Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szemeztem már azzal, hogy ha szét lesz szedve és újra lesz építve akkor olyan eleje lesz majd, de most ez a legolcsóbb megoldás, egy olyan lökös ha van is akkor is 30 ropi körül van és akkor a hátsót is cserélni kell olyanra úgyhogy majd idővel. Amúgy nagyon tetszik angellal. Ezek a KAdettos képek mint mindeng igazi jó Kadettosnak megvannak otthon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja egyébként csüt szerintem ha nem esik semmi az égből a Bocival megyek a lurdyhoz nehogy megint úgy lemerüljön az aksi mint most, 3 hét után nulla nafta volt benne, most már az fent van a lakásban feltöltve de a másik ami most benne van már lusta vagyok kiszedni, meghát had mozogjon egy kicsit. Érdekesen néz ki így első lökös nélkül, de ott világít a Bertone pecsét az elején :lol:

Link to comment
Megosztás:

alkoholt nem adnak, nem mintha kellene :lol:

Megvan, 2007-es email volt :lol:

Okok, ami miatt engedélyezni kellene a munkahelyi ivászatot:

- Csökkenti a munkahelyi stresszt.

- Elősegíti az őszinte kommunikációt.

- Csökkenti az alacsony bérek miatti panaszkodást.

- Megszűnik a másnapos dolgozók kóválygása.

- Az alkalmazottak azt mondják, amit gondolnak, nem amit a vezetőség hallani akar.

- Csökkenthető a téli fűtési költség.

- Növeli a dolgozói elégedettséget. Még ha rossz is a munka, a dolgozót az sem érdekli.

- Csökken a szabadságos napok száma, a dolgozók inkább bejárnak dolgozni.

- A dolgozók sokkal szimpatikusabbnak látják egymást.

- A helyi büfé menüje ízletesebbnek tűnik.

- Az alkalmazottak tovább dolgozhatnak, mivel munka után nem kell a kocsmában lazítaniuk.

- Mindenki sokkal szívesebben tárja elő az ötleteit

Link to comment
Megosztás:

Ja egyébként csüt szerintem ha nem esik semmi az égből a Bocival megyek a lurdyhoz nehogy megint úgy lemerüljön az aksi mint most, 3 hét után nulla nafta volt benne, most már az fent van a lakásban feltöltve de a másik ami most benne van már lusta vagyok kiszedni, meghát had mozogjon egy kicsit. Érdekesen néz ki így első lökös nélkül, de ott világít a Bertone pecsét az elején :lol:

Én szeretnék az ellentábor lenni, szerintem ne csinálj astrát belőle :lol:

Link to comment
Megosztás:

tényleg valami linux hoz értö emberke van köztetek ?!?!

hogyan mountolok be egy halozati megosztast linux alá

a masik is linux egyébként ..?!?!?!?

addig jutotam hogy rákerestem és amikor ki jött egy 4 oldalas leiras csak a mount parancshoz feledtam :lol:

még a file system tipusat meg mi a turot is meg kell adni

yah és az sem lenne hatrany ha ujra inditasnal automatikusan csatlakoztatná

smb-s share?

mount -t cifs //[ip-cim, vagy név]/[share neve] -o username=[username],password=[jelszó] /[hová akarod a hely fájlrendszerben felmountolni pl /mount/backup vagy bármi]

Milyen distro? Mert a legtöbbnél működik ha beleteszed ezt a sort az /etc/rc.local fájlba

Link to comment
Megosztás:

smb-s share?

mount -t cifs //[ip-cim, vagy név]/[share neve] -o username=[username],password=[jelszó] /[hová akarod a hely fájlrendszerben felmountolni pl /mount/backup vagy bármi]

Milyen distro? Mert a legtöbbnél működik ha beleteszed ezt a sort az /etc/rc.local fájlba

igen spéci linux egy WD tv live és ide akarom a WD nast hogy a torrent tudjon hova dolgozni

mert a ws tv live erösseb HW

no mind1 a lényeg hogy nem tudok linux verziot mondani

és cirka ezt irtam én is be de nem muxik :lol: már probáltam

jelszo ha nincs a NAS nál a megsztasnal akkir is kell valamit irni mert én igy kihagytam ...

NFS -t emlegettek még avval hogyan kéne csinalni ?!?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.