Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt én nem értem

A szokatlanul szigorú pénzbüntetés kiszabását az a január 1-jétől hatályos törvénymódosítás tette lehetővé, amely szerint a kiszabható büntetés egynapi tételének összege száz forintról 2500-ra, felső határa pedig a korábbi 20 ezerről, 200 ezer forintra emelkedett. A pénzbüntetés kiszabható legkisebb mértéke 30 napi, a legnagyobb pedig 540 napi tétel lehet.

Vki lefordítaná?

Link to comment
Megosztás:

Hurrá eltört a bal első rugóm :rolleyes:

Rá se ránts.. anno nekem is :D (csak asszem a jobbos)

Most a hátsóból hibádzik egy kicsi :P

Itthun van még az eredetim.. majd lehet berakatom valamikor. Van egy pár használt hátsó koni is.. azzal együtt...(szerencsére nem oszt szoroz nálam,mert csak egy negyed menet tört le..(max fél)

De legalább már van ABS-em... voltam múltkor Patyiéknál, csöppet ki volt szakadva a lengőkarban a szillent.. félő volt,hogy szétveri a böclcsőt.. csere mindkettő, meg 2 stabrúd bekötő.. no meg akkor már kicseréltettem az ABS kerekét..(thx.. őő.. asszem Demo..talán te küldted még anno)

Nem szorúlt rá, de kapott 3 pöttyintést hegesztővel igy még fentvan.. és mükszik...

kinek ugye?

Nah jah... a kis garzonomat biztos nem érintette volna.. de még a a tervbe vett 71nm-es panelt se :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én voltam... és mivel képpel idéztél, és nem először, így meguntam, hogy módosítgatom... ennyi...Több éve javítgatom a hozzászólásaidat, amit érdekes mód csak Te nem tudsz feldolgozni, hogy képpel nem idézünk.... De lehet az a nevetséges amit mi csinálunk, de lehet csak Te látod így... :lol:

Próbálj meg alkalmazkodni kicsit a szabályokhoz, olyan sok nincs...de azt a kb egyet sem sikerül évek óta betartanod... Nem mindig a másikban kell a hibát keresni... :D

Fuss végig még 1x a szabályzaton, amit elfogadtál a regisztrációddal, és utána háborogj... :P

Én elmókázom rajta :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

mi van zoli, megakadt a gyogyó a torkodon? hogy tudod felhúzni magad egy ilyen böszmeségen, hogy valaki egy vektrát linkel ide?

anti úr, te miért itt vagy moderátor, miért nem a szubáru fórumon? :rolleyes: :D

mindjárt tolok fel egy csodás szürke vekiről fotókat, ha nem nyugszotok le...... :P

Link to comment
Megosztás:

mi van zoli, megakadt a gyogyó a torkodon? hogy tudod felhúzni magad egy ilyen böszmeségen, hogy valaki egy vektrát linkel ide?

anti úr, te miért itt vagy moderátor, miért nem a szubáru fórumon? :rolleyes: :D

mindjárt tolok fel egy csodás szürke vekiről fotókat, ha nem nyugszotok le...... :P

lássuk lássuk :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.