Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már ne is haragudj de kettőnk közül nem én képzelegtem arról, ahogy Anti a hóréteg vastagságát a péniszével hitelesíti. :D

Jogos,de én Antiről eltudom hinni,hogy van ilyen "beteg","sajnos" láttam már bizonyos körülmények között elszabadulni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jogos,de én Antiről eltudom hinni,hogy van ilyen "beteg","sajnos" láttam már bizonyos körülmények között elszabadulni! :rolleyes:

ha tudnád h egy meleg kapcsolata is van aminek már gyümölcse is lett...az emberek elöször furcsálták de a végén megmosolyogták :D :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

bazz... megint esik a hó. bár ez mopst inkább ónosesőnek néz ki, de valami megint esik.

oszt, 7 óta lapátoltam a havat, a kurvaannyát... kilapátoltam az autókat, meg sinte az egész parkolót meg a kocsifeljárót. a férfinemiszerv kivan. dejó volt a panelba.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

bazz... megint esik a hó. bár ez mopst inkább ónosesőnek néz ki, de valami megint esik.

oszt, 7 óta lapátoltam a havat, a kurvaannyát... kilapátoltam az autókat, meg sinte az egész parkolót meg a kocsifeljárót. a férfinemiszerv kivan. dejó volt a panelba.... :rolleyes:

Coupe,

szerintem a nagy kukásautó elakadt, mert reggel a nagyot láttam menni, de hozzánk, majd 1 óra késéssel jött egy kicsi autó.

Link to comment
Megosztás:

Bevállaltam,elmentem a közértbe kocsival....... :D :P

Elég kaotikus a helyzet,de nekem be kell mennem dolgozni holnap....pedig most is nagyon esik :rolleyes:

nekem is mennem kéne mert egyedül vagyok a jövőhéten...

de én már írtam egy emailt a főnökömnek, hogy készüljön mert neki kell helyettesíteni engem.

ha 30 cm hó lesz az utcába meg se próbálok kiálni...

a szigeti út le van takaritva már?

Link to comment
Megosztás:

nekem is mennem kéne mert egyedül vagyok a jövőhéten...

de én már írtam egy emailt a főnökömnek, hogy készüljön mert neki kell helyettesíteni engem.

ha 30 cm hó lesz az utcába meg se próbálok kiálni...

a szigeti út le van takaritva már?

Csak a közértbe mentem le....nem voltam a sziget úton.Viszont tegnap bográcsoztunk a szomszédba,és a vendégei mondták hogy le volt takaritva....

Link to comment
Megosztás:

Bevállaltam,elmentem a közértbe kocsival....... :D :P

Elég kaotikus a helyzet,de nekem be kell mennem dolgozni holnap....pedig most is nagyon esik :rolleyes:

Hát én egy szót sem szólhatok... reggel beültem és elmentünk a kutyasuliba... bár mindenki gyalogolt, mi bementünk kocsival.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.