anno Moréknál volt ilyesmi business...de eddig ez volt a legolcsóbb amit hallottam...a 150 váltó nélkül sokkal általánosabb...de persze xe-t is lehet venni 40ért... :lol: :)

komplett zsigulit meg 30 ért :lol:

Link to comment
Megosztás:

BKV-val jöttem haza melóból ma.

...de kocsival mentem be.

kis fejszámolással kiderül hogy nem indult be mikor indultam volna haza...

és ne adjam el??? 2 éve csak szivat!!!

Azt ne hidd hogy mással,ez nem így van.Ennyi pénzért se vectra se G astra nem lesz jó.Mindegyikkel csak a gond lesz.A jó autók,vagy elkelnek hamar vagy sokkal drágábbak mint a többi......ez csak szerény véleményem :P

Hogy lásd,ma Én is szereltem egész délután,mert szar volt az alapjáratom...A fojtószelepház takarítás nem oldotta meg a problémát,így le kellett venni az alapjárati motort......Bassza meg az opel hogy oda rakta,nem értem miért kellett olyan eldugott helyre rakni,mikor a c18xe nél sikerült a fojtószelepház mellé tenni.Kb 5 perc lenne a csere,így meg egy nagy sz@pás az egész.....3tól este fél7ig ezt csináltam,nem volt mókás :lol: Lanti nélkül nem sikerült volna :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Amit J0hnny mondd, figyelj oda rája.

B vectrával vigyázni kell, illetve kifogni.

A vectra C20NE mocival pl. elnyűhetetlen.

vagy 1 hónap múlva cserélünk. :lol:

(addigra ki lesz cserélve a váltóm, és remélem a kipuff is. :) )

nekem is update a hónapban.... olajcsere, légszűrő,pollen szürő, hidrotőkecsere (new) , komplett alső felső tömítésgari csere mert pöppet szivárog (pl karternél), olajnyomásgomba csere, és termosztát csere is! asszem így már amiot gondolok meglessz az autón :P (asszem) :lol: Aztán petyától elhozoma téliguma garit, AZEV legumiz festő... Aztán egy kis kasztnimeló + alvázvédelem átnézem a szilenteket bár nemkotyog nemlötyög de azé mégis! Még idén ennyi a terv :P

Link to comment
Megosztás:

Azt ne hidd hogy mással,ez nem így van.Ennyi pénzért se vectra se G astra nem lesz jó.Mindegyikkel csak a gond lesz.A jó autók,vagy elkelnek hamar vagy sokkal drágábbak mint a többi......ez csak szerény véleményem :P

Hogy lásd,ma Én is szereltem egész délután,mert szar volt az alapjáratom...A fojtószelepház takarítás nem oldotta meg a problémát,így le kellett venni az alapjárati motort......Bassza meg az opel hogy oda rakta,nem értem miért kellett olyan eldugott helyre rakni,mikor a c18xe nél sikerült a fojtószelepház mellé tenni.Kb 5 perc lenne a csere,így meg egy nagy sz@pás az egész.....3tól este fél7ig ezt csináltam,nem volt mókás :P Lanti nélkül nem sikerült volna :P :lol:

Ezmár csak ilyen mondjuk C20NE-n szívesebben pucolnék alapjárati mocit :lol: Nálunk ez valóban jól elvan dugva! :o :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.