Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:

Bizony jó volt. A pályanap is. Kár hogy azótase. És ennek már két éve vazz.

Erre a QP beszólásra emléxem mert ott álltam énis amikor, "Erről beszéltem. Ennyit a turbóról" :lol: (Utána is mondott valamit csak az már nincs rajta a videón de arra is emléxem :) )

Link to comment
Megosztás:

CS-n olvastam h elloptak egy golf 3 TDI-t.. srác kb két hete vette.. és már nincs meg... lassan tényleg az lesz h csak kintröl szabad autot venni mert itthon visszalopják.... :lol: :lol:

Pedig nem kéne ilyen mélyre süllyedni. Akkor már inkább tegye fel tehermentesítő nélkül a kereket, de ez a lopkodás ez nem gyere be

Link to comment
Megosztás:

mivaa??? :)

Beteg vagyok, reggel felébredtem és amig bent punnyadtam az ágyban ezen gondolkoztam hogy vajon ott milyen erők léphetnek fel a csavaroknál ha van tehermentesítő meg ha nincs. És szerintem az autó súlyát nem a csavaroknak kéne tartania. Ha meg műanyag az se baj, mert tömör. Oké hogy rálépsz és összetörik, de a gyűrűnek a nemtommilye ahova felfexik a kerék az nem olyan könnyen összenyomható. Pedig nem ilyesmik szoktak a fejemben járni reggelente :lol:

Most meg azon tűnődöm vajon meghalok-e kecsóra menet vagy lejutok élve :lol:

Link to comment
Megosztás:

a páros és a nullás rendszámra végződő verdákat kitiltják a páros napokon...Milyen figyelmesek, hogy odaírták, hogy a 0-ást is...pedig a 0 az páros szám...

pont ezt beszéltük tegnap.. és akkor engem felfognak reggel hívni h szmogriadó van??? tudom a trövény nem tudása... blabla.. de este kitalálják és reggel ne ülj be a kocsidba és én honna értesüljek erröl?? és akkor majd felmutatod a bkvn az ellenőrnek a forgalmit és akkor ingyen utazhacc? ez komolyan nonszensz

Link to comment
Megosztás:

a páros és a nullás rendszámra végződő verdákat kitiltják a páros napokon...Milyen figyelmesek, hogy odaírták, hogy a 0-ást is...pedig a 0 az páros szám...

"A korlátozás nem vonatkozik a tömegközlekedési, valamint a tiszta gázüzemű, az elektromos hajtású, a hibrid, valamint a diplomáciai rendszámú gépjárművekre, a mentők, a tűzoltók, a szemétszállítók, a rendőrök és a fővárosi polgármesteri hivatalok járműveire."

eddig úgyvolt hogy csak a magánautókra vonatkozik??? akkor mint pl QP árút szállít ki... akkor az nap nem dolgozik??? vagy a hátán viszi ki majd?? annyukat

Link to comment
Megosztás:

a páros és a nullás rendszámra végződő verdákat kitiltják a páros napokon...Milyen figyelmesek, hogy odaírták, hogy a 0-ást is...pedig a 0 az páros szám...

Mi az a páros meg páratlan nap?

A nulla tényleg páros pedig aszittem nem http://hu.wikipedia.org/wiki/P%C3%A1ros_sz%C3%A1mok

Van ott egy mondat hogy az avar és a kerti hulladékok égését is korlátozzák. Hát ez elég jó lenne, itt a 16ban amikor ilyen őszi párás hideg idő van és az összes nyanya kint füstöl, netudjátok meg mi van.

Van ott egy link, hogy a dízelek... Na ez is egy megoldás lenne, asszem SXP már említette hogy Tokioból ki vannak tiltva. Itt is ki kéne. A chippelt kormoló dízelek tulajával meg hadnemongyam micsinálnék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.