Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a központosító, és a tehermentesítő nem ugyanaz?????

de abban benne van h teher mentesítő tehát akkor csak visz vmit a vállán terhet???? :lol:

Én is eztmondom, dehát más meg mástmond énsem központosítónak ismerem hanem tehermentesítő nek. Na pl gyári alufelóba nincs iylen és az AZEV-om ban sem min pont ######ályos még emó is csodálkozott mikor vettük le a nyár gareszt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is eztmondom, dehát más meg mástmond énsem központosítónak ismerem hanem tehermentesítő nek. Na pl gyári alufelóba nincs iylen és az AZEV-om ban sem min pont ######ályos még emó is csodálkozott mikor vettük le a nyár gareszt! :lol:

ki az az emó? valami tokio hotel rajongó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez nem bajai volt, de környékbeli. széria c20let volt, mielőtt meg nem ismerkedett velünk az akkori tulaja és el nem merültünk kicsit jobban a lóerőkben :lol:

:lol: sztem vmikor az lehetett és 900 és 1 milla körül vette meg vki ha jól emkékszem...

de gondolom azóta kapott az élettől :)

Link to comment
Megosztás:

Én is eztmondom, dehát más meg mástmond énsem központosítónak ismerem hanem tehermentesítő nek. Na pl gyári alufelóba nincs iylen és az AZEV-om ban sem min pont ######ályos még emó is csodálkozott mikor vettük le a nyár gareszt! :lol:

a gyáriban azért nincs mert az pont passzol az agyra...

Link to comment
Megosztás:

hát nem kis pénzébe került a srácnak az átalakítás. Rengeteg belefektetett munka, de normálisan meg van csinálva. respect!!! én nem mernék belevágni mert nincs erre keretem :lol:

Pöpec...még anno Sonique mutatott ilyen 4X4 átalakításról képeket...

Viszont az az index....pfffffffffff...meg, hogy minden a rossz oldalon van...hát kiborító... :lol:

Link to comment
Megosztás:

----------------------------------------------------------------

Vedd csak meg Anti, jó lesz az

----------------------------------------------------------------

1. Lanti

2. Albert

3.

4.

5.

6.

7.

:lol: :lol: :) :P :P

én nem támogatom, csakhogy mindenki tudjon róla! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát nem kis pénzébe került a srácnak az átalakítás. Rengeteg belefektetett munka, de normálisan meg van csinálva. respect!!! én nem mernék belevágni mert nincs erre keretem :lol:
az első pár képen kicsit olyan sufnis dolog szaga van, felakasztva a csövek lefestve a kerítés vagy házfal vagy csűrfal vagy mittom mi, de a végeredmény korrekt lett sztem is!
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.