Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg tankoltam és 9L lett az átlag. Mondjuk 4.9km-re van a munkahelyem, mióta termosztátcsere volt azóta mondjuk már kijön a kékből a vízhőfokmutató mire beérek :lol:

XVben a Kolozsvári és az Adria sarkán jövök ki balra nagyívben az Adriáról, keresztbe senki, de jobbra kisívben B Corsa jönne szemből lendületből, de látta hogy jövök, mosolygott, és be is engedett, meg is köszöntem. Szal erre is jó egy GSi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg tankoltam és 9L lett az átlag. Mondjuk 4.9km-re van a munkahelyem, mióta termosztátcsere volt azóta mondjuk már kijön a kékből a vízhőfokmutató mire beérek :lol:

XVben a Kolozsvári és az Adria sarkán jövök ki balra nagyívben az Adriáról, keresztbe senki, de jobbra kisívben B Corsa jönne szemből lendületből, de látta hogy jövök, mosolygott, és be is engedett, meg is köszöntem. Szal erre is jó egy GSi :lol:

Sztem inkább félt. :P :lol: (Vectra a hideg miatt felkúszott 8ra városban)

Link to comment
Megosztás:

barmi megeshet :lol:

miota bele került csak egy vizpumpat cseréltem benne :P

Nekem akkor zabált mikor sz@r volt, mert ugye hibát nem generál így azthittem minden renben, amikor lehuztam elkezdtem menni a kocsival mentem vagy 15-20 km -t amég jött a "cseklámpa" aztán vettem 1 et Demó-tol egy MV6 ét :lol: ugye abba 2 db van... na mindegy betettem és voalá... nagyon jó fogyim van!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.