Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Asszem nem csak a mai nap legkeményebb sztorija volt ma a cégünknél. Ügyfél bejött 17.45 körül hozzánk, miután vásárolt a bejárati ajtón szeretett volna távozni de akárhogy is akarta kinyitni az ajtót nem jött össze neki. Gondolta oké akkor távozik a raktár felől ahol szintén ki lehet menni a nagyobb cuccokkal. Mire kiment nem volt ott a BMW-je. A telep végig van kamerázva, a bejárati ajtóval szemben állt meg és kb 5 percet volt nálunk. Szegény csávó most ott várja a portán a rendőröket egy szál pulóverbe.

Na és mi lett belőle? Kamerák mit mondanak?

Mondtam Istvánnak akit utálsz aki szokott menni reggelente hozzátok cuccér hogy mi volt.

Link to comment
Megosztás:

mi a g.eci folyik itt !??!?!?

már irni sem lehet mert ki törli valaki

javaslom olyan legyen moderator aki TUD IS EVVEL A JOGÁVAL ÉLNI ÉS NEM VISSZAÉL VELE

mi a szar ez itt valami kormány közeli weboldal hogy csak olyan jelenhet meg ami a moderator / adminnak is teccik :rolleyes:

áhh nevetséges .....amit csinaltok ...

yah és annyi lehetne benne hogy oda irja ki is volt az

de inkabb sunyiskodik ....jellemző

Én voltam... és mivel képpel idéztél, és nem először, így meguntam, hogy módosítgatom... ennyi...Több éve javítgatom a hozzászólásaidat, amit érdekes mód csak Te nem tudsz feldolgozni, hogy képpel nem idézünk.... De lehet az a nevetséges amit mi csinálunk, de lehet csak Te látod így... :D

Próbálj meg alkalmazkodni kicsit a szabályokhoz, olyan sok nincs...de azt a kb egyet sem sikerül évek óta betartanod... Nem mindig a másikban kell a hibát keresni... :P

Fuss végig még 1x a szabályzaton, amit elfogadtál a regisztrációddal, és utána háborogj... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.