Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Van egy alapjárati motorom kölcsibe ha kell

két dolog:

1. nem az én autóm a gazdája pedig leszarja ezért, bár sajnálom de én nem fogom állandóan összelapátolni helyette

2. köszönöm de ha jól tudom nem az a baja, Subi már nézte de nem jött rá mi baja és állítólag kicseréltek már mindent rajta

Link to comment
Megosztás:

két dolog:

1. nem az én autóm a gazdája pedig leszarja ezért, bár sajnálom de én nem fogom állandóan összelapátolni helyette

2. köszönöm de ha jól tudom nem az a baja, Subi már nézte de nem jött rá mi baja és állítólag kicseréltek már mindent rajta

Fenti hsz-odból azt gondoltam hogy téged zavar :D

Ha Subi se tudta mi a baja az nem jelent jót.

Én meg refiizzót akartam cserélni az előbb, de kiugrott a helyről az a fémbigyó és nem tudom visszarakni és hideg is van és bassza is meg :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Fenti hsz-odból azt gondoltam hogy téged zavar :D

Ha Subi se tudta mi a baja az nem jelent jót.

Én meg refiizzót akartam cserélni az előbb, de kiugrott a helyről az a fémbigyó és nem tudom visszarakni és hideg is van és bassza is meg :rolleyes:

hát zavar a dolog és ha egy gyors cserével meg lehetne oldani akkor megoldanám, de úgy tűnik nem lehet sajnos. Akkor te is tudod mikor kell izzót cserélni :P

Link to comment
Megosztás:

hát zavar a dolog és ha egy gyors cserével meg lehetne oldani akkor megoldanám, de úgy tűnik nem lehet sajnos. Akkor te is tudod mikor kell izzót cserélni :lol:

Én komplett indexet cseréltem.. és nem tom hogy ez már milyen dolog, de az egyik oldalon nálam a csavar keskenyebb mint a másikon.. de nem csak a csavar,hanem az indexben lévő furat is..(most vettem mindkettőt, hogy ne üssön el az egyik a másiktól)

Csak csodálkoztam, hogy beleesik a csavar.. nah mondom frankó.. veszek akkor bele..a jó öreg szigszallag segitet.. csavarra ráteker.. úgy megfogta a lámpát...

Elmentem csavarbóóótba, mert a csergőben asszondta a muki, hogy nincs hozzá csavar.. (nem voltál sajna Viktor)..

Csavarboltnál kiszedtem a másik csavart, gondoltam beviszem azt.. akkor tűnt fel,hogy ez mintha nagyobb lenne mint a másik..

Nah mindkettő kiszerel.. összemér.. búrák szintén.. csavarok megcserél.. éééés.. passzentol.. vicces.. :rolleyes:

Eh.. videok.. majd otthun.. itt melóban 3G nélkül egy örökkévalóság lenne.. no meg állitólag PGSM szabályzat szerint nuku videoportál, mert ejnye bejnye lenne.. :P

Asszem nem irtam sok lényegit.. de itt ez ami nem lóg ki a sorból :D

Link to comment
Megosztás:

Ki a t*k*m az a Zsanett? :rolleyes:

A pibe.. irtam egy közepesen hosszú hszt.. vmiért nem került ide... biztos mobilnet rulez.. hogy k..ja be.. mindegy.. le nem irom mégegyszer.. ugyse volt érdekes :P Lassan úgyis vége a melónak, és huzok haza aludni.. bár .. még 2 óra :D

szerk: baxxa Bill.. most meg látszik.. juj.. lehet aludni kéne :DDD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.