Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mit lehet tudni erről az autóról?

volt rossz kezekben, aztán jó helyre került, hozzáértő kezek által motor meg lett csinálva, aztán húzva 298 paciig. Ennyivel került el tőlünk, utána megint rossz kezekbe került, kicsit lelakták, nem vigyáztak rá, míg meg nem vette eza srác, és újfent a mi Lalink vette kezelésbe. Motorikusan rendben kell lennie, már sok lett ráköltve. Dugó fosása volt anno mielőtt hozzám került, de akkor már javítva volt. Aztán hengerfejet cseréltünk rajta, kapott egy cossit, nagy AC, nagy cooler, injektorok, ph3, mindent ami kellett a 300 pacihoz. Most mennyi azt nem tudom, 315-öt ír, lehet, tőle kell megkérdezni miből tudtak még pluszt csinálni. Futómű az nagyon király, szervó át lett kötve mert szar volt, 4x4 meghát nem bírta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam máááááá...szép nagyon...

Legalább Te tarts ki mellettem... :lol: :lol: :)

----------------------------------------------------------------

Vedd csak meg Anti, jó lesz az

----------------------------------------------------------------

1. Lanti

2. Albert

3.

4.

5.

6.

7.

:P :P :lol: :o :P

Link to comment
Megosztás:

mégse mi járulnk lökös központosító meg egyebek nélkül. :lol:

Hagydmá asztrás úgyse érti.

Elmondom a véleményemet erről a dologról, ami amúgy ugye olyan mint a se66lyuk, mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Szal szerintem a kereket a központosító tartja. A csavarok csak arra szolgálnak hogy ne essen le a kerék. És emiatt nem megfelelő központosítóval járni legalja.hu.

Link to comment
Megosztás:

Smogriadó esetén jön a páros meg páratlan rendszám elve...azaz egyik nap a páros másik nap a páratlan rendszámú autók mehetnek majd csak bizonyos területeken...

De kiváncsi vagyok neki ezt pl ki fogja elmagyarázni, hogy se ma se holnap nem mehet egy tapottat sem a szarával... :lol: :lol:

pa26khlb1.jpg

Link to comment
Megosztás:

Smogriadó esetén jön a páros meg páratlan rendszám elve...azaz egyik nap a páros másik nap a páratlan rendszámú autók mehetnek majd csak bizonyos területeken...

De kiváncsi vagyok neki ezt pl ki fogja elmagyarázni, hogy se ma se holnap nem mehet egy tapottat sem a szarával... :lol: :lol:

http://img351.imageshack.us/img351/3623/pa26khlb1.jpg

dik milyen jele van a bmw-nek ottan. vagy ezt is hamisítják :)

Link to comment
Megosztás:

Elmondom a véleményemet erről a dologról, ami amúgy ugye olyan mint a se66lyuk, mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Szal szerintem a kereket a központosító tartja. A csavarok csak arra szolgálnak hogy ne essen le a kerék. És emiatt nem megfelelő központosítóval járni legalja.hu.

Rakd fel központosító nélkül. Nem is kell hogy középen álljon. Húzd meg a csavarokat megfelelően. Engedd le az autót. Ha radiális irányban elmozdul a kerék akár egy tizedmm-t is, akkor igen a központosító tartja.

De ne írjatok már ekkora hülyeségeket, mert valaki még elhiszi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hagydmá asztrás úgyse érti.

Elmondom a véleményemet erről a dologról, ami amúgy ugye olyan mint a se66lyuk, mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Szal szerintem a kereket a központosító tartja. A csavarok csak arra szolgálnak hogy ne essen le a kerék. És emiatt nem megfelelő központosítóval járni legalja.hu.

Jó vicc lenne ha egy műanyag karika tartaná a kereket :lol: :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.