Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Apropó van nektek GSI hez a rendszámot megvilágító cucc?? 2 db kellene mert a ledes technikának van valami problemja,... asszem a pára mert az egyémen van pár apró repedés ,,, ha lenne akkor kellene... :P :lol:

Boltban valami 7k (??) darabja :lol:

Az a fehér ülés nagyon pofás :) ű

Nemtudja valaki, hogy Andris citrom gsi-jétnek milyen az ülése? Mert neki is rendbe lett hozatva az ülése de nem tudom mivel húzták át

Link to comment
Megosztás:

Apropó van nektek GSI hez a rendszámot megvilágító cucc?? 2 db kellene mert a ledes technikának van valami problemja,... asszem a pára mert az egyémen van pár apró repedés ,,, ha lenne akkor kellene... :) :lol:

Én is sokáig vadásztam ezt a cuccot és végül egy Calis sráctól tudtam megvenni akinek nemkell mer egyedi rendszámvilágítása lesz. 2kért vettem a két darabot égővel mindennel együtt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a kérdés neked mennyit ér... mondj egy árat, sztem meg tudunk egyezni. :lol:

A régi kocsimon volt, azóta csak a port fogja... :lol:

megmondom őszintén, kaptam egy nagyon jó ajánlatot, 3360 forint darabjáért a klubbos kedvezménnyel. Szintén fényezetlen, új. Mennyire gondoltál amúgy? Ha hibátlan, hátha megegyezünk. De még meg kell majd kérdeznem havert hogy jó lesz e a régi fajta. Mondjuk mondtam neki hogy az strapabíróbb, meg jobban is lehet benne látni szerintem. Na mennyi az annyi? :)

Link to comment
Megosztás:

megmondom őszintén, kaptam egy nagyon jó ajánlatot, 3360 forint darabjáért a klubbos kedvezménnyel. Szintén fényezetlen, új. Mennyire gondoltál amúgy? Ha hibátlan, hátha megegyezünk. De még meg kell majd kérdeznem havert hogy jó lesz e a régi fajta. Mondjuk mondtam neki hogy az strapabíróbb, meg jobban is lehet benne látni szerintem. Na mennyi az annyi? :P

Te aztán tudsz alkudni... :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

"gsi ülések vagy gt? ha gsi akkor dönthető is. De végülis mindegy, kellenek. lestipistopizva. Tedd félre légyszi, nem vagy olyan közel hozzám, még intézkednem kell. Hamarosan jelentkezem. üdv."

:lol:

:)

tényleg nincs csakhát valahogy időt kell nyernem :P most egyelőre félrerakta, de majd meglátjuk. Nekem tetszenek így kép alapján, és nem fehér hanem szürkés, ami azért egy fokkal jobb. Hát majd elválik. Majd mondom Móncsinak hogy Jézuska szeretne nekem egy ilyet adni :lol:

Link to comment
Megosztás:

megmondom őszintén, kaptam egy nagyon jó ajánlatot, 3360 forint darabjáért a klubbos kedvezménnyel. Szintén fényezetlen, új. Mennyire gondoltál amúgy? Ha hibátlan, hátha megegyezünk. De még meg kell majd kérdeznem havert hogy jó lesz e a régi fajta. Mondjuk mondtam neki hogy az strapabíróbb, meg jobban is lehet benne látni szerintem. Na mennyi az annyi? :lol:

hát én a kettőért gondoltam 4eFtot postával együtt... Nem ezen akarok meggazdagodni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát én a kettőért gondoltam 4eFtot postával együtt... Nem ezen akarok meggazdagodni... :lol:

hoppácska ez megfontolandó, mert szegény srácnak költeni kell a kocsijára, ettől lehet boldog lesz. Holnap tudok csak beszélni vele, de ha dobsz egy telcsiszámot akkor felhívlak majd. Köcce

Link to comment
Megosztás:

4000-ért el sem fogadtam volna ha fullos a tükör. Rosszat nem akarok én senkinek. Holnap akkor hívlak hogy mi a szitu, de mondom 90% hogy akkor kell.

Én sem akarok senkinek rosszat, klubos kedvezmény miatt ennyi. :)

Oké, megtárgyaljuk... Csakmég azt nemtom hogy fogom becsomagolni... Ha kell kép holnap küldök róla... Most hidegvan ahhoz hogy kicsoszogjak a garázsba értük. :lol:

Jameg utánnaérdeklődök a postának hogy mennyi lenne, lehet hogy 4500 lesz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.