Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

itt 9 órakor mérőszalaggal 21 cm nyi havat mértem. azóta csak nő.

képek:

http://picasaweb.google.hu/sakos77/2010013...kaAlattEnnyiHo#

köszi az érdeklődést, 2 napra elég kaja van itthon, meg 8-10 üveg sör, meg egy kis pálinka, meg bort is találnék ha keresnék...

ugyhogy itthon nincs vész :rolleyes:

Nálunk egy kis dara esett reggel,de se több!Nem is hiányzik,nyomja inkább nektek! :P

Ákos!A kocsikra vigyázz,

:D
Link to comment
Megosztás:

Coupe azért nem tudsz kiállni mert oda lapátoltad az összes havat a járdádról :rolleyes:

Itt is 7 óta tuti szakad egyfolytában, nagyon király, még jó, hogy van két jobbos téli gumim felnin és egy ballos hajlított felnin :D , ellenben van 3 autóm tök fa.za nyári gumikon :P

Tegnap egy audi elé akartam besorolni lámpától való elindulás után a corsával,de úgy elpörögtem a nyárin,hogy azt hitte ez valami über alles tuning gép,elengedett! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na lementem, felismertem a GSI-t, lesöpörtöm róla a kb 20cm havat, körbeértem újra volt rajta kb 3 cm, megpróbáltam ki lehet e állni vele a parkolóbol de nem sikerült, ahogy niytottam ki az ajtót azzal toltam el a hó tetejét. Szóval kb ilyen BP ma :rolleyes:

én mentem egy karikát comboval, de a jászberényin elérte az alja a havat. még jó hogy főútvonal, és ezeket takarítják :D

Link to comment
Megosztás:

nos remélem nem azért ekkora itt a csend mert mindenki alszik hanem mert

sima és L betüs antik kint pörgetik a 4*4 es tepsijüket a hoban :rolleyes:

Jaja... szép mennyiség esik... :D

Most voltunk kutyasuliban, csak mi mentünk, és jöttünk ki úgy, hogy nem kellett tolni... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben a hidegben??? :rolleyes: :D

Valahogy elképzeltem(én beteg állat)ahogy kicsoszogsz az udvarra,gatya le és belelógatod fekvőtámasz pozicióban a hóba a brét! :P

Persze mindezt a szomszédok és a kutyád figyelmének kereszttüzében,miközben Detti kameráz és szakad a röhögéstől! :lol:

Utána pedig mondhatod,hogy tényleg úgy áll,mint a fagyott kutyaláb! :D

Link to comment
Megosztás:

vigyázok mostmég rá... nem erre van ez kitalálva :rolleyes: :D

Passatal el se indulj hozzánk, hátsó utcábn még szűz hó lesz sztem :P :lol: :D

Coupe azért nem tudsz kiállni mert oda lapátoltad az összes havat a járdádról :P

Itt is 7 óta tuti szakad egyfolytában, nagyon király, még jó, hogy van két jobbos téli gumim felnin és egy ballos hajlított felnin :D , ellenben van 3 autóm tök fa.za nyári gumikon :D

most erre mit monjak :P :P ;) , céén téligumi van, 1-2 mm mintával de az a kihivás ;) ;) ;)

Érden 5 kor már 10-15 cm hó volt

Link to comment
Megosztás:

Passatal el se indulj hozzánk, hátsó utcábn még szűz hó lesz sztem :rolleyes: :D :P

most erre mit monjak :lol: :D :P , céén téligumi van, 1-2 mm mintával de az a kihivás :D :D :P

Érden 5 kor már 10-15 cm hó volt

ma nem menekülsz... este megyünk :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.