Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

igen sajna abból indul ki a dolog nagyrészben hoyg öreg autó de jobban vigyázhattak volna rá az előző tulaja is...

Természetesen egyetértek veled hamár ennyi idő/pénz benne van lehetne hálásabb is! Mondjuk én nemszámoltam , hogy eddíg mennyi ment rá , ennyi nem az tuti de a negyede már bizti bennne van ha mindent beleszámolok. És az hogy minden szar tönkremegy , hát ez sajna előfordul a sokat futott autóknál, enyémsem tökéletes, mert nemmondhatom de azért valóban téged nagyon szivat az a vas! :lol: :lol:
Link to comment
Megosztás:

Na feltettema téli gumi gareszt nem is néz ki annyira szarul a gyári feló :) (nekem kimondottan tetszik)

http://kepfeltoltes.hu/081123/DSC01446_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/081123/DSC01441_www...ltoltes.hu_.jpg

Nagyon csecse tényleg, nekem is teccenek a gyári gsi gurigák. :lol: :lol:

A vectra "ventillátor" mintás kereke is tecc nagyon :P

Link to comment
Megosztás:

Jah...most jöttünk meg Szegedről...kicsi hóesésben...holnap reggel meg irány Zalaegerszeg... :lol:

Szép lehetett. Én is Szegeden voltam. Pénteken le ömlő esőben, tegnap délután hazafelé pedig helyenként hó volt. Ez nagy öröm ám nyári gumival másnaposan.

Előtte teletankoltam, 8.9-es fogyi jött ki.

Ma meg lecseréltük a kerekeket.

Link to comment
Megosztás:

Összkereket mindenkinek. :lol:

Én elautóztam szombat este vagy fél tank benzint. Többnyire keresztben... :P

bezzeg pesten esett a hó :lol: :o Ide vidékre nemjutott a fenébe is pedíg szeretem a havat! :P Mikor még az 1300-as kockaladám volt milyen fílling volt a hátsókeréken pörcsizni :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

A középkonzol nagyon nagyon ratyi, pl. ilyenek miatt se vennék meg egy autót, mert én belülről látom :)

Igazi gagyi kopogós műanyag, ennél már roszabb nem lehet. :lol:

Minden új autónak ilyen....max a felső kategóriának nem.Ez van,bele kell törődni :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.