Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt most olvastam CS-n :"sziasztok, ki tud hőálló cincogó hangszórót? szeretnék egyet bekábelezni a kipufogóba, és ez mikrokapcsolóval a pedál hirtelen megpumpálásával szisszentő hangot nyomatni kipuffba! van esély rá hogy a karter elszakadhat?" :lol: :lol: :) :P :P

Link to comment
Megosztás:

baszod itt ülök már 2 óráj és csak másoknak intézem a dolgait :P msot éppen 1.4 motor kell, utána tangóharmónikákat kell keresnem ebayen, na nem magamnak, csak szorítja az idő akinek kellene. Ja meg nekem el kell adnom a cuccaimat mert vészesen fogy az időm, közeleg 1-je :lol:

Én meg örülnék, ha végre lenne egy használható autóm, mert a foghíjas Vectrával nem igazán lehet közlekedni. :P

Egyedül meg nem nagyon akarok nekiállni kiemelni a motort, mert azt szerintem a hűtőm és még esetleg pár alkatrész is bánná. :)

Na meg egyedül nem nagyon akarok a lógó motor alatt bohóckodni, mert ha gond van, nincs aki segítsen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam CS-n :"sziasztok, ki tud hőálló cincogó hangszórót? szeretnék egyet bekábelezni a kipufogóba, és ez mikrokapcsolóval a pedál hirtelen megpumpálásával szisszentő hangot nyomatni kipuffba! van esély rá hogy a karter elszakadhat?" :lol: :) :P :P :lol:

Hol? :lol:

Linket!!! :o :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Lanti 10-ért van neki gsi első lököse. Igaz kék, de ha hibátlan, mondjuk sima, de akkor is jó áron van.

Hát arra már valaki lecsapott...vagyis lefoglalta...de 10-ért valóban nem rossz az ár...de pl nem rosszak az ülések sem...feltételezem, hogy ha újra lett kárpitozva, akkor újra is van tömve pl...Csak hát Keszthely...

Link to comment
Megosztás:

Hát arra már valaki lecsapott...vagyis lefoglalta...de 10-ért valóban nem rossz az ár...de pl nem rosszak az ülések sem...feltételezem, hogy ha újra lett kárpitozva, akkor újra is van tömve pl...Csak hát Keszthely...

hát ja szépek így kép alapján, csakhát az a fránya fehéééééér :lol: kimegyek műhelybe, kicsit dolgozok, aztán beülök és kész is :lol: pedig így tetszenek, és nem is adja drágán. Hmmmm.

Link to comment
Megosztás:

Keszthely nem is a világvége :) :P :P :lol:

habár az nem is baj hogy világos mert akkor legalább megbecsülném, nem mintha most nem csakhát akkor tuti nem járnék vele munkás szerkóban! Az meg hogy nem dönthető, a kutyát sem érdekli, nem ülök én hátra, no meg másnak sem kell oda bebújnia, semmi keresnivalója ott :lol:

csakmost nincs fölös 40 ezrem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam CS-n :"sziasztok, ki tud hőálló cincogó hangszórót? szeretnék egyet bekábelezni a kipufogóba, és ez mikrokapcsolóval a pedál hirtelen megpumpálásával szisszentő hangot nyomatni kipuffba! van esély rá hogy a karter elszakadhat?" :lol: :lol: :) :P :P

Ez egy igazi ŐSIIDIÓTA! :lol: :o :P bazmeg tegyen egy turbót+ Blowot ha szisszenteni akar vagy sziszegjen ő,,, hátbeszarok... az emberi ostobaság nemismer határokat! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez egy igazi ŐSIIDIÓTA! :lol: :lol: :) bazmeg tegyen egy turbót+ Blowot ha szisszenteni akar vagy sziszegjen ő,,, hátbeszarok... az emberi ostobaság nemismer határokat! :P

ebayen vannak különben olyan szarok amiket ha beteszel a kipuffba, fütyül vagy sziszeg vagy tudja f@szom mit csinál. ez ez:

pfeife.jpg

Link to comment
Megosztás:

ebayen vannak különben olyan szarok amiket ha beteszel a kipuffba, fütyül vagy sziszeg vagy tudja f@szom mit csinál. ez ez:

http://www.motorsportshop24.de/ebay/turbopfeife/pfeife.jpg

biztos van valami szelep síp vagy a tökömtudja,,, de nem hőálló mikrokapcsolós cicergő :lol: :) :P

Apropó van nektek GSI hez a rendszámot megvilágító cucc?? 2 db kellene mert a ledes technikának van valami problemja,... asszem a pára mert az egyémen van pár apró repedés ,,, ha lenne akkor kellene... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kétféle létezik ebből.....nekem az tetszik ami az alsó képen van.

Egyik

http://www.car-wallpapers.ws/porsche-911-t...rbo-56-1024.jpg

Másik

http://993c4s.com/wordpress/wp-content/upl...993-turbo-s.jpg

Na igen az alsó valóban jobban néz ki .. a küllők vékonyabbak... és a csavarás is nagyobb. Nekem kapásbol az ENKEI Shogun jutott róla eszembe az is hasonló!

Link to comment
Megosztás:

biztos van valami szelep síp vagy a tökömtudja,,, de nem hőálló mikrokapcsolós cicergő :lol: :) :P

Apropó van nektek GSI hez a rendszámot megvilágító cucc?? 2 db kellene mert a ledes technikának van valami problemja,... asszem a pára mert az egyémen van pár apró repedés ,,, ha lenne akkor kellene... :lol: :lol:

hát passz, de asszem van. de nem biztos, de talán, de majd megnézem :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.