Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Asszem demó mondta hogy ne astrához kérjem hanem Calihoz az talán olcsóbb de ugyan az... hameg nem jutok dülőre legyártom magamnak üvegszálból meg van faxa nagytáblában 3mm plexim :)

jaja ezt én mondtam ,mert egyszer akart venni egy srác astrához és elég drága árat mondtak neki. Aztán felmerült a calié hogy az u.a. és lám olcsóbb volt :lol: hát ennyi. De tényleg nem drága újonnan, és akkor már érdemes is újat, nem szép a használt besárgult xar. De azért megnézem van e és milyen. Mert ha szép viágos akkor nekem is jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja ezt én mondtam ,mert egyszer akart venni egy srác astrához és elég drága árat mondtak neki. Aztán felmerült a calié hogy az u.a. és lám olcsóbb volt :lol: hát ennyi. De tényleg nem drága újonnan, és akkor már érdemes is újat, nem szép a használt besárgult xar. De azért megnézem van e és milyen. Mert ha szép viágos akkor nekem is jó lesz :lol:

Nem a négyes golfnak van olyan egész hosszu rendszámtáblavilágítása?

Tudom, hogy az lefelé világít de a fény hülye, neki mindegy, hogy merre tartod :) :P

Link to comment
Megosztás:

Én is mert Lissabonba kell vinnem almát az Euro trackben :P :lol: :lol: :lol: :)

pfú az nagyon gáz gém...

én 10percig bírtam normálisan közlekedni... aztán elkezdtem drifteltetni a kamiont autópályán... a közlekedők se örültek meg a pót is leesett állandóan... Utánna Exit és letöröltem. :P

Link to comment
Megosztás:

Tom hogy számlapok.hu, de készíthetsz egyedi design-t is amit megcsinálnak. :lol:

na ja csak arra kell figyelni hogy ne vectra tankszintjelzős legyen :lol: rengeteg astrában láttam már a 60 lityis tankjelzőt. Ha ebayen rendelsz pl, akkor tuti olyat kapsz. Plazmánál főleg.

Link to comment
Megosztás:

jaja ezt én mondtam ,mert egyszer akart venni egy srác astrához és elég drága árat mondtak neki. Aztán felmerült a calié hogy az u.a. és lám olcsóbb volt :lol: hát ennyi. De tényleg nem drága újonnan, és akkor már érdemes is újat, nem szép a használt besárgult xar. De azért megnézem van e és milyen. Mert ha szép viágos akkor nekem is jó lesz :lol:

Most nehogy már megtartsd nem kell az neked :lol: :) :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.